Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności (WSIiU). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Wenessa
  Grafika

  Hej! Ja dopiero jestem od października więc mało wiem, ale generalnie jest w porządku. Problem jest jedynie z organizacją - na początku przesuwali nam pierwszy zjazd z kilka razy, a plan to już z 10. Jeśli chodzi o zajęcia to przeważnie na wszystkich zaczynamy od początku żeby wszyscy zrozumieli. No i jeszcze jeśli chodzi o wnętrze i wyposażenie to myślałam że jak na szkołę prywatną będzie lepiej;) Ale ogólnie polcam.

  24-01-2019
 • 1_1
  Grafika

  Hej!!! Powiem że wszystko zależy od kierunku i od ludzi z który,mi się studiuje, ale ogólnie ja jestem zadowolona. Wcześniej studiowalam na UE we Wrocławiu, więc musiałam się "przeskalowac" z wielkich sal wykładowych na 500 osób, do szkolnej ławki. Ale ma to swoje plusy, bo w szkołach publicznych raczej nie ma szans na indywidualne podejście, jeśli coś sprawia Ci problem, w prywatnych jest inaczej i jest to wielkim plusem

  22-01-2019
 • Reklama - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w Łodzi


 • Szymon
  Informatyka

  Cześć wszystkim, ja już skończyłem ta uczelnię w 2017r i moim zdaniem było bardzo łatwo zaliczać, chcyba przez to że był bardzo łatwy kontakt z wykładowcami i zawsze dało się dogadać. Dużo łatwiej niż na politechnice Łódzkiej. Nie wiem jak jest teraz ale jak kończyłem uczelnię odeszło paru fajny doktorów którzy prowadzili ciekawe zajęcia i uczelnia. Z tych co zostali spoko są Doliwa i Horzelski. Polecam!

  18-01-2019
 • Anna
  Informatyka

  Hejka wszystkim, powiem ze ogółem polecam Wyższą Szkołe Informatyki i Umiejętności, ale jest to uczelnia płatna i trzeba będzie płacić czesne co miesiąc. Wykładowcy teraz chyba się zmienili, jak ja studiowałam to dużo było fajnych, zdażały się i nie mili, ale to widomo jak to jest. Wiec jak macie możliwość płacić co miesiąc czesne to polecam jak najbardziej, dużo projektów , praktyki - na prawdę jest super.

  14-01-2019
 • Marta
  Informatyka

  Będąc kompletnie szczerą. Ja studiowałam informatykę, po pierwszym roku zrezygnowałam, bo dużo więcej, dużo bardziej przydatnych rzeczy byłam w stanie nauczyć się sama. Typowe uczelniane zapychacze typu matematyka czy fizyka de facto informatykowi nie są w większości przypadków do niczego potrzebne. Większość przedmiotów z programem z lat 90tych, praca na archaicznym sprzęcie, jedyne co było fajne, to ludzie.

  29-10-2018
 • Student_WSIiU
  Informatyka

  nadal studiuję na wsiu, ogólnie w większości jest spoczko, większość wykładowców też prowadzi zajęcia na UŁ albo PŁ więc o poziom nie ma się co martwić, natomiast jeżeli chodzi o znalezienie pracy po kierunku to zależy też od Ciebie i Twoich faktycznych umiejętności, ja obecnie jestem na specjalizacji Sieci Komputerowe, ale w tym się nie widzę sam staram się dokształcać na programistę (Front-End), ale poziom wejścia na stanowisku Junior / Inter jest dość duże więc póki co mam pracuję gdzie indziej. aaa i pracodowacy w Łodzi przynajmniej z tego co wiem wolą osoby z WSIU niż z UŁ i PŁ, ale to też różnie ogólnie UŁ i Infa to słabo raczej

  12-02-2018
 • Paulina
  Pedagogika

  studiuje na Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności. Studiuje sie dobrze,kadra pedagogiczna bardzo dobra, wykwalifiokwana, a co do znalezienia pracy po studiach to jest tak samo jak np. po uniwersytecie, bo zeby znaleźć prace marzeń trzeba się trochę do tego przyłożyć;) ,moje kolezanki znalazly prace po tych studiach w prywatnych placowkach ;) Bardzo polecam ta szkole

  08-02-2018