Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Sztuk Pięknych (ASP) im. E. Gepperta we Wrocławiu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kocham malarstwo od dziecka. Akademia była dla mnie właściwie jedynym wyborem. Powiem Wam, z ogromną satysfakcją, że się nie zwiodłem. Jest tu dużo ludzi od których można się sporo nauczyć. Może niektórzy są trochę dziwni. Wiadomo jak to artyści, trzeba brać na to porawkę. Na roku mam świetną ekipę sudentów, ludzie są zajarni sztuką także świetnie mi się z nimi obcuje. Zdarzają się oczywiście też rozczarowani studenci, chcieli by być zawsze chwaleni. Uważam, że są trochę przewrażliwieni na swym punkcie. Jeśli ktoś wybiera drogę artystyczna, to też musi liczyć się z tym, że nie każdemu będzie się podobać to co robisz. Trzeba mieć wiarę w siebie.

  Konrad
  Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
  02-04-2021
 • Aktualnie kończę grafikę na ASP we Wrocławiu. Poziom kadry jest różny. Niektórzy sprawiają wrażenie dinozaurów inni współczesnych ekspertów. Wielokrotnie miałem wrażenie, że wiem więcej o aktualnych trendach w animacji czy 3D niż moi wykładowcy. Tak jakby niektórzy zatrzymali się ileś lat wstecz. Trzeba jednak przyznać, że. ludzie są nietuzinkowi i dość mili. Na tej uczelni można się sporo nauczyć, chociaż uważam , że materiał jest za bardzo rozciągnięty. Myślę, że to co przerabiamy przez 5 lat spokojnie moglibyśmy zmieścić w 3 lata. Mam tez pozytywne wrażenia odnośnie ekipy studenckiej. Wielu ludzi to ambitni pasjonaci najarani na grafikę tak jak ja. I powiem Wam, że od studentów też się można sporo nauczyć.

  Bartosz
  Grafika
  19-02-2021