Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Michał
  Fizjoterapia

  Studia na kierunku fizjoterapia są dość ciekawe, ale warto pamiętać o tym, iż nie jest to kierunek dla każdego. Przede wszystkim wymaga sprawności fizycznej i odpowiedniej siły. Jest to sprawdzane również na samych zaliczeniach w trakcie studiów. Sam poziom kształcenia jest poprawny. Niektórzy wykładowcy przekazują wiedzę ciekawiej, inni mniej ciekawie, ale ogólnie można zdobyć wiele kompetencji w trakcie studiów. Osoby ambitne, które przyłożą się do nauki i zajęć dodatkowych na pewno sobie poradzą w przyszłości.

  27-02-2024
 • Martyna
  Pielęgniarstwo

  Mimo, że na uczelni można spotkać mniej i bardziej wymagające przedmioty to ogólnie nauki jest naprawdę dużo. Dodatkowo niekiedy z mniej istotnych przedmiotów wymagania są szczególnie wysokie. Jeżeli chodzi o wykładowców to są zarówno tacy, którzy przykładają się do pracy, jak i wypaleni, z którymi zajęcia nie należą do najciekawszych. Atmosfera wśród studentów jest pozytywna i raczej wszyscy na roku kojarzą się przynajmniej z widzenia. Nie ma większego problemu z tym, aby nawiązać ciekawe znajomości i rozwinąć się na wielu płaszczyznach.

  08-02-2024
 • Karol
  Fizjoterapia

  Jestem studentem na kierunku fizjoterapia. Ostatnimi czasy jest to dość popularny kierunek realizowany przez wiele uczelni w Polsce. Myślę, że warto wybrać uczelnie która ma jakąś dłuższą tradycję nauczania na tym kierunku. To na pewno przełorzy się na jakośc kształcenia. Jeśli chodzi studiowanie fizjoterapii to muszą przyznać, że najpierwszych dwóch latach większość zajęć jest nudna. Jest bardzo dużo teorii która trzeba wkuwać. Przykładem jest anatomia. Te teoretyczne podstawy sa jednak po prostu nieuniknione. Jeśli przebrniecie, przez pierwsze 2 lata, to pózniej zrobi się dużo ciekawiej. Będziecie mieli więcej praktyk. Warto dodać że fizjoterapia się ciągle rozwija. Sa coraz lepsze metody diagnostyczne. Coraz lepiej możemy pomagać pacjentom Raz zdobytą wiedzę będziecie jednak musieli uzupełniać w przyszłości. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony z wyboru kierunku. Sam AWF nie jest złą uczelnią, choć powinien być trochę bardziej doinwestowany.

  27-01-2022
 • Piotrek
  Wychowanie fizyczne

  Od zawsze chciałem tutaj studiować. Nigdy nie interesowała mnie jakaś praca za biurkiem. Kocham być w ruch, kocham sport. Jak dla mnie to bardzo dobra uczelnia. Myślę, że to jeden z lepszych awfów w Polsce. Kadra jest dobra, to ludzie którzy są dobrzy w tym co robią. Są również wykładowcy z poczuciem humoru. Ekipa na roku też jest świetna. Spokojnie polecam tą uczelnie. Studiowanie tutaj to świetny czas. Jak będzie z praca to się okaże, ale mam nadzieje, że nie będzie żle.

  07-04-2021
 • Marcin
  Wychowanie fizyczne

  Jestem absolwentem warszawskiego AWF – u. Studiowałem wychowanie fizyczne  Kadra jest na dobry poziomie, widać że ludzie znają się na rzezcy. Niektórzy wykładowcy byli wręcz rewelacyjni. Sama uczelnia jest jednak trochę niedofinansowana. Nie ma jakiś fajnych warunków, żeby sobie posiedzieć na zewnątrz i się pouczyć tak jak na Uniwersytecie Warszawskim. Może to są jakieś drobiazgi, ale mi to przeszkadzało. Zaleta tej uczelni są studenci, fajne kontaktowe towarzystwo dość chętne do tego, żeby poimprezować. Jeśli chodzi o pracę w zawodzie to pracuję w szkolę i dużego problemu z tym nie miałem żeby znaleźć pracę. To jednak duże miasto. Zarobki nie są rewelacyjne, ale dorabiam sobie prowadząc sekcje rowerów w fitness klubie. Warszawa to miasto, które daje duzo możliwości jeśli chodzi o rynek pracy. Wszystko tu tętni życiem.

  11-02-2021
 • zMichał
  Fizjoterapia

  Uważam ze to najlepszy wybór uczelni(przynajmniej jeżeli chodzi o Warszawę) z fizjoterapii czy pielęgniarstwa. z opinii znajomych z wum - odradzam stanowczo wum! I jeszcze jakąś prywatną z Żyrardowa Na awf atmosfera super, nowoczesność, małe grupy i super praktyki w prywatnych szpitalach które dużo uczą a chyba o to chodzi! Kontakty między studentami oraz wykładowcami prawie partnerskie. Nie ma się do czego przyczepić.

  28-02-2019
 • Adrian
  Sport

  Uważam, iż studia na kierunku Sport na warszawskim AWFie są względnie wymagające, gdyż wymagają zarówno sprawności fizycznej, jak i umysłowej. Nie jestem w stanie w pełni odpowiedzieć jakie są perspektywy znalezienia pracy "w zawodzie", gdyż osobiście rozszerzyłem swoją edukację i z innym obszarem wiążę swoją przyszłość, jednak osoby z którymi miałem okazję studiować bez trudu znalazły satysfakcjonujące je zajęcia.

  24-01-2019
 • Filip
  Wychowanie fizyczne

  AWF to fantastyczna uczelnia i świetna przygoda, dla osób aktywnych, lubiących sport to czysta przyjemność a nie studia :) Po AWF-ie, tak naprawdę mamy mnóstwo perspektyw i to od danej osoby zależy jak je wykorzysta, można pracować z dziećmi, można nabywać uprawnienia instruktorskie z wielu dziedzin. Ja już w trakcie studiów zająłem się konferansjerką i organizacją wydarzeń i cóż, kilka ładnych lat po ich ukończeniu właśnie tym się na codzień zajmuję :)

  24-01-2019

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie - Aktualności

Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty AWF Warszawa, który odbędzie się już 22 kwietnia br. od 12.00! Przyjdź i zapoznaj się z bogatą ofertą zajęć sportowych, dowiedz się więcej o kierunkach studiów, porozmawiaj z trenerami, nauczycielami i studentami. Czekają na Ciebie atrakcyjne konkursy oraz ciekawe prezentacje. Nie przegap tej okazji i zarezerwuj sobie czas! D [..]

Zobacz więcej