Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa (WSZ-SW). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Jakub K.
  Zarządzanie personelem

  Rewelacyjna uczelnia z praktycznym podejściem do nauki zarządzania. Wszyscy wykładowcy są pozytywnie nastawieni do studentów oraz mają ogromną wiedzę, która kompetentnie im przekazują. Zajęcia są interesujące i w pełni dostosowane do wymagań rynku pracy. Dzięki ciekawym zajęciom, studenci nie tylko zdobywają teoretyczną wiedzę, ale także mają możliwość poznania jej praktycznego stosowania na podstawie życiowych przykładów. Atmosfera na uczelni jest bardzo przyjazna i sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Panie w dziekanacie są miłe i pomocne. Studiuję na tej uczelni już 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Polecam tę szkołę wszystkim niezdecydowanym. :)

  26-09-2023
 • Paweł Korolczuk
  Zarządzanie

  Z wielką przyjemnością polecam szkołę każdemu. Jestem bardzo zadowolony z poziomu kształcenia oraz wyspecjalizowanej kadry profesorskiej. Bardzo szeroki zakres materiału. Studiowanie jest w bardzo miłej atmosferze. Bezproblemowe podejście do studenta. Polecam każdemu kto chce podnosić swój poziom wykształcenia oraz rozwijać się zawodowo. Wspaniała szkoła. Polecam bardzo wszystkim tę uczelnię.

  24-09-2023
 • Misia R
  Zarządzanie ii stopnia

  Rewelacyjna uczelnia. Cicha, w centrum miasta, z doskonałą kadrą. Zajęcia piątek-sobota prowadzone przez praktyków. Ciekawe dyskusje i ćwiczenia. Jakbym jeszcze raz miała wybierać szkołę to byłaby to WSZ-SW. Dziekanat otwarty na studenta. Można wszystko załatwić szybko i bez zbędnych ceregieli. Dla zmotoryzowanych parking:). Jedno z najniższych czesnych w Warszawie. Polecam

  04-07-2023
 • Krzysiek
  Zarządzanie przedsiębiorstwem

  Mogę polecić uczelnię, studiowałem zarządzanie i jestem bardzo zadowolony. Studia zaoczne powodowały, że nie spędzałem tam wiele czasu, ale każdy zjazd był bardzo intensywny. Zajęcia były na tyle ciekawe, że chodziłem nawet na wykłady, na których nie było sprawdzania obecności i to chyba mówi najwięcej o poziomie nauczania. Studia zaoczne nie wymagają od studenta dużego wysiłku więc nie ma co się bać nadmiaru nauki, ja wszystko zdałem bez problemu. Polecam i życzę powodzenia w wyborze studiów.

  05-09-2022
 • Marcin Pilip
  Zarządzanie marketingowe

  Uczelnia jest idealnym miejscem w którym spokojnie można pogodzić pasję oraz zajęcia zawodowe. W przypadku kiedy wykształcenie jest niezbędne do realizacji samego siebie w wykonywanym zawodzie, uczelnia gwarantuję idealne podłoże merytoryczne do zdobycia umiejętności. Wykładowcy są praktykami a struktura uczelni jest zawsze przychylna studentom. Gorąco polecam.

  30-11-2019
 • Karolina
  Marketing

  Wyjątkowa uczelnia, rewelacyjni wykładowcy i pomocna kadra. Dobry dojazd (szkoła ma siedzibę blisko stacji Rondo Daszyńskiego). Wpadajcie i zostańcie na całe 5 lat, na prawdę warto!

  04-11-2019
 • Robert
  Zarządzanie i marketing

  Studiuję na tej uczelni już 3 rok i spokojnie mogę polecić. Zajęcia są fajne, ciekawe a nie tylko nudna teoria jak jest gdzie indziej. Poziom nauczania jest bardzo wysoki, trzeba się dużo napracować zeby zaliczyc zajecia i egzaminy. Tylko podejscie niektorych pań z dziekanatu mogło by być bardziej pozytywne

  31-10-2019
 • agakepka
  Zarządzanie przedsiębiorstwem

  Wspaniała uczelnia, w której wiele zmieniło się na lepsze. Wysoce wyspecjalizowana kadra, bardzo dobre warunki do nauki. Klimat bardzo rodzinny! Nawet jeśli ma si3 jakieś problemy w nauce, wykładowcy chętnie pomagają, nawet w godzinach prywatnych. Wielki plus za to że zajęcia zaoczne odbywają się tylko w piątki i soboty. Z całego serca polecam - magister zarządzania

  19-09-2019
 • Edi
  Zarządzanie

  Uczelnia bardzo fajna, przyjazna studentom. Ponadto odnajdzie się tu każdy bez względu na wiek. Nie ma problemów ze współpracą z innymi studentami i wymianą materiałów. Kontakt z prowadzącymi zajęcia również stoi na bardzo dobrym poziomie. Opiekun skutecznie ułatwia kwestie organizacyjne zatem nie ma żadnych problemów z formalnościami. Kadra prezentuje bardzo satysfakcjonujący poziom kompetencji. Na uwagę zasługuje również bardzo przyjazny studentom dziekanat. Zdecydowanie polecam.

  03-06-2019
 • Krystian
  Zarządzanie

  Na uczelni wykłada bardzo duża ilość wykładowców - praktyków którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami, jest to niewątpliwie największa wartość tej uczelni. Organizacja na wydziale jest wyrazista i konkretna dla studenta który jest na bieżąco ze wszystkimi sprawami dotyczącymi uczelni, każdą sprawę można załatwić po przez kontakt telefoniczny lub osobiście. Jako student zaoczny uważam ,że są nam przedstawiane podstawy i resztę wiedzy należy uzupełniać we własnym zakresie z racji niewielkiej ilości godzin w porównaniu do studiów dziennych ( np. literaturą zalecaną przez wykładowców ).

  20-05-2019
 • Kasia
  Logistyka

  Atmosfera na uczelni? Rewelacja. Inni studenci? Nie spotkałam się z sytuacją, żeby ktoś komuś odmówił pomocy. Poza tym cudowni wykładowcy i bardzo miła i pomocna kadra. Wyjątkowa uczelnia :) polecam gorąco.

  14-01-2019
 • Piotr
  Zarządzanie

  Ciężko mi jeszcze powiedzieć coś więcej na temat uczelni z racji krótkiego stażu, natomiast zapowiada się naprawdę obiecująco. 95% wykładów jest prowadzone w sposób ciekawy, kadra nauczycielska składa się z wysokiej kadry managerskiej, doktorów i profesorów, którym chce się przekazywać wiedzę. Tak na prawdę jedynym minusem jaki aktualnie zauważam, są zajęcia o dość wczesnych godzinach w piątek, co może utrudniać dotarcie na nie dla osób pracujących. Innych minusów jeszcze noe widzę.

  05-11-2018
 • Iga
  Zarządzanie

  Poziom nauczania ocenilabym jako średni. Organizację dość dobrą. Kilku trenerów rewelacyjnych a kilku starego typu wykładowcy akademiccy bez praktycznej wiedzy. Kierunek wówczas raczkowal, myślę, że mogło się sporo zmienić. Pozdrawiam

  23-10-2018
 • Anna
  Zarządzanie personelem

  Byłam bardzo zadowolona ze studiów. Profesjonalna organizacja, pełne wsparcie dla studentów, kadra na wysokim poziomie. Dodatkowo zajęcia jedynie w piątki i soboty (dla zaocznych). Czego chcieć więcej? :)

  20-11-2017