Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Ekonomia sprzedaży na WSFI w Łodzi - zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Ekonomia sprzedaży na WSFI w Łodzi - zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku Ekonomia sprzedaży na Wyższej Szkole Finansów i Informatyki w Łodzi na rok 2023/2024

 

Po dokonaniu wyboru interesującego kierunku studiów, trzeba dokładnie zapoznać się z zasadami przyjęć na uczelniach, ponieważ mogą one być nieco odmienne i stosować własne regulaminy rekrutacyjne.

Ekonomia sprzedaży
WSFI


Aktualne komunikaty i zasady rekrutacji znajdziesz na stronie - zasady rekrutacji – Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi, zawarte w zakładce informacje są aktualizowane i obowiązują w danym roku akademickim.

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi prowadzi dla kandydatów na studia licencjackie I-ego stopnia, bardzo przystępne i przejrzyste postępowanie rekrutacyjne.

 

Studia I stopnia - Ekonomia sprzedaży na WSFI

 

Osoby ubiegające się o przyjęcie na kierunek Ekonomia sprzedaży – realizowany przez Wyższą Szkołę Finansów i Informatyki w Łodzi, przyjmowani są zgodnie z kolejnością zgłoszeń i dopełnieniem obowiązków rekrutacyjnych, w tym dostarczenie wszystkich wymaganych przez uczelnię dokumentów.

 

Opinie o Wyższej Szkole Finansów i Informatyki w Łodzi

 

Najlepiej można poznać przyszłą uczelnię dzięki opowieściom i relacjom osób z nią związanych, dostępne na stronie – Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki – opinie, w zakładce można przeczytać posty, opinie i wypowiedzi aktualnie studiujących i absolwentów blisko związanych z uczelnią, lektura takich wypowiedzi, powinna pozwolić łatwiej podjąć decyzję co do wyboru szkoły wyższej.

Opinie o WSFI
Studenci WSFI

 

Opis studiów na kierunku Ekonomia sprzedaży na Wyższej Szkole Finansów i Informatyki w Łodzi

 

Studiując Ekonomię sprzedaży na Wyższej Szkole Finansów i Informatyki w Łodzi, można dokładnie poznać mechanizmy związane z procedurami kupna-sprzedaży na poziomie przedsiębiorstwa, zarządzania procesami sprzedażowymi na każdym etapie, pozyskiwania partnerów biznesowych i utrzymywania dobrych relacji z aktualnymi kontrahentami.

Studia przygotowują do przyszłej pracy w dużych przedsiębiorstwach i korporacjach handlowych, biurach rachunkowych i doradczych, izbach skarbowych czy administracji.

Program studiów na kierunek: Ekonomia sprzedaży na Wyższej Szkole Finansów i Informatyki w Łodzi.

 

Czego się nauczysz na kierunku Ekonomia sprzedaży na WSFI w Łodzi?

 

W trakcie studiów na kierunku Ekonomia Sprzedaży na Wyższej Szkole Finansów i Informatyki w Łodzi, studenci dostępne mają 2 specjalizacje: Bankowość i ubezpieczenia oraz Eko – ekonomia, które pomagają zdobyć szeroka wiedzę z zakresu ubezpieczeń, instytucji finansowych, odnawialnych źródeł energii (OZE), analizy rynków finansowych i ekonomicznych czy działań proekologicznych.

Ekonomia sprzedaży na WSFI w Łodzi
WSFI Łódź


Wśród realizowanych na kierunku przedmiotów, można spotkać takie jak:

  • analiza ekonomiczna,
  • ekonometria,
  • zarządzanie i marketing,
  • finanse przedsiębiorstwa,
  • mikroekonomia,
  • podstawy ekonometrii,
  • europeistyka.

 

Zobacz również:

Ekonomia w Łodzi - 4 uczelnie

Ekonomia w Warszawie - 4 uczelnie


Data publikacji: 12.07.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Ekonomia w Łodzi

Inne uczelnie z kierunkiem Ekonomia w innych miastach