Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo
Opinie o uczelni (13)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie . Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Wysoce wykwalifikowana kadra, zajęcia są ciekawie prowadzone. Wyposażenie jest w pełni profesjonalne, dostosowane do pracy na najwyższym poziomie. Panująca atmosfera jest miła, sprzyja nauce a w razie problemów zarówno wykładowcy jak i pozostali studenci chętnie służą pomocą. Skończyłam licencjat z kosmetologii i osobiście jestem zadowolona z podjęcia nauki w tej szkole.

  Kasia
  Kosmetologia
  28-08-2021
 • Polecam naukę w tej uczelni. Na większość zajęć chodziłam z przyjemnością i uśmiechem na twarzy. Oczywiście nie każdy wykładowca przypadł mi do gustu, ale taka jest rzeczywistość. Każdy na inne charaktery i upodobania co do osoby nauczającej. Na bardzo dobrą opinię składa się mnóstwo aspektów, np. * Wyrozumiali i przyjemni wykładowcy, * Pomocne Panie w dziekanacie * Przyjazna atmosfera I wiele innych. To wszystko sprawia, że chęć nauki staje się jeszcze większa. Jestem przekonana, że skończę tę uczelnię z odpowiednią wiedzą.

  Klaudia
  Pedagogika
  28-08-2021
 • Polecam kosmetologię. Skończyłam licencjat i zostaję na magisterkę. Wiadomo, że w czasie pandemii bywało różnie, ale zajęcia praktyczne były wszystkie a to w tym zawodzie najważniejsze. Organizują dużo dodatkowych szkoleń, więc mamy dodatkowe certyfikaty. Kadra w porządku, słyszałam do koleżanek które już skończyły magisterke, że kosmetologię estetyczną wykłada dr Panek, ponoć super gość. Z czystym sumieniem polecam

  Karolina
  Dietetyka
  19-07-2021
 • Nowoczesne pracownie, dobry sprzęt i warunki do nauki. Uczelnia stale rozwija się i modernizuje. Wykładowcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom studentów, dokładnie tłumaczą każde zagadnienie i pomagają w rozwiązywaniu problemów. Miła atmosfera, nie ma żadnych problemów z załatwieniem spraw w dziekanacie. Polecam osobom, które chcą się czegoś nauczyć, niekoniecznie wydając na to majątek

  Aga
  Kosmetologia
  31-07-2019
 • Jestem na drugim roku studiów i uważam, że warunki są tu naprawdę fajne. Wykładowcy jak na innych uczelniach - jednym przypadną do gustu, innym nie. Mi osobiście podoba się sposób prowadzenia zajęć, szczególnie praktycznych. Sale zadbane, sprzęt w większości nowy, produkty stale uzupełniane. Z czystym sumieniem polecam osobom planującym w przyszłości pracować w zawodzie kosmetologa.

  Aśka
  Kosmetologia
  26-06-2019
 • Osobiście uważam że fajna uczelnia i mi się podoba. Miła, praktykująca kadra, dobrze wyposażone pracownie i świetne prosperujący dziekanat. Poziom dobry i czesne niskie, jak za studia na kosmetologii. Polecam!

  Milena
  Kosmetologia
  06-05-2019
 • Witam :) ja skończyłam tam studia jakieś 4 lata temu :) Wszystko zalezy od tego jakie masz plany na przyszłość, Jeśli studiujesz żeby dostać papierek to trudno trochę będzie ogarnąć wszystko, lepiej zmień kierunek i uczelnie :) Ja po skończeniu dietetyki miałam problem z pracą, dlatego poszłam potem na pielęgniarstwo :) Pielęgniarstwo to kierunek w którym praca będzie zawsze :) Ale moje losy potoczyły się tak że aktualnie pracuję dietetyczką więc to że skończyłam WSP ma wielki plus :)

  moNIKA
  Dietetyka
  06-07-2018
 • Uczelnia dobra, szczególnie dla osób które chcą zdobyć dyplom przy minimalnym wysiłku i odrobinie nauki. Nawet omijając część zajęć bez problemu można zdać egzaminy. Poziom niezbyt wysoki, ale zdobyta wiedza w zupełności wystarcza do podjęcia pracy w zawodzie, nawet przed zdobyciem dyplomu. Jako duży plus oceniam niskie opłaty

  Karol
  Dietetyka
  09-01-2018
 • Bardzo dobra uczelnia, zwłaszcza dla kierunków kosmetycznych lub dietetycznych. Zajęcia ciekawe i prowadzone w małych grupach, w dużej mierze w formie ćwiczeń praktycznych. Wykładowcy reprezentują wysoki poziom i wiele można się od nich nauczyć, nie tylko w kwestii wiedzy. Pracę znalazłam już w trakcie studiów i to związaną z kierunkiem na jakim studiowałam

  Dorota
  Kosmetologia
  05-01-2018
 • Skończyłam kosmetologię i myślę, że jak to na każdej uczelni, były "perełki" i aspekty, które można byłoby poprawić. Na pewno rozszerzenie oferty edukacyjnej o studia magisterskie z kosmetologii uważam za dużą zaletę.

  Katarzyna
  Kosmetologia
  04-01-2018
 • Studiowało się dobrze . Poziom nauki jest wysoki. Ale to akurat atut tej szkoły. Ja nie pracuje w branży kosmetycznej ale bardzo dużo moich koleżanek znalazło prace lub otworzyło swój gabinet, gdyż były bardzo dobrze przygotowane. Wiec moim zdaniem szkoła jest bardzo dobra.

  Natalia
  Kosmetologia
  03-01-2018
 • Ogólnie studia jak studia. Sprzęt w pracowniach dobrej jakości, dużo zajęć, duża presja na naukę zwłaszcza na pierwszych latach. Jednak jak się w tym gąszczu człowiek odnajdzie i wyciśnie co się da, można otworzyć sobie wiele drzwi do kariery.

  Marcin
  Dietetyka
  19-12-2017
 • Generalnie to chyba jak wszędzie, trochę naciągane wszystko aby jednak każdy uzyskał dyplom, bo zapłacił za studia. Jedni wykładowcy byli normalni, inni trochę oderwani od rzeczywistości, bo nie odróżniali, że to studia podyplomowe to nie licencjackie i chcieli zawyżać poziom. Dla mnie największym plusem były dojazdy, reszta w sumie też o.k.

  Adam
  Administracja publiczna i samorządowa
  18-12-2017