Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

ikonka studia

Studia Białystok Kierunek Kosmetologia - 2 uczelnie

Studia Kosmetologia w Białymstoku

kosmetologia studia
kosmetologia bialystok
kosmetologia kierunek


Jeżeli roważasz rozpoczęcie studiów w dziedzinie Kosmetologii - zapoznaj się z przedstawionymi poniżej informacjami, które pomogą Ci w podjęciu decyzji dotyczącej edukacji na uczelni wyższej.

Mając świadomość odpowiedzialności związanej z wyborami stawianymi przyszłym studentom, liczymy że zamieszczony poniżej artykuł pomoże im wybrać odpowiednią drogę dalszego kształcenia.

 

Zasady i terminy rekrutacji na kierunek Kosmetologia w Białymstoku
 

Uczelnie wyższe w sposób indywidualny określają terminy i sposoby rekrutacji. Poniżej znajdują się odnośniki do stron z zasadami rektutacji, które obowiązują na wybranych studiach na kierunku Kosmetologia w Białymstoku.

 

Uczelnie z kierunkiem Kosmetologia w Białymstoku -

 

Miasto Białystok to bardzo ważny ośrodek dla studentów naszego kraju. Funkcjonujące tu uczelnie wyższe zapewniają szeroką ofertę edukacyjną, w tym również w dziedzinie Kosmetologii. Podjęcie decyzji o wyborze odpowiedniej placówki, stanowi więc nie lada wyzwanie.

Wyjątkową okazją do wizyty w przyszłej uczelni są dnia otwarte.Przyszli studeni otrzymują wówczas szansę zapoznania się z oferowanymi kierunkami, kadrą pedagogiczną, a także salami wykładowymi. Podczas odwiedzin w placówce istnieje możliwość rozmowy z obecnymi studentami, a także absolwentami uczelni. Niezwykle pomocne są również recenzje i opinie zamieszczane m.in. na stronach internetowych.

 

Czy warto studiować Kosmetologię?

 Ile zarabia osoba po Kosmetologii w Białymstoku?
 

Po zakończeniu studiów na kierunku Kosmetologia możliwe jest rozpoczęcie pracy z wynagrodzeniem sięgającym poziomu 4500 zł. Dokładna wartość uzależniona jest od miejsca pracy i wachlarza oferowanych usług

Wraz ze wzrostem doświadczenia poziom zarobków wzrasta do 5500 zł, a nawet więcej w przypadku rozpoczęcia działalności na własny rachunek.

Przeczytaj więcej w artykule: Kosmetologia – co robić po studiach?

 

Uczelnie w Białymstoku- kierunek studiów Kosmetologia

 

REKOMENDOWANE UCZELNIE - WOJEWÓDZTWO PODLASKIE

Studia na kierunku Kosmetologia w innych miastach


Uczelnie z kierunkiem Kosmetologia w Białymstoku

Zobacz uczelnie na mapie w Białymstoku