Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Beata
  Kosmetologia

  Kosmetologię wybrałam z zamiłowania. Chcę w przyszłości pracować w tym zawodzie. Studia nie są najtrudniejsze, lecz osoby, które w liceum nie były na biol-chemie mają sporo trudności. Najwięcej problemu sprawia anatomia i biochemia. Jednak prowadzący są dość wyrozumiali. Dają kilka możliwości poprawy. Uczelnia ogólnie bardzo fajna. Znajduje się na uboczu, lecz nie jest to żaden problem, ponieważ wrocławska komunikacja jest świetnie rozbudowana. Poza tym ludzie różni. Ale to wszędzie tak bywa. Polecam

  30-01-2024
 • Damian Man
  Fizjoterapia

  Jestem studentem AWF we Wrocławiu na III roku, na kierunku Fizjoterapia. Dostałem się tutaj z dużą łatwością, progi punktowe nie były zbyt wysokie. Prowadzący nie są rewelacyjni, nie są słowni. Zajęcia pozostawiają wiele do życzenia. Sporo trzeba ogarnąć samemu. Wykładowcy to kadra wiekowa, osoby, które nie mogą doczekać się już emerytury. Dużo olewają i nie są zaangażowane w proces nauczania. Dużym plusem jest ogólna atmosfera na uczelni. Wiele osób przyszło tutaj zdobyć solidne wykształcenie. A niestety uczelnia nie zawsze to ułatwia.

  22-09-2023
 • Piotrek
  Fizjoterapia

  Fizjoterapia to był strzał w dziesiątkę. Od pewnego czasu zastanawiałem się czy to dobry kierunek, teraz już wiem, że świetnie wybrałem. Nauki bardzo dużo, przedmioty są zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Wykładowcy w bardzo przystępny sposób przekazują wiedzę. Zaliczenia nie są trudne, lecz do każdego kolokwium trzeba chociaż trochę się pouczyć. Inni studenci sympatyczni, można tutaj znaleźć bardzo koleżeńskie osoby. Wrocław to bardzo drogie miasto, wynajęcie mieszkania jest bardzo kosztowne. Można jednak znaleźć miejsce w akademiku. Jest to dużo tańsze rozwiązanie.

  12-07-2023
 • Joanna
  Fizjoterapia

  Jestem studentką drugiego roku kierunku Fizjoterapia. Studia wymagające, lecz można spokojnie znaleźć czas na rozwijanie swoich zainteresowań lub pracę. Pierwszy rok był bardzo ciężki, szczególnie anatoma. Ogólnie uważam, że uczelnia jest przyjazna dla swoich studentów. No może poza Paniami w dziekanacie. Można samodzielnie ułożyć plan zajęć, co jest bardzo fajnym rozwiązaniem dla wielu osób. Atmosfera przyjemna, można poznać wiele ciekawych osób. Uczelnia daje wiele możliwości, lecz biblioteka nie jest zbyt dobrze wyposażona. Wrocław to dość drogie miasto, dlatego polecam mieszkanie w akademiku.

  16-11-2022
 • Martyna
  Fizjoterapia

  studia nie należą do szczególnie ciężkich. Powiedziałabym nawet, że nauki jest nawet mniej niż w liceum. Na pierwszym roku trzeba się przyłorzyć do anatomii i biochemii, bo są dwie rzeczy które mogą Cie powalić jak nie poświęcisz im trochę więcej czasu. Na drugim roku jest trochę więcej luzu, więc myślę, że studia można pogodzić już z jakąś dodatkową pracą. Z wyboru kierunku jestem bardzo zadowolona, chociaż muszę przyznać, że niektórzy wykładowcy są pozbawieni talentu i niektóre zajęcia wydają się być bardziej nudne. To nie jest jednak kwesta samego przedmiotu, ale wykładowcy. Niektórzy wykładowcy od nas uczą również na Uniwersytecie Medycznym. Relacje ze studentami są w porzadku, nie miałam do tej pory żadnych problemów. Obie Panie prodziekan bardzo życzliwe, pomocne i nastawione pro student.

  09-03-2022
 • Julia
  Fizjoterapia

  Myślałam, że studia będą bardzo ciężkie, ale widzę, że nauki jest mniej niż w liceum. Choć musze przyznać, że w lceum dużo zakuwałam. Także na studiach nia mam większego problemu w wygospodarowaniem dla siebie czasu wolnego. Jeśli chodzi o najtrudniejsze przedmioty to z pewnością do nich się zalicza anatomia a także biochemia.Jeśli chodzi o sam wybór kierunku to uważam, że dobrze wybrałam, bo mnie ta tematyka bardzo interesuje. W większości przypadkow zajęcia są bardzo ciekawe, chociaż zdarzają się wykładowcy dość nudni, którzy nie potrafią przekazać swojej wiedzy. Myśle, jednak, że wszedzie się tacy trafią. Ogólnie atmosfera jest bardzo przyjemna na uczelni. Nie miałam jak do tej pory większych problemów, ani z wykładowcami, ani z dziekanatem. Studenci na roku w większości przypadków też są bardzo życzliwi. Podsumowując, myślałam, że studia będą dużo cięższe. A mam zarówno czas wolny jak i czas na dodatkową pracę.  

  28-01-2022
 • Julia
  Fizjoterapia

  Myślałam, że studia będą bardzo ciężkie, ale widzę, że nauki jest mniej niż w liceum. Choć musze przyznać, że w lceum dużo zakuwałam. Także na studiach nia mam większego problemu w wygospodarowaniem dla siebie czasu wolnego. Jeśli chodzi o najtrudniejsze przedmioty to z pewnością do nich się zalicza anatomia a także biochemia Jeśli chodzi o sam wybór kierunku to uważam, że dobrze wybrałam, bo mnie ta tematyka bardzo interesuje. W większości przypadkow zajęcia są bardzo ciekawe, chociaż zdarzają się wykładowcy dość nudni, którzy nie potrafią przekazać swojej wiedzy. Myśle, jednak, że wszedzie się tacy trafią. Ogólnie atmosfera jest bardzo przyjemna na uczelni. Nie miałam jak do tej pory większych problemów, ani z wykładowcami, ani z dziekanatem. Studenci na roku w większości przypadków też są bardzo życzliwi. Podsumowując, myślałam, że studia będą dużo cięższe. A mam zarówno czas wolny jak i czas na dodatkową pracę.

  26-01-2022
 • Wiktoria
  Kosmetologia

  Hej, mam pytanie ile trzeba mieć miej więcej punktów aby dostać się na kierunek kosmetologię? Mam 68 z matury podstawowej z matematyki i boje się ze nie mam szans. Nigdzie na internecie nie mogę znaleźć żadnych progów punktowych uczelni. Może ktoś miał podobna sytuacje albo zna progi awf i mógłby odpowiedzieć na ten komentarz. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.

  13-01-2022
 • Łukasz
  Fizjoterapia

  Hej. Studiuję tutaj fizjoterapie. Sam kierunek podoba mi się, ale jeśli chodzi o uczelnie to tak średnio. Liczyłem na jakieś takie pro studenckie podejście, a z tym bywa bardzo róznie. Zdalne nauczanie w czasie pandemi to nie jest mocna strona tej uczelni. Ja wiem, że AWf to nie jest idealne miejsce do wprowadzania zdalnego nauczania, ale pewne rzeczy można chyba trochę lepiej zorganizować. Czekanie na odpowiedz na maila 2 czy 3 tygodnie to chyba jednak trochę zadługo. Warto też dodać, że wiele zajęć się po prostu nie odbywało. Ja wiem, że gdyby nie pandemia to moja opinia na temat tej uczelni byłaby troszkę lepsza. Ale nawet jak pandemi nie było to zarówno kadra jak i o

  19-03-2021

 • Bogdan
  Fizjoterapia

  Studiuję na AWf we Wrocławiu na wydziale fizjoterapii. Progi punktowe nie były zbyt wysokie, także nie miałem większych problemów z dostaniem się na tą uczelnie. Jeśli chodzi o kadrę to muszę przyznać, że jest mocno średnia. Po pierwsze nie za berdzo szanują studentów. Po drugie zmieniają zasady, raz mówią, że obecności będą zwalniać z egzaminów, innym razem jak już uzbierasz sobie dużo obecności twierdzą, że obecności nie mają znaczenia. Sporo nauczycieli jest dość mocno wiekowych i myślą chyba bardziej o tym jak doczekać do emerytury niż jak się bardziej zaangażować w proces nauczania. Jestem z Wrocławia także nie miałem wielkiego wyboru jeśli chodzi o ten profil nauczania. Plusem są natomiast ludzie, których poznałem. Mają energie, zapał itd. Jeśli chodzi o nauczanie on – line to jest porażka na całej linii. Raz ze względu na to, że na naszej uczelni jest sporo przedmiotów praktycznych i zdalnie się tego zrobić nie da, a po drugie czekac prawie miesiąc na odpowiedz na maila to chyba lekka przesada.

  28-01-2021