Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Prawo na SWPS we Wrocławiu - zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Prawo na SWPS we Wrocławiu - zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku prawo na SWPS we Wrocławiu na rok 2023/2024

 

prawo na SWPS
SWPS Wrocław


Osoby kandydujące na studia na kierunku prawo mogą wiele informacji o naborze znaleźć na stronie zasady rekrutacji SWPS.

SWPS we Wrocławiu to jedna z uczelni, która wprowadza zmiany w procesie naboru każdego roku. Kandydaci powinni zatem jeszcze przed przystąpieniem do procesu rekrutacji zapoznać się z aktualnościami dotyczącymi zasad naboru.

SPWS we Wrocławiu od kandydatów wymaga uzyskania odpowiedniego wyniku z matury.

 

Studia na kierunku Prawo na SWPS we Wrocławiu

 

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: jednolite magisterskie

Czas trwania: 5 lat (10 semestrów)

Uczelnia przyjmuje kandydatów na podstawie wyników uzyskanych na świadectwie maturalnym. Warunkiem przyjęcia na uczelnię jest uzyskanie dwóch najwyższych wyników na łącznie minimum 100 pkt z nowej lub starej matury.

 

Opinie o SWPS we Wrocławiu

 

Opinie o SWPS we Wrocławiu
Studenci SWPS Wrocław


Pod linkiem SWPS we Wrocławiu – opinie dostępnych jest wiele rzetelnych informacji na temat uczelni, które pozwalają na jeszcze lepsze poznanie programu nauczania i rzetelne przygotowanie się do samego studiowania.

Na stronie można zaczerpnąć wiedzy bezpośrednio od absolwentów prawa na SWPS we Wrocławiu i poznać atmosferę panująca na uczelni. Opinie dostępne na stronie pomagają w podjęciu decyzji o rozpoczęcie studiów.

 

Opis studiów na kierunku prawo na SWPS we Wrocławiu

 

prawo na SWPS we Wrocławiu
Prawo


SWPS we Wrocławiu to renomowana uczelnia, która na kierunku prawo stawia w głównej mierze na przekazywanie praktycznej wiedzy dla studentów.

Osoby studiujące na tym kierunku mogą zdobyć szereg przydatnych na rynku pracy kompetencji, które pozwolą bez problemu znaleźć dobrze płatne zatrudnienie w zróżnicowanych przedsiębiorstwach. Uczelnia koncentruje się na tym, aby studenci rozumieli zagadnienia prawne i potrafili w praktyce wykorzystać konkretne przepisy.

Studia pozwalają stać się ekspertami w dziedzinie prawa i odnaleźć się w pracy w biznesie. Dodatkowo w ramach studiów realizowany jest również kurs przygotowujący do aplikacji.

Zobacz więcej: Prawo na SWPS we Wrocławiu.

 

Czego się nauczysz na kierunku Prawo na SWPS we Wrocławiu?

 

Absolwenci studiów doskonale znają zagadnienia prawne. W trakcie studiów poznają różne gałęzie prawa i sposoby na wykorzystanie konkretnych przepisów. Dodatkowo prowadzone są zajęcia z obszaru kontaktu z klientem, budowania wizerunku, wystąpień publicznych czy zarządzania w biznesie.

Absolwenci są doskonale przygotowani do wymagań stawianych przez rynek pracy i mogą poradzić sobie z wieloma problemami, przed którymi znajdą się w życiu zawodowym.

 

Zobacz również:

Informacje o kierunku Prawo na 6 uczelniach we Wrocławiu

Informacje o kierunku Administracja na 4 uczelniach we Wrocławiu


Data publikacji: 14.06.2023
ikonka kierunki studiów

Opinie o uczelniach we Wrocławiu - Prawo

Zobacz opinie o innych miastach w Wrocławiu
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Prawo w Wrocławiu

Inne uczelnie z kierunkiem Prawo w innych miastach