Akademia Łomżyńska (Publiczna)

palceholder

18-400 Łomża

ul. Akademicka 14

tel.:

86 216-82-72

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Łomżyńska. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Karolina
  Administracja

  Uczelnia spełniła moje oczekiwania pod względem możliwości zdobycia przydatnej wiedzy oraz nabycia nowych umiejętności. Dużym plusem uczelni jest wprowadzony tryb hybrydowy, który na pewno przypadnie każdemu, kto chce w trakcie studiów pracować. Wykładowcy na kierunku administracja są nie tylko bardzo uprzejmi, ale także pomocni, co wpływa na komfort studiowania.

  18-07-2024
 • Ilona
  Dietetyka

  Uczelnia oferuje solidne podstawy edukacyjne i jeśli ktoś jest zdecydowany na naukę, to znajdzie tu wszystko, czego potrzebuje. Atmosfera podczas zajęć jest przyjazna, a wykładowcy, szczególnie z dietetyki, wykazują się profesjonalizmem i dogłębną wiedzą. Cenię możliwość zaangażowania się w prace badawcze, co jest świetnym uzupełnieniem teoretycznej wiedzy. Dietetyka to fascynujący kierunek, który otwiera wiele drzwi do interesującej kariery, ale warto mieć swój własny plan, na przykład rozwijanie działalności w zakresie marketingu internetowego, który zyskuje na popularności.

  20-02-2024
 • julia
  Kosmetologia

  Początki na studiach kosmetologii mogą być trudne, to zupełnie inny świat niż liceum. Zmierzyć się trzeba z nowymi wymaganiami i sposobem nauczania, co bywa wyzwaniem. Zdarzają się momenty kryzysowe, ale jeśli ktoś naprawdę czuje powołanie do tego zawodu, to z pewnością przetrwa. Społeczność studencka jest różnorodna, ludzie tworzą grupki, a czasami trafiają się nieprzyjemne plotki. Ważne jest znalezienie grupy osób, z którymi można się dobrze dogadać. Mimo trudności, nie żałuję swojej decyzji. Pasja do kosmetologii i radość z perspektywy bycia częścią tej profesji jest dla mnie najważniejsza.

  08-02-2024
 • Banach
  Programowanie

  Szkoła chce przyciągnąć inwestorów nowoczesnym wyglądem (zielone oszklenie z czarnym frontem), jednakże wadą tego jest niemożność otwarcia okna podczas zajęć, jedynie klimatyzacja. Ale ważniejszy jest poziom nauczania. Do tej szkoły nie chodzą geniusze, a raczej osoby chcące na łatwiznę mieć tytuł inżyniera. To nie szkoła dla osób, których matura nie odzwierciedla ich większych umiejętności tudzież ambicji. Wydaje mi się, że zadaniem doktorów jest robienie tylko małego sita, gdyż podczas kolokwiów czy egzaminów jest przyzwolenie na ściąganie z zeszytu. Zdarza się również, że doktor zamyka oczy czy też wychodzi na kilkanaście minut z egzaminu. Smutne jest to, że to nauczyciel musi tu gonić studenta do nauki, a nie odwrotnie. Plan lekcji nie zmienia się często, jednakże prawdą jest, że mimo wyboru studiów stacjonarnych zajęcia odbywają się wieczorem (co najwyżej 2 zajęcia w tygodniu, więc jest podobnie jak w przypadku innych uczelni). Wielu jest nauczycieli chcących naprawdę pomóc również ambitnym. Dużą barierą w zdobywaniu wiedzy jest właśnie jej niski poziom u studentów

  09-03-2019
 • Pielegniarka
  Pielęgniarstwo

  Studiuję pielęgniarstwo. Ludzie są bardzo fajni i takie towarzystwo jak nigdzie indziej. Wykładowcy mają bardzo ludzkie podejście do studenta. Dużo praktyki. Poza tym kierunków kształcenia jest co nie miara. Każdy coś znajdzie dla siebie. Różnorodność i wielokierunkowość to zdecydowanie plusy tej uczeni. Miasteczko samo w sobie bardzo przyjazne. Mieszkam w akademiku i w zasadzie nie mam na co się skarżyć. Polecam.

  21-02-2018
 • Olga
  Filologia angielska z technologią informacyjną

  ja studiuje zaocznie. tanio nie jest ale to też zależy od kierunku. ja studiuje filologię angielska z technologią informacyjna - specjalizacja nauczycielska. Jest ciężko. Na innych kierunkach jest zdecydowanie łatwiej. mniej nauki. kontakt dobry z wykładowcami.

  12-01-2018