Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb


Najpopularniejsze kierunki studiów w Warszawie
 

Najpopularniejsze kierunki studiów Warszawie

Portal uczelnie.pl rokrocznie tworzy zestawienie najbardziej poszukiwanych specjalizacji studenckich w Warszawie. Te dane są zbierane przez poszczególne instytuty wyższe, opierając się na proporcji aplikantów do dostępnych miejsc.

Zmiany w rankingu pojawiają się corocznie, więc aby uzyskać aktualne dane o ostatnich wynikach, zaleca się kliknięcie w link do rankingu popularnych kierunków studiów w Warszawie.

W bieżącym zestawieniu dostrzega się wzrastające zaciekawienie dziedzinami takimi jak filologia angielska i japonistyka. Demonstruje to rosnącą świadomość warszawskiej młodzieży względem globalnych trendów oraz ich dążenie do zdobycia umiejętności wartościowych na nowoczesnym rynku pracy.

 

 
Nowe kierunki studiów w Warszawie
 

Nowe kierunki studiów w Warszawie

W reakcji na ciągły rozwój rynku pracy oraz zmieniające się realia technologiczne i społeczne, warszawskie uczelnie wyższe wprowadzają nowe programy studiów.

Z uwagi na nieustanne przekształcenia rzeczywistości, naturalnym procesem jest zanikanie niektórych specjalności i otwieranie innych.

Aby zapoznać się z najnowszymi programami studiów, które zostały opracowane przez warszawskie uczelnie w tym roku, prosimy o kliknięcie w link do aktualnego katalogu najnowszych kierunków studiów w Warszawie.

ikonka studia

Lista 152 kierunków studiów - Warszawa

st. - stacjonarne, niest. - niestacjonarne

Kierunki studiów w Warszawie - alfabetycznie

st. - stacjonarne, niest. - niestacjonarne

Kierunki studiów w Warszawie - tematycznie

ikonka kierunki studiów

Dodatkowe informacje o studiach - Warszawa