Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet SWPS . Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Sylwia
  Filologia angielska

  Studiowałam filologię angielską parę lat temu, ale myślę, że poziom się nie obniżył jedyni mogło się jeszcze poprawić. OD początku trzeba się przykładać na zajęcia może nie było jakiegoś mega kucia, ale trzeba było zawsze być przygotowanym. Sporo specjalizacji się teraz porobiło, ja miałam tłumaczeniową. Wspominam dobrze swoich wykładowców, nie było na co narzekać. Uczyli porządnie, ale nie przynudzali i naprawdę użyteczne rzeczy pokazywali na zajęciach. Sama uczelnia na poziomie jakich mało wśród uczelni prywatnych, od początku stawiali na własny budynek z pełnym dostępem do wszystkiego dla studentów. To było super nie trzeba było robić maratonów po warszawie i jeździć wszędzie.

  08-03-2021
 • Basia
  Dziennikarstwo

  SWPS to moim zdaniem najlepsza uczelnia w Warszawie. Oferuje świetne praktyki i zajęcia teoretyczne. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i mam zamiar zacząć tu kolejny kierunek.

  08-02-2021
 • Zuza
  Filologia angielska

  Kończyłam fIlologię angielską zaocznie zarówno licencjat jak i magisterkę. Bardzo mi się podobało, łączyłam studia z pracą. Nie mówię, że było jakoś strasznie łatwo, ale jak się przysiadło to spokojnie się zaliczało. Było trochę cięzko na praktycznych zajęciach z PNJA, ale reszta ok. Nie wiem jak teraz, ale ja miałam zajęcia w wekendy żadnych piątków! Sporo mi dały te studia, do tego jest wiele dodatkowych kursów, praktyk i konferencji. Plus to baza lokalowa, własny kampus od poczatku istenienia skzoły to bardzo duzy plus i nie psotykany na taka skale w uczpelnaich prywatnych. teraz to już uniwersytet ;-) Wykaładowcy same sławy zwłaszcza na psychologii, ale u nas też mocna kadra. Podobnie na prawie. Te moje pięc lat naprawdę wspominam  z łeską w pku ;-)

  05-10-2020
 • Kaśka
  Psychologia

  SWPS wspominam bardzo dobrze. Aktywny student znajdzie wsparcie kadry i szanse na karierę naukową, przeciętny zostanie dobrze przygotowny do pracy w zawodzie, ten, któremu rodzice kazali zrobić dyplom - zrobi. Jeśli psychologia lub kulturoznawstwo to zdecydowanie SWPS, bardzo dobra uczelnia :) Socjologia i stosunki międzynarodowe zdecydowanie Collegium Civitas

  14-09-2020
 • Adrian
  Dziennikarstwo

  Każdy oczekuje od studiów czego innego.  Ja chciałem dużo praktyki i ju zna starcie przygotowania do pracy. I to się udało. Sporo zajęc zarówno dla zwykłego dzinnikarstwa jak i dla tych co chcą sie rowijać w kierunku pr czy marketingu. Dużo pracy z kamerą , ikropfenen czyli pkatyczny warsztat. Nie mówię, że na zajęciach przynudzają czy wykładyach ale praktyka jest najfajniejsza. Wykładowcy to znani pracowenicy naukowi i sławy z tv. Czesne może troche drogie, ale sa stypendia i zapomogi, więc można jakoś uciułać. A jak się pracuje to łatwiej . Wiem, że Ci najlepsi mogą wygrac indeks za darmo, ale ja nigdy kujonem nie byłem ;-) Spoko miejsce i ludzie

  11-05-2020
 • Alicja
  Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

  Jestem w tracie studiów, za chwilę rozpocznę 3 rok nauki i jestem bardzo szczęśliwa, że wybrałam akurat tą uczelnie. Na pewno zostanę tu na magisterkę. Największą zaletą jest kadra, która umiejętnie przekazuje wiedzę i ma sporo empatii ;) Polecam każdemu!

  03-03-2020
 • Michał
  Politologia

  Studia na SWPS oceniam bardzo pozytywnie - dużo zajęć praktycznych, warsztatów, case'ów, chyba wszyscy prowadzący są praktykami, którzy oprócz uczelni, pracują jeszcze komercyjnie.Największą siłą SWPS jest kadra, ale na innych płaszczyznach radzi sobie również bardzo dobrze.

  06-11-2018
 • Darek
  Psychologia społeczna

  Na SWPS studiowalo sie specyficznie - glownie dlatego ze bylem jednym z pierwszych rocznikow i szkola nie miala wlasnej siedziby. Merytorycznie bylo naprawde swietnie, pojawialy sie fajne inicjatywy dla studentow. Jak jest teraz, nie mam pojecia :) Z praca po psychologii spolecznej raczej nie powinno byc klopotu, ale pewnie warto ukierunkowac sie jakos w trakcie studiow. Tak zeby dobierac profilowane zajecia do tego co chce sie robic w przyszlosci :) Wiec swps po moich doswiadczeniach raczej polecam niz odradzam chociaz i tak wydaje mi sie ze najwazniejsze jest doswiadczenie a studia to dodatek - konieczny ale jednak dodatek :)

  17-07-2018
 • Ar..ek
  Psychologia

  Ja poszedłem na SWPS żeby zdobyć wiedzę merytoryczną. Nie nastawiałem się na pracę w psychologii. Jeśli chodzi o same studia - *********. Ale mega ciężkie. Obecnie wiedzę wykorzystuję w projektach i wiem co do Mnei mówi człowiek i jak mam go rozumieć ;) Na studiach od razu można się załapać na staże lub od rauz prace u mentorów lub wykładowców. Studia na takim kierunku przydają się w każdej branży jak i w życiu prywatnym moim zdaniem gdyby każdy z nas skończył psychologię ludziom żyłoby się lepiej ;)

  15-05-2018
 • Bartosz
  Psychologia

  Jeśli chodzi o SWPS to bardzo dobrze wspominam tę uczelnię. Studiowało mi się bardzo dobrze, myślę, że osoby, które chcą dużo wynieść ze studiów mają na to szanse jak również osoby, które jedynie chcą się "prześlizgnąć" przez studia też nie będą miały z tym problemu. Uczelnia daje dużo perspektyw rozwoju, nauki, uczestnictwa w ciekawych badaniach i warsztatach. Jeśli chodzi o zatrudnienie po skończonych studiach na pewno są wymagane i potrzebne jeśli ktoś chce leczyć ludzi w przyszłości. W innym przypadku myślę, że sam dyplom ukończenia studiów psychologicznych dużo nie pomaga jeśli chodzi o pracę. W dzisiejszych czasach studia humanistyczne stanowią niewielki czynnik decyzyjny dotyczący zatrudnienia. Natomiast myślę, że jeśli ktoś studiuje Psychologię i chce jak najwięcej wiedzy i umiejętności z tego wyciągnąć, mocno to rozwija kompetencje miękkie takiej osoby, a to niewątpliwie ułatwia znalezienie pracy.

  15-05-2018

Uniwersytet SWPS - Aktualności

Psychologia, dziennikarstwo, filologia, prawo, a może grafika lub kierunki kulturoznawcze? Podczas nadchodzących Drzwi Otwartych Uniwersytetu SWPS (które odbędą się już 4 lipca 2015 r., w pięciu kampusach Uczelni), kandydaci na studia będą mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą uczelni. Uczestnicy Drzwi Otwartych poznają również infrastrukturę Uniwersytetu, a także szczegółowe zasady r [..]

Zobacz więcej

Innowacyjność, odwaga w działaniu, dbałość o wysokie standardy kształcenia i poziom badań naukowych – to głównie te wartości przesądzają o jakości uczelni. Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej od samego początku swojej działalności dowodzi licznymi osiągnięciami, że rozróżnienie na uczelnie dobre i złe powinno jak najszybciej zastąpić dotychczas panujący podział na uczelnie publiczne i niepubl [..]

Zobacz więcej