Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Dziennikarstwo na SWPS w Warszawie – rekrutacja – 2022/2023 rok

Dziennikarstwo na SWPS w Warszawie – rekrutacja – 2022/2023 rokZasady rekrutacji na studia na kierunku dziennikarstwo na SWPS na rok 2022/2023

Dostanie się na studia na SWPS wymaga złożenia odpowiednich dokumentów w odpowiednim terminie. Dokładne informacje związane z naborem można znaleźć na stronie zasady rekrutacji SWPS.

Zasady związane z naborem systematycznie się zmieniają. Z tego też powodu kandydaci na studentów powinni regularnie odwiedzać stronę uczelni w celu zdobycia aktualnej wiedzy na temat warunków przyjęcia na studia.

W przypadku dziennikarstwa warunkiem przyjęcia na studia jest świadectwo maturalne.

Studia I stopnia

SWPS nie wprowadza progów rekrutacyjnych w trakcie przyjęć na studia. Kandydaci powinni jedynie legitymować się świadectwem maturalnym.

Opis studiów na kierunku dziennikarstwo na SWPS w Warszawie

Studia na kierunku dziennikarstwo koncentrują się na praktycznym przygotowaniu do pracy w mediach i związanej z branżą medialną. Studenci w trakcie edukacji pod okiem specjalistów poznają techniki tworzenia przekazu medialnego i poznają zasady działania poszczególnych przedsiębiorstw z branży. Kompleksowe przygotowanie do pracy sprawia, że z łatwością można znaleźć zatrudnienie w wielu renomowanych przedsiębiorstwach działających na rynku.

Program studiów

W trakcie edukacji studenci spotkają się z wieloma przedmiotami. Niektóre z nich to: prawo dla dziennikarzy, marketing internetowy, sztuka reportażu, public relations, kreowanie wizerunku czy dziennikarstwo internetowe. Dodatkowo dostępne są specjalizacje: kreowanie wizerunku osób i firm, public relations oraz marketing internetowy. Dzięki temu każdy ze studentów będzie w stanie rozwijać się w kierunku, który go interesuje.
Program studiów na kierunku dziennikarstwo na SWPS w Warszawie

Opinie o SWPS w Warszawie

Strona internetowa SWPS – opinie to znakomite źródło informacji na temat samej uczelni. Na stronie zgromadzone są oceny uczelni wystawione przez jej studentów oraz absolwentów. Wiele z ocen dotyczy kierunku dziennikarstwo. Za sprawą dostępnych w sieci opinii zdobędziesz wiedzę na temat atmosfery na uczelni i dostępnych po studiach perspektyw zatrudnienia. Dowiesz się czy warto podejmować się edukacji na SWPS.

Zobacz również:
- 9 uczelni z kierunkiem dziennikarstwo w Warszawie
- 9 uczelni z kierunkiem komunikacja społeczna w Warszawie
- Pozostałe kierunki na SWPS


Data publikacji: 14.03.2022
ikonka kierunki studiów

Opinie o uczelniach w Warszawie - Dziennikarstwo

ikonka kierunki studiów

Opinie o innych uczelniach w Warszawie

ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Dziennikarstwo w Warszawie

Inne uczelnie z kierunkiem Dziennikarstwo w innych miastach