Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie . Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Emilia
  Pedagogika i stopnia

  Ktoś wypowie się na temat pedagogiki? Jakie są Wasze opinie na temat tej uczelni? Właśnie złożyłam dokumenty na studia licencjackie (stacjonarne). Czy kadra wykładowców jest przyjazna studentowi? Wiem, że kosmetologia cieszy się uznaniem, dlatego postanowiłam spróbować na tej uczelni w nieco innym kierunku. Mam nadzieję, że każdy kierunek jest prowadzony tak dobrze jak kosmetologia. Pozdrawiam.

  04-01-2022
 • Kasia
  Kosmetologia

  Wysoce wykwalifikowana kadra, zajęcia są ciekawie prowadzone. Wyposażenie jest w pełni profesjonalne, dostosowane do pracy na najwyższym poziomie. Panująca atmosfera jest miła, sprzyja nauce a w razie problemów zarówno wykładowcy jak i pozostali studenci chętnie służą pomocą. Skończyłam licencjat z kosmetologii i osobiście jestem zadowolona z podjęcia nauki w tej szkole.

  28-08-2021
 • Klaudia
  Pedagogika

  Polecam naukę w tej uczelni. Na większość zajęć chodziłam z przyjemnością i uśmiechem na twarzy. Oczywiście nie każdy wykładowca przypadł mi do gustu, ale taka jest rzeczywistość. Każdy na inne charaktery i upodobania co do osoby nauczającej. Na bardzo dobrą opinię składa się mnóstwo aspektów, np. * Wyrozumiali i przyjemni wykładowcy, * Pomocne Panie w dziekanacie * Przyjazna atmosfera I wiele innych. To wszystko sprawia, że chęć nauki staje się jeszcze większa. Jestem przekonana, że skończę tę uczelnię z odpowiednią wiedzą.

  28-08-2021
 • Karolina
  Dietetyka

  Polecam kosmetologię. Skończyłam licencjat i zostaję na magisterkę. Wiadomo, że w czasie pandemii bywało różnie, ale zajęcia praktyczne były wszystkie a to w tym zawodzie najważniejsze. Organizują dużo dodatkowych szkoleń, więc mamy dodatkowe certyfikaty. Kadra w porządku, słyszałam do koleżanek które już skończyły magisterke, że kosmetologię estetyczną wykłada dr Panek, ponoć super gość. Z czystym sumieniem polecam

  19-07-2021
 • Aga
  Kosmetologia

  Nowoczesne pracownie, dobry sprzęt i warunki do nauki. Uczelnia stale rozwija się i modernizuje. Wykładowcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom studentów, dokładnie tłumaczą każde zagadnienie i pomagają w rozwiązywaniu problemów. Miła atmosfera, nie ma żadnych problemów z załatwieniem spraw w dziekanacie. Polecam osobom, które chcą się czegoś nauczyć, niekoniecznie wydając na to majątek

  31-07-2019
 • Aśka
  Kosmetologia

  Jestem na drugim roku studiów i uważam, że warunki są tu naprawdę fajne. Wykładowcy jak na innych uczelniach - jednym przypadną do gustu, innym nie. Mi osobiście podoba się sposób prowadzenia zajęć, szczególnie praktycznych. Sale zadbane, sprzęt w większości nowy, produkty stale uzupełniane. Z czystym sumieniem polecam osobom planującym w przyszłości pracować w zawodzie kosmetologa.

  26-06-2019
 • Milena
  Kosmetologia

  Osobiście uważam że fajna uczelnia i mi się podoba. Miła, praktykująca kadra, dobrze wyposażone pracownie i świetne prosperujący dziekanat. Poziom dobry i czesne niskie, jak za studia na kosmetologii. Polecam!

  06-05-2019
 • moNIKA
  Dietetyka

  Witam :) ja skończyłam tam studia jakieś 4 lata temu :) Wszystko zalezy od tego jakie masz plany na przyszłość, Jeśli studiujesz żeby dostać papierek to trudno trochę będzie ogarnąć wszystko, lepiej zmień kierunek i uczelnie :) Ja po skończeniu dietetyki miałam problem z pracą, dlatego poszłam potem na pielęgniarstwo :) Pielęgniarstwo to kierunek w którym praca będzie zawsze :) Ale moje losy potoczyły się tak że aktualnie pracuję dietetyczką więc to że skończyłam WSP ma wielki plus :)

  06-07-2018
 • Karol
  Dietetyka

  Uczelnia dobra, szczególnie dla osób które chcą zdobyć dyplom przy minimalnym wysiłku i odrobinie nauki. Nawet omijając część zajęć bez problemu można zdać egzaminy. Poziom niezbyt wysoki, ale zdobyta wiedza w zupełności wystarcza do podjęcia pracy w zawodzie, nawet przed zdobyciem dyplomu. Jako duży plus oceniam niskie opłaty

  09-01-2018
 • Dorota
  Kosmetologia

  Bardzo dobra uczelnia, zwłaszcza dla kierunków kosmetycznych lub dietetycznych. Zajęcia ciekawe i prowadzone w małych grupach, w dużej mierze w formie ćwiczeń praktycznych. Wykładowcy reprezentują wysoki poziom i wiele można się od nich nauczyć, nie tylko w kwestii wiedzy. Pracę znalazłam już w trakcie studiów i to związaną z kierunkiem na jakim studiowałam

  05-01-2018
 • Katarzyna
  Kosmetologia

  Skończyłam kosmetologię i myślę, że jak to na każdej uczelni, były "perełki" i aspekty, które można byłoby poprawić. Na pewno rozszerzenie oferty edukacyjnej o studia magisterskie z kosmetologii uważam za dużą zaletę.

  04-01-2018
 • Natalia
  Kosmetologia

  Studiowało się dobrze . Poziom nauki jest wysoki. Ale to akurat atut tej szkoły. Ja nie pracuje w branży kosmetycznej ale bardzo dużo moich koleżanek znalazło prace lub otworzyło swój gabinet, gdyż były bardzo dobrze przygotowane. Wiec moim zdaniem szkoła jest bardzo dobra.

  03-01-2018
 • Marcin
  Dietetyka

  Ogólnie studia jak studia. Sprzęt w pracowniach dobrej jakości, dużo zajęć, duża presja na naukę zwłaszcza na pierwszych latach. Jednak jak się w tym gąszczu człowiek odnajdzie i wyciśnie co się da, można otworzyć sobie wiele drzwi do kariery.

  19-12-2017
 • Adam
  Administracja publiczna i samorządowa

  Generalnie to chyba jak wszędzie, trochę naciągane wszystko aby jednak każdy uzyskał dyplom, bo zapłacił za studia. Jedni wykładowcy byli normalni, inni trochę oderwani od rzeczywistości, bo nie odróżniali, że to studia podyplomowe to nie licencjackie i chcieli zawyżać poziom. Dla mnie największym plusem były dojazdy, reszta w sumie też o.k.

  18-12-2017