Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zdrowia (WSZ) w Gdańsku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Sandra
  Fizjoterapia

  Bardzo sie ciesze zarówno z wyboru kierunku kształcenia, jak i z wybooru uczelni. Trafiłam tutaj z polecenia i teraz ja rowniez polecam innym :) studiuje sie bardzo fajnie, w miłej atmosferze. Nauki mało nie jest, ale wlasnie dzieki temu bedzie mozna w przyszłosci zdobyc wymarzoną prace. Wykladowcy są swietni, na kazdym kroku starają się pomoc i wesprzec kiedy jest taka potrzeba

  09-06-2023
 • Marcin
  Fizjoterapia

  Jestem na studiach Fizjoterapii i szczerze polecam uczelnię, wykłady są obfite w wiedzę, natomiast ćwiczeniowcy dokładnie pokazują nam i tłumaczą techniki np. terapii manualnej, które są oparte również na ich doświadczeniu w pracy z pacjentami. Uczelnia posiada także nowy sprzęt do zabiegów z dziedziny fizykoterapii więc możemy realnie zobaczyć jak dany pacjent czuje się podczas wykonywanych zabiegów. Polecam uczelnię.

  29-03-2021
 • Natalia
  Kosmetologia

  Hejka!:)Ogólnie jestem zadowolona ze swojego wyboru. uczelnia otwarta na potrzeby studentów, świetna organizacja i dobrze wyposażone pracownie. Uwielbiam zajęcia praktyczne!!! :) Super kadra, bardzo pomocna, w pełni wykorzystuje czas na zajęciach. WSZ oragnizuje dużo ciekawych wydarzeń na uczelni, konferencje, konkursy, szkolenia, kursy naprawdę Polecam!!!!:)

  14-01-2020
 • Olka
  Dietetyka

  Hejka, moim zdaniem uczelnia jest super, ja akurat studiuje dietetykę, wiec tylko na temat tego mogę się wypowiedzieć,ale wydaje mi się ze każdy wydział jest na dość dobrym poziomie ;) Mam znajomych na fizjoterapji to też bardzo sobie chwalą uczelnię. Dodatkowo, jest duzo organizowanych wydarzeń i kół naukowych / grup itp wiec nie tylko sama nauka trzeba żyć . Ogólnie polecam :)

  09-12-2019
 • Karolina
  Dietetyka

  Cześć! ;)) jestem w trakcie studiów na tej uczelni. Jestem w trakcie 4 semestru na kierunku Dietetyka. Moje wrażenia? Uczelnia ogólnie sama w sobie jest w porządku. Nie mam porównania, bo igdy nie studiowała na innej uczelni. Powiem tak, jeśli się chce i CHODZI to nie jest ciezko się w niej zatrzymać na dłużej :P są przedmioty łatwiejsze i trudniejsze ale jeśli się starasz to naprawdę się da :) wszystko z pewnością zależy od kierunku. Ogólna moja opinia - Szkoła godna polecenia :)!!

  14-10-2019
 • Ala
  Kosmetologia ii stopnia

  Moje uczucia są mieszane, ale przeważają jednak negatywne doświadczenia. Jeśli chodzi o plusy to jest bardzo dużo wykładowców którzy chcą przekazać wiedzę, ale niestety zdarzają się również tacy co czytają prezentacje jak jest ona przygotowana przez nich to jeszcze ok ale jak przez uczelnie to bardzo denerwuje, że wydaję się tak dużo pieniędzy na to by wykładowca przeczytał czyjąś prezentacje. Studiowałam wcześniej fizykoterapie, i tam było lepiej pewnie dlatego, że z fizjoterapii mają konkurencje w trójmieście. Obecnie studiuje kosmetologie II stopnia i jest kiepsko wiecznie brakuje produktów oraz kosmetyków do zabiegów, a płacimy bardzo dużo. Oraz do tego największy minus zrobili grupy po ponad 30 osób przez co w niektórych salach ledwo się mieścimy.

  03-12-2018
 • markiiiiiika
  Dietetyka

  Cześć wszystkim :) Jeżeli chodzi o WSZ to duży plus uczeli to dziekanat, w którym pracują ludzie naprawdę chętni do pomocy i biblioteka która ma naprawdę doby zbiór najnowszych pozycji. Na uczelni wyglądają w dużej mierze wykładowcy w GUMed w Gdańsku więc jest to bardzo wykwalifikowana kadra. Jako minus to niestety w trybie NS dość okrojony zakres materiału, ale większość wykładów zostaje udostępniona studentom na maila co jest bardzo pomocne :) Niestety czy stety progi zaliczeń są przeciętne, ;) czasem mam wrażenie że naprawę trzeba się postarać żeby nie zdać haha, uroki uczeli prywatnych :D Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam, pozdrawiam :D

  09-11-2018
 • Piotr
  Dietetyka

  hej hej, studiuje na tej uczelni i jak najbardziej jestem zadowolony :D jak wykażesz minimum zainteresowania to będziesz zdawać bez żadnych problemów... problem jest w tym ze obecnie dużo studentów nie chcą sie uczyć.. więc naprawdę wystarczy troche poczytać i chodzic na zajecia. A jak nie będziesz się w ogóle interesować, to też zdasz xdd tylko po poprawkach lub warunkachXD

  18-04-2018

Wyższa Szkoła Zdrowia (WSZ) w Gdańsku - Aktualności

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku, uczelnia kształcąca na rynku edukacyjnym od ponad 20 lat, serdecznie zaprasza do udziału w V Jesiennych Spotkaniach ze Zdrowiem – działalność gabinetu dietetyka, fizjoterapeuty i kosmetologa w obliczu pandemii organizowanej w formie zdalnej w dniu 17 listopada 2020 r. w godz. 12:00-14:00. Celem wydarzenia będzie zaprezentowanie wyzwań przed jakimi sta [..]

Zobacz więcej