Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Zdrowia (WSZ) w Gdańsku

Wyższa Szkoła Zdrowia (WSZ) w Gdańsku - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zdrowia (WSZ) w Gdańsku Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Hejka, moim zdaniem uczelnia jest super, ja akurat studiuje dietetykę, wiec tylko na temat tego mogę się wypowiedzieć,ale wydaje mi się ze każdy wydział jest na dość dobrym poziomie ;) Mam znajomych na fizjoterapji to też bardzo sobie chwalą uczelnię. Dodatkowo, jest duzo organizowanych wydarzeń i kół naukowych / grup itp wiec nie tylko sama nauka trzeba żyć . Ogólnie polecam :)

  Olka
  Dietetyka
  06-02-2019
 • Cześć! ;)) jestem w trakcie studiów na tej uczelni. Jestem w trakcie 4 semestru na kierunku Dietetyka. Moje wrażenia? Uczelnia ogólnie sama w sobie jest w porządku. Nie mam porównania, bo igdy nie studiowała na innej uczelni. Powiem tak, jeśli się chce i CHODZI to nie jest ciezko się w niej zatrzymać na dłużej :P są przedmioty łatwiejsze i trudniejsze ale jeśli się starasz to naprawdę się da :) wszystko z pewnością zależy od kierunku. Ogólna moja opinia - Szkoła godna polecenia :)!!

  Karolina
  Dietetyka
  05-02-2019
 • Cześć wszystkim :) Jeżeli chodzi o WSZ to duży plus uczeli to dziekanat, w którym pracują ludzie naprawdę chętni do pomocy i biblioteka która ma naprawdę doby zbiór najnowszych pozycji. Na uczelni wyglądają w dużej mierze wykładowcy w GUMed w Gdańsku więc jest to bardzo wykwalifikowana kadra. Jako minus to niestety w trybie NS dość okrojony zakres materiału, ale większość wykładów zostaje udostępniona studentom na maila co jest bardzo pomocne :) Niestety czy stety progi zaliczeń są przeciętne, ;) czasem mam wrażenie że naprawę trzeba się postarać żeby nie zdać haha, uroki uczeli prywatnych :D Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam, pozdrawiam :D

  markiiiiiika
  Dietetyka
  09-11-2018
 • hej hej, studiuje na tej uczelni i jak najbardziej jestem zadowolony :D jak wykażesz minimum zainteresowania to będziesz zdawać bez żadnych problemów... problem jest w tym ze obecnie dużo studentów nie chcą sie uczyć.. więc naprawdę wystarczy troche poczytać i chodzic na zajecia. A jak nie będziesz się w ogóle interesować, to też zdasz xdd tylko po poprawkach lub warunkachXD

  Piotr
  Dietetyka
  18-04-2018