Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego (WSKZ). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Rododendron
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Czy wykreślają z listy studentów za niezdane egzaminy? Potrzebuje po prostu statusu studenta, czy ta uczelnia mnie nie wywali po miesiącu za brak aktywności? Czy wykreślają z listy studentów za niezdane egzaminy? Potrzebuje po prostu statusu studenta, czy ta uczelnia mnie nie wywali po miesiącu za brak aktywności? Czy wykreślają z listy studentów za niezdane egzaminy? Potrzebuje po prostu statusu studenta, czy ta uczelnia mnie nie wywali po miesiącu za brak aktywności?

  21-09-2023
 • Ewa
  Finanse i rachunkowość

  Właśnie się zastanawiam nad wyborem uczelni i myślę, że wybiorę właśnie WSKZ. Poświęciłam trochę czasu, żeby dowiedzieć się więcej o tej uczelni, od osób które tam studiowały ale też w kuratorium i poczytałam, co mnie przekonało jeszcze bardziej. Najważniejsza dla mnie kwestia to też taka, że mogłam wybrać z kilku kierunków (bo są nowe też teraz). Widać też, ze uczelnia jest prostudencka, bo mają mozliwość wzięcia drugiego kierunku za połowę ceny obecnie albo dofinansowania do studiów. To ważne, bo poszerza mozliwości osobom chcącym się uczyć.

  20-09-2023
 • Stjuu
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Wybieram sie na bezpieczenstwo wewnetrzne online na tej uczelni. Kontakt z nimi bardzo na plus, udalo mi sie tez porozmawiac z osoba, ktora robila na WSKZ studia podyplomowe i byla bardzo zadowolona z tego jak wyglada nauka. Szczerze to chcialem zostac w swojej rodzinnej miejscowosci i nie wyjezdzac do innego miasta. Dlatego studia online wlasnie i zaleta tez jest to, ze cala wiedza jest przesylana na mojego laptopa i moge do niej wracac caly czas, bez kserowania i notatek. To mnie bardzo przekonuje.

  19-07-2023
 • Podyplomówka
  Zarządzanie

  Jestem na studiach podyplomowych na tej uczelni i potwierdzam dobre opinie o WSKZ. Bardzo, bardzo fajnie uczy się w trybie online i nawet się tego nie spodziewałam. Najlepsze jest to, że nie musiałam dostosowywać się do sztywnych godzin zajęć. Po prostu, kiedy siadłam do laptopa to się uczyłam. Bez wychodzenia z domu, dojeżdżania. Kawa i przekąski w ręce. :) Merytoryka materiałów świetna i również ich różnorodność. Świetne studia i dobra inwestycja w siebie, na spokojnie bez stresów.

  28-06-2023
 • Magdalena Torchalska
  Pedagogika

  Ja jestem studentką na pedagogice, zdecydowałam się na WSKZ i studia online, bo jestem obecnie poza Polską, a nie chcę tracić tego czasu i chcę mieć polskie wykształcenie ponieważ planuję i tak powrót do rodzinnego miasta. Ten tryb studiów jest idealny bo odpadają kwestie związane z dojazdami, jakimś przenoszeniem się i przeprowadzkami. Jakość nauki mnie zadowala. Ilość jakościowo przygotowanych materiałów jest imponująca. Uzyskałam też pomoc i odpowiedź na wszystkie pytania ze strony pracowników uczelni. Jeżeli ktoś już pracuje, albo chce studiować tak, by mieć więcej czasu dla siebie i spokoju to mogę polecić mu tę uczelnie z czystym sumieniem.

  24-05-2023

 • Sue
  Administracja

  Bardzo dobra uczelnia. Jestem w trakcie studiów licencjackich z administracji i zaskoczył mnie wysoki poziom i bardzo ciekawe, różnorodne materiały. Panel studenta działa bardzo dobrze i wszystko do nauki jest cały czas pod ręką. Najbardziej odpowiada mi to, że mogę swobodnie kierować swoim czasem, bo uczę się wtedy kiedy mam na to ochotę i mam spokojną przestrzeń.

  15-05-2023
 • Lamaz
  Pedagogika edukacja dorosłych z doradztwem zawodowym i personalnym

  Na WSKZ zrobiłem 2 podyplomówki. Jedną z nauczania przedmiotu i drugą równolegle z przygotowania pedagogicznego. Pozwoliło mi to na zmianę zawodu i szybkie znalezienie pracy w mojej miejscowości. Nawet nie musiałem wyjeżdżać ponieważ nauka była możliwa online, co mi bardzo odpowiadało. Wszystko jest przygotowane na wysokim poziomie. Jest dużo materiałów, zróżnicowanych i nagranych wykładów. Przede wszystkim te studia podyplomowe dają konkretne kwalifikacje i stanowią argument na rynku pracy. Pozdrawiam!

  25-04-2023
 • Edytta
  Administracja

  Mogę spokojnie polecić tę uczelnie. Robię tutaj obecnie studia licencjackie i jestem zadowolona. Od każdej strony: organizacji, kontaktu z uczelnią, materiałów, zaliczeń jest to zrobione pozytywnie. Mi się szczególnie podoba panel studenta, na którym jest mnóstwo fajnych materiałów i wszystko jest czytelne. Ogólnie podzielam dobre opinie o tych studiach i planuje zrobić tutaj po dyplomowej później.

  07-04-2023

 • Aniela
  Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną - oligofrenopedagogika

  Na WSKZ ukończyłam dwa kierunki studiów podyplomowych związanych z pedagogiką specjalną. Moje doświadczenia są bardzo dobre, bo byłam zaskoczona tym, jak dobrze te studia zostały przygotowane i zrealizowane. Otrzymałam solidne podstawy w postaci uporządkowanej wiedzy oraz możliwość odbycia praktyk, które bardzo dużo mi dały jeżeli chodzi o pewność siebie. Ważne jest również to, że dyplom tej uczelni pozwala na zdobycie konkretnej pracy dzięki kwalifikacjom.

  03-02-2023