Wyższa Szkoła Fizjoterapii (WSF)(Niepublliczna)

palceholder

Wrocław

ul. T. Kościuszki 4

tel.:

71 342-50-02

Opinie o uczelni (5)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Fizjoterapii (WSF). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kamila
  Kosmetologia

  Jestem studentką kosmetologii na WSF i z czystym sumieniem polecam uczelnię. Instytut kosmetologii jest bardzo ładny i przestronny. Dużo nowoczesnego i różnorodnego sprzętu, a dodatkowo na zajęciach jest dużo kosmetyków różnych marek ( Fr-Haut, Este, Semilac itp) do wykonywania poszczególnych zabiegów Wykłady w trybie zdalnym na żywo i zajęcia praktyczne z zachowaniem reżimu sanitarnego co bardzo mocno plusuje w porównaniu do innych uczelni.

  27-04-2021
 • Kasia
  Kosmetologia

  Kosmetologię śmiało polecam. Elearning daje radę i jest na żywo- dzięki czemu można normalnie porozmawiać z wykładowcami i w razie czego zadać pytania.. Czasami jakiś wykład się nie odbędzie, ale wtedy najczęściej wykładowcy udostępniają prezentację z zaległości. Co do zajęć praktycznych to jest fajny sprzęt i dobre kosmetyki ( Dr. Rimpler, Fr-Haut, Thalion), dodatkowo wszystko w reżimie sanitarnym. Uczelnia na plus

  26-04-2021
 • Reklama - Coventry University Wrocław


 • Krystian
  Fizjoterapia

  Szkołę oceniam pozytywnie. Sale są dobrze przygotowane do zajęć praktycznych, to znaczy wystarczająco dobrze wyposażone. Kadra na poziomie, ludzie mają wiedzę i chcą ja przekazać. Oczywiście są tacy którzy tej pasji maja trochę więcej inni trochę mniej. Zajęcia mamy on line prowadzone na zoomie. Właściwie to już się do nich trochę przyzwyczaiłem i nie przeszkadza mi to tak bardzo jak na początku. Zajęcia praktyczne mamy prowadzone w salach w reżimie sanitarnym. Sam kierunek fizjoterapia też bardzo mi się podoba. Branża na którą będzie cały czas wysokie zapotrzebowanie i która się dynamicznie rozwija. Cieszy to że są coraz lepsze metody diagnostyczne i coraz skuteczniej będzie można pomagać pacjentom.

  16-04-2021
 • Fizjo dzienne
  Fizjoterapia

  Ja jestem na fizjoterapii i mogę śmiało polecić. Zajęcia elearningowe (wszystkie wykłady) przedstawiane są na żywo, przez co można dyskutować z wykładowcami i dodatkowo można je odtwarzać ponownie, jeżeli chce się utrwalić wiedzę teoretyczną. Praktyki w szpitalach odbywały się, jednak jest ich mniej z racji pandemii, ale słyszałem że mają być przynajmniej częściowo odrobione jak sytuacja z COVID się unormuje. Generalnie uczelnia na plus i mogę śmiało polecić Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocku

  06-04-2021
 • Jacek
  Fizjoterapia

  Jestem zadowolony zarówno z wyboru kierunku jak i uczelni. Zajecia on – line są dobrze zorganizowane. Kompetencje wykładowców są wysokie, zajęcia z antami na przykład sa świetnie prowadzone. Warto również wspomnieć o minusach. Zajęcia praktyczne zostały trochę okrojone z uwagi na pandemie. Z jednej strony jestem w stanie to zrozumieć, bo pandemia to siła wyższa i nie zależy od uczelni, z drugiej jednak strony nie dostajemy za to jakiejś bonifikaty finansowej, a moim zdaniem jak i moich znajomych z grupy powinniśmy. Gdyby jednak uczelnia uwzględniła nasze oczekiwania w pzryszłosci to na pewno będę goraco ją polecał.

  26-03-2021