Galeria opolskie
Galeria opolskie
Galeria opolskie
Galeria opolskie
Galeria opolskie
Galeria opolskie
Galeria opolskie
Galeria opolskie
Galeria opolskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • SP
  Administracja

  Witam. Czy może ktos opisać jak wyglądaja studia podyplomowe ? konkretnie zarządzanie w administraci ale inne specjalizacje mogą być. Pisze na stronie, że sa w pt online , jest egzamin końcowy. Rozmawiałam tel z uczelnia ale myślę, że bardziej wartośiowe opinie usłyszeć można od studentów. Bardzo proszę o jakieś wskazówki, ifo nawet ogólnie o studiach podyplomowych

  14-07-2024
 • Tomek
  Zarządzanie przedsiębiorstwami

  Na studiowanie w tej uczelni zdecydowałem się na podstawie rozmów z jej absolwentami, nie na podstawie krytycznych uwag pisanych na forach w sieci. Zależało mi na poznaniu silnych i słabych stron uczelni. Skończyłem tam 3-letni licencjat i 2-letnie magisterskie. Oceniam uczelnie i jej władze z wykładowcami włącznie na wysokim poziome. Ich nastawienie jest prostudenckie, podejście wyjątkowo ludzkie i pomocne w przypadku rozwiązania problemów. Jestem bardzo zadowolony z przekazanej mi wiedzy i jest to opinia wielu moich koleżanek i kolegów , którzy dzięki studiom dołączyli do grona moich znajomych. Naturalnym jest, że trzeba było się uczyć żeby zaliczyć egzaminy bo niejednokrotnie były przedmioty wymagające posiadania zaawansowanej wiedzy ale dzięki temu rozszerzyłem swoje horyzonty myślowe i zapoznałem się z treścią niejednej książki. Stawiane wymagania były dostosowane do ambicji studenta - chcesz 4 lub 5 to popracuj więcej czego wynikiem było sprawiedliwe ocenianie.

  20-06-2024
 • mlody_manager
  Administracja i zarządzanie

  Uczelnia super dla osób pracujących, którzy oczekują zrozumienia że pracują i prowadzą rodziny. Można to wszystko fajnie pogodzić. Dodatkowo studia podczas pandemii były całkowicie online lub prawie, wszystko przebiegło sprawnie dobry kontakt z dziekanatem jak i kwestura to bardzo ważny element. Wydaje mi się ze fajna uczelnia dla osób już pracujących które zrezygnowały lub kiedyś nie poszły nas studia. Cena super w porównaniu z Wrocławiem jak za darmo!

  21-03-2021
 • Grzesiek
  Zarządzanie

  Ja studiowałem zaocznie zarządzanie na tej uczelni i mam dobre wspomnienia. Uważam, że cena jest ok. Z tego co pamiętam to płaciłem ok. 1600 zł za semestr. Sporo wykładowców pracowało albo pracuje na Uniwersytecie Opolskim, także kadra jest przyzwoita. Obecnie prowadzę firme transportową, która mógłbym prowadzić bez studiów również. Uważam, że warto było studiować bo zrobiłem sobie trochę nowych kontaktów co przydał mi się biznesowo. Mam tez dwóch kumpli z uczelni z którymi przyjażnię się cały czas. A dyplom ukończenia wyższej uczelni też w życiu nie przeszkadza J. Czy dokonałem dobrego wyboru wybierając tą właśnie uczelnie to też trudno mi powiedzieć, bo nie mam porównania. Ogólnie jestem zadowolony. Na pewno cieszę się z kontaktów które zdobyłem i oczywiście z dyplomu. Warto wspomnieć o tym również, że studia poszerzają horyzont i do wielu książek bym nie zerknął gdyby nie potrzeba przygotowania się do egzaminu.

  18-02-2021
 • Student
  Zarządzanie

  Bardzo ciekawa uczelnia. Jest trochę nauki ale warto wynieść dużą wiedzę. Mili i uprzejmi wykładowcy oraz Panie w dziekanacie bardzo pomocne. Fajne duże i wygodne sale oraz aule. Profesorowie prowadzą naprawdę bardzo ciekawie zajęcia oraz służą pomocą gdy ktoś ma z czymś problem. Nie ma problemów z parkowaniem dla przyjezdnych ponieważ jest duży parking koło uczelni.

  03-12-2020
 • Ania
  Pedagogika

  Kończę właśnie 3 semestr nauki na Pedagogice w WSZiA. Jak na razie jest super. Uczelnia przyjazna studentom, a poziom jak na prywatną placówkę wysoki. Szczególnie wymagająca i najbardziej zabiegana jest profesor Nowak, ale to dobry wykładowca. Na zajęciach przekazywana jest nowoczesna wiedza, zajęcia i program dostosowane do wymagań rynku pracy. Szkoła dobrze wypada w rankingach i ma certyfikat jakość co potwierdza mają dobrą opinie i pozytywne odczucia.

  15-01-2018
 • Daria
  Administracja

  Skończyłam studia zaoczne na Administracji i przyznam że WSZiA w Opolu to dobra uczelnia. Co prawda trzeba dużo się uczyć, przez dwa pierwsze semestry ciągle zakuwałam po nocach - ale mimo wszystko udało mi się połączyć studia z pracą. Trafiały się lżejsze przedmioty, co jednak nie pozwalało na zdanie egzaminów bez nauki. Czesne na wysokości pozwalającej studentom na przetrwanie.

  15-01-2018
 • Michał
  Politologia

  Jestem mega zadowolona, że tu studiuje - uczelnia ma według mnie bardzo dużo zalet i wiele z niej wynoszę. Przyjazny klimat, wyjazdy w ramach Erasmusa, odpowiedni poziom nauczania. Nie jest ciężko, a nawet można znaleźć czas na drobne przyjemności i wyjścia ze znajomymi. Studia dobrze rokują na przyszłość i nie są zbyt drogie

  11-01-2018