Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zdrowia (WSZ) w Gdańsku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Aga
  Dietetyka

  Uczelnia prezentuje solidny poziom edukacyjny, z przyjazną atmosferą i zaangażowaną kadrą nauczycielską, szczególnie na kierunku dietetyki. Ceniony jest profesjonalizm i dostępność wykładowców, jak również możliwości udziału w badaniach. Dietetyka jest interesującym kierunkiem z potencjałem na atrakcyjną ścieżkę zawodową, mimo że niektóre głosy wskazują na trudności z zatrudnieniem.

  22-04-2024
 • Kacper
  Fizjoterapia

  Na pierwszym roku trzeba naprawdę wkładać dużo pracy. Nauka powinna być systematyczna, nie można jej odkładać na ostatnią chwilę przed sesją. Materiał, zwłaszcza na początku, jest ogromny. Później, w kolejnych latach, nadal jest dużo zajęć, ale można lepiej zorganizować swój plan zajęć, żeby uniknąć wolnych okienek. Jest sporo nauki, ale też więcej praktyki, co jest super. Atmosfera na uczelni jest bardzo dobra, zwłaszcza relacje między młodszymi asystentami a studentami, którzy pomimo wysokich wymagań, chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Szczerze polecam tę uczelnię. Co do samego kierunku, uważam, że jest świetny. Perspektywy zawodowe są naprawdę obiecujące.

  21-03-2024
 • julia
  Kosmetologia

  Ogólnie jestem zadowolona ze studiów i planuję dalszą naukę. Na uczelni jest wiele nowoczesnych urządzeń i sprzętów. Uważam, że na kierunku kosmetologii można wiele się nauczyć, oczywiście jeśli się tego chce. Atmosfera na uczelni jest dobra, choć rywalizacja o oceny czasem wpływa negatywnie na relacje między studentami. Stosunek wykładowców do studentów jest różny, w zależności od osoby. Niektórzy traktują nas świetnie, inni gorzej. Choć teoretycznie jestem dobrze przygotowana, to w naszej branży praktyka jest kluczowa. Teoria to za mało, aby odnieść sukces. Część praktycznych umiejętności zdobywa się na studiach, a resztę już po ich zakończeniu.

  25-01-2024
 • Eryka
  Dietetyka

  Uczelnia ma dobry standard i oferuje wartościową edukację dla tych, którzy chcą się uczyć. Atmosfera podczas zajęć jest przyjazna, a nauczyciele, szczególnie z mojego kierunku - dietetyki, wykazują się dużym zaangażowaniem i wiedzą. Podobały mi się zajęcia z wykładowcami z dietetyki, którzy charakteryzują się profesjonalizmem i rzetelnością. Istnieje możliwość brania udziału w projektach badawczych, które są ważne dla pracy dyplomowej, co jest dużym plusem. Dietetyka to interesujący kierunek, który otwiera wiele drzwi do ciekawej kariery zawodowej.

  05-01-2024
 • Radek
  Fizjoterapia

  Rozwazalem miedzy fizjoterapią a innym kierunkiem,zdecydowalem sie ostatecznie na fizjoterapie na tej uczelni nie zalowalem ani przez moment, zajecia bardzo trafione, przygotowujace do przyszłej pracy,z roku na rok coraz ciekawsze przedmioty :) no i super jest to ze wykladowcy są tak spoko , nie na kazdej uczelni jest to normą, wiem z opowiadan znajomych, takze ciesze sie, ze ucze sie wlasnie tutaj

  29-08-2023
 • Arek
  Fizjoterapia

  Jestem absolwentem tej uczelni, studiowałem tutaj fizjoterapie i bardzo sie ciesze ze mialem okazje własnie tutaj się uczyć. Wykładowców bede wspominac na pewno bardzo długo, mam same pozytywne odczucia związane z tym miejscem. Ludzie z uczelni rewelacja, atmosfera swietna. Bez problemu udało mi się znalezc prace w zawodzie, dzieki czemu mam okazje wykorzystac w praktyce zdobytą wiedze i umiejetnosci

  13-07-2023
 • Kornelia
  Dietetyka

  Baaaardzo sie ciesze ze wybrałam studia właśnie na tej uczelni. Nauki było sporo, ale za to teraz wiem, ze mam odpowiednie kompetencje i wiedze do tego, aby pracować w zawodzie, dzieki czemu czuje sie pewnie :) ta uczelnia wiele mi dała, wykładowców bede na pewno długo i dobrze wspominać. Mnóstwo ciekawych zajęc, nie było nudno ani monotonnie. Organizacja calego nauczania na plus :)

  03-07-2023
 • Marcela
  Fizjoterapia

  Jestem na pierwszym roku fizjoterapii. Baaardzo sie stresowałam i zastanawialam jak to bedzie, a tu juz sesja za mną i to zupełnie bezproblemowo. No uczyć się trzeba, jak to na studiach, ale przedmioty są naprawde realnie związane z kierunkiem, nie jakieś oderwane :) takze wiem,ze ucząc się , w przyszlosci ta wiedze na pewno wykorzystam w praktyce, w swojej pracy :)

  22-06-2023
 • Asia
  Kosmetologia

  Jak najbardziej, z czystym sercem polecam:) zanim sie zdecydowałam na studia tutaj, to czytałam różne opinie, rozpytywałam wsród znajomych i zdecydowanie większośc była pozytywnych odczuc, tak więc bez wahania wybrałam wlasnie ta uczelnie. teraz juz jako studentka absolutnie nie zaluje, spełniam sie, ucze sie cały czas nowych rzeczy ktore beda mi potrzebne w pracy :)

  12-06-2023
 • Sandra
  Fizjoterapia

  Bardzo sie ciesze zarówno z wyboru kierunku kształcenia, jak i z wybooru uczelni. Trafiłam tutaj z polecenia i teraz ja rowniez polecam innym :) studiuje sie bardzo fajnie, w miłej atmosferze. Nauki mało nie jest, ale wlasnie dzieki temu bedzie mozna w przyszłosci zdobyc wymarzoną prace. Wykladowcy są swietni, na kazdym kroku starają się pomoc i wesprzec kiedy jest taka potrzeba

  09-06-2023
 • Marcin
  Fizjoterapia

  Jestem na studiach Fizjoterapii i szczerze polecam uczelnię, wykłady są obfite w wiedzę, natomiast ćwiczeniowcy dokładnie pokazują nam i tłumaczą techniki np. terapii manualnej, które są oparte również na ich doświadczeniu w pracy z pacjentami. Uczelnia posiada także nowy sprzęt do zabiegów z dziedziny fizykoterapii więc możemy realnie zobaczyć jak dany pacjent czuje się podczas wykonywanych zabiegów. Polecam uczelnię.

  29-03-2021
 • Natalia
  Kosmetologia

  Hejka!:)Ogólnie jestem zadowolona ze swojego wyboru. uczelnia otwarta na potrzeby studentów, świetna organizacja i dobrze wyposażone pracownie. Uwielbiam zajęcia praktyczne!!! :) Super kadra, bardzo pomocna, w pełni wykorzystuje czas na zajęciach. WSZ oragnizuje dużo ciekawych wydarzeń na uczelni, konferencje, konkursy, szkolenia, kursy naprawdę Polecam!!!!:)

  14-01-2020
 • Olka
  Dietetyka

  Hejka, moim zdaniem uczelnia jest super, ja akurat studiuje dietetykę, wiec tylko na temat tego mogę się wypowiedzieć,ale wydaje mi się ze każdy wydział jest na dość dobrym poziomie ;) Mam znajomych na fizjoterapji to też bardzo sobie chwalą uczelnię. Dodatkowo, jest duzo organizowanych wydarzeń i kół naukowych / grup itp wiec nie tylko sama nauka trzeba żyć . Ogólnie polecam :)

  09-12-2019
 • Karolina
  Dietetyka

  Cześć! ;)) jestem w trakcie studiów na tej uczelni. Jestem w trakcie 4 semestru na kierunku Dietetyka. Moje wrażenia? Uczelnia ogólnie sama w sobie jest w porządku. Nie mam porównania, bo igdy nie studiowała na innej uczelni. Powiem tak, jeśli się chce i CHODZI to nie jest ciezko się w niej zatrzymać na dłużej :P są przedmioty łatwiejsze i trudniejsze ale jeśli się starasz to naprawdę się da :) wszystko z pewnością zależy od kierunku. Ogólna moja opinia - Szkoła godna polecenia :)!!

  14-10-2019
 • Ala
  Kosmetologia ii stopnia

  Moje uczucia są mieszane, ale przeważają jednak negatywne doświadczenia. Jeśli chodzi o plusy to jest bardzo dużo wykładowców którzy chcą przekazać wiedzę, ale niestety zdarzają się również tacy co czytają prezentacje jak jest ona przygotowana przez nich to jeszcze ok ale jak przez uczelnie to bardzo denerwuje, że wydaję się tak dużo pieniędzy na to by wykładowca przeczytał czyjąś prezentacje. Studiowałam wcześniej fizykoterapie, i tam było lepiej pewnie dlatego, że z fizjoterapii mają konkurencje w trójmieście. Obecnie studiuje kosmetologie II stopnia i jest kiepsko wiecznie brakuje produktów oraz kosmetyków do zabiegów, a płacimy bardzo dużo. Oraz do tego największy minus zrobili grupy po ponad 30 osób przez co w niektórych salach ledwo się mieścimy.

  03-12-2018
 • markiiiiiika
  Dietetyka

  Cześć wszystkim :) Jeżeli chodzi o WSZ to duży plus uczeli to dziekanat, w którym pracują ludzie naprawdę chętni do pomocy i biblioteka która ma naprawdę doby zbiór najnowszych pozycji. Na uczelni wyglądają w dużej mierze wykładowcy w GUMed w Gdańsku więc jest to bardzo wykwalifikowana kadra. Jako minus to niestety w trybie NS dość okrojony zakres materiału, ale większość wykładów zostaje udostępniona studentom na maila co jest bardzo pomocne :) Niestety czy stety progi zaliczeń są przeciętne, ;) czasem mam wrażenie że naprawę trzeba się postarać żeby nie zdać haha, uroki uczeli prywatnych :D Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam, pozdrawiam :D

  09-11-2018
 • Piotr
  Dietetyka

  hej hej, studiuje na tej uczelni i jak najbardziej jestem zadowolony :D jak wykażesz minimum zainteresowania to będziesz zdawać bez żadnych problemów... problem jest w tym ze obecnie dużo studentów nie chcą sie uczyć.. więc naprawdę wystarczy troche poczytać i chodzic na zajecia. A jak nie będziesz się w ogóle interesować, to też zdasz xdd tylko po poprawkach lub warunkachXD

  18-04-2018

Wyższa Szkoła Zdrowia (WSZ) w Gdańsku - Aktualności

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku, uczelnia kształcąca na rynku edukacyjnym od ponad 20 lat, serdecznie zaprasza do udziału w V Jesiennych Spotkaniach ze Zdrowiem – działalność gabinetu dietetyka, fizjoterapeuty i kosmetologa w obliczu pandemii organizowanej w formie zdalnej w dniu 17 listopada 2020 r. w godz. 12:00-14:00. Celem wydarzenia będzie zaprezentowanie wyzwań przed jakimi sta [..]

Zobacz więcej