Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa (WSZ-SW). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Uczelnia jest idealnym miejscem w którym spokojnie można pogodzić pasję oraz zajęcia zawodowe. W przypadku kiedy wykształcenie jest niezbędne do realizacji samego siebie w wykonywanym zawodzie, uczelnia gwarantuję idealne podłoże merytoryczne do zdobycia umiejętności. Wykładowcy są praktykami a struktura uczelni jest zawsze przychylna studentom. Gorąco polecam.

  Marcin Pilip
  Zarządzanie marketingowe
  30-11-2019
 • Wyjątkowa uczelnia, rewelacyjni wykładowcy i pomocna kadra. Dobry dojazd (szkoła ma siedzibę blisko stacji Rondo Daszyńskiego). Wpadajcie i zostańcie na całe 5 lat, na prawdę warto!

  Karolina
  Marketing
  04-11-2019
 • Studiuję na tej uczelni już 3 rok i spokojnie mogę polecić. Zajęcia są fajne, ciekawe a nie tylko nudna teoria jak jest gdzie indziej. Poziom nauczania jest bardzo wysoki, trzeba się dużo napracować zeby zaliczyc zajecia i egzaminy. Tylko podejscie niektorych pań z dziekanatu mogło by być bardziej pozytywne

  Robert
  Zarządzanie i marketing
  31-10-2019
 • Wspaniała uczelnia, w której wiele zmieniło się na lepsze. Wysoce wyspecjalizowana kadra, bardzo dobre warunki do nauki. Klimat bardzo rodzinny! Nawet jeśli ma si3 jakieś problemy w nauce, wykładowcy chętnie pomagają, nawet w godzinach prywatnych. Wielki plus za to że zajęcia zaoczne odbywają się tylko w piątki i soboty. Z całego serca polecam - magister zarządzania

  agakepka
  Zarządzanie przedsiębiorstwem
  19-09-2019
 • Uczelnia bardzo fajna, przyjazna studentom. Ponadto odnajdzie się tu każdy bez względu na wiek. Nie ma problemów ze współpracą z innymi studentami i wymianą materiałów. Kontakt z prowadzącymi zajęcia również stoi na bardzo dobrym poziomie. Opiekun skutecznie ułatwia kwestie organizacyjne zatem nie ma żadnych problemów z formalnościami. Kadra prezentuje bardzo satysfakcjonujący poziom kompetencji. Na uwagę zasługuje również bardzo przyjazny studentom dziekanat. Zdecydowanie polecam.

  Edi
  Zarządzanie
  03-06-2019
 • Na uczelni wykłada bardzo duża ilość wykładowców - praktyków którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami, jest to niewątpliwie największa wartość tej uczelni. Organizacja na wydziale jest wyrazista i konkretna dla studenta który jest na bieżąco ze wszystkimi sprawami dotyczącymi uczelni, każdą sprawę można załatwić po przez kontakt telefoniczny lub osobiście. Jako student zaoczny uważam ,że są nam przedstawiane podstawy i resztę wiedzy należy uzupełniać we własnym zakresie z racji niewielkiej ilości godzin w porównaniu do studiów dziennych ( np. literaturą zalecaną przez wykładowców ).

  Krystian
  Zarządzanie
  20-05-2019
 • Atmosfera na uczelni? Rewelacja. Inni studenci? Nie spotkałam się z sytuacją, żeby ktoś komuś odmówił pomocy. Poza tym cudowni wykładowcy i bardzo miła i pomocna kadra. Wyjątkowa uczelnia :) polecam gorąco.

  Kasia
  Logistyka
  14-01-2019
 • Ciężko mi jeszcze powiedzieć coś więcej na temat uczelni z racji krótkiego stażu, natomiast zapowiada się naprawdę obiecująco. 95% wykładów jest prowadzone w sposób ciekawy, kadra nauczycielska składa się z wysokiej kadry managerskiej, doktorów i profesorów, którym chce się przekazywać wiedzę. Tak na prawdę jedynym minusem jaki aktualnie zauważam, są zajęcia o dość wczesnych godzinach w piątek, co może utrudniać dotarcie na nie dla osób pracujących. Innych minusów jeszcze noe widzę.

  Piotr
  Zarządzanie
  05-11-2018
 • Poziom nauczania ocenilabym jako średni. Organizację dość dobrą. Kilku trenerów rewelacyjnych a kilku starego typu wykładowcy akademiccy bez praktycznej wiedzy. Kierunek wówczas raczkowal, myślę, że mogło się sporo zmienić. Pozdrawiam

  Iga
  Zarządzanie
  23-10-2018
 • Byłam bardzo zadowolona ze studiów. Profesjonalna organizacja, pełne wsparcie dla studentów, kadra na wysokim poziomie. Dodatkowo zajęcia jedynie w piątki i soboty (dla zaocznych). Czego chcieć więcej? :)

  Anna
  Zarządzanie personelem
  20-11-2017