Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uczelnia Łazarskiego. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Uważam, że Uczelnia Łazarskiego jest bardzo dobrą uczelnią, która nie tylko kształci na wysokim poziomie, ale również świetnie przygotowuje do zawodu. Z czasów mojego studiowania pamiętam wiele spotkań z praktykami, dzięki którym poznałem wiele ciekawych technik negocjacji i zarządzania firmą. Do dziś wiedza zdobyta w czasie studiów jest mi bardzo pomocna w pracy. Cenię wykładowców za ich doświadczenie i miłe nastawienie do studentów. Gdybym ponownie miał rozpocząć studia to zdecydowanie wybrałbym Uczelnię Łazarskiego.

  Michał
  Zarządzanie
  01-12-2020
 • Uczelnia Łazarskiego jest w moim przekonaniu jedną z najlepszych szkół wyższych w Warszawie. Zdobycie dyplomu magistra prawa na tej uczelni pozwoliło mi na szybkie rozwinięcie kariery zawodowej. Łazarski kształci na bardzo wysokim poziomie i zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki szeroko rozwiniętej współpracy międzynarodowej miałem okazję uczestniczyć w wyjazdach do zagranicznych uczelni i tam poszerzać swoją wiedzę. Zdecydowanie polecam studia na Uczelni Łazarskiego!

  Dariusz
  Prawo
  05-11-2020
 • Obecnie studiuje prawo ale wczesniej robiłam tez mgr z administracji. Ja osobiscie lubie ta uczelnie i mogłabym polecić, jak kazda ma swoje plusy i minusy.Lepszych i gorszych wykladowcow, na luzie i takich u ktorych trzeba porzadnie przycisnac. Wykładowcy ogólnie pomocni, mają duże doświadczenie zarówno w pracy akademinckiej jak i pracy zarobkowej ;-) Duża ich większośc nadal pracuje w znanych korporacjach. Jest dużo różnych koferencji, kół zainteresowań czy poporostu ciekawych zajęć dla studentów. Uczelnia mieści się w dobrym punkcie i można do niej się dostać z każdego moejsca w Wawie całkiem szybko.  fajne aule i wszzystko to co trzeba w jednym miejscu. Duża bibliotek no i sala rozpraw :-) jest bar i kawiarnia a także uwaga przewijaki dla niemowląt :-)

  aleksandra
  Prawo i finanse
  02-09-2019
 • Studiuję na uczleni łazarskiego i zdecydowanie mogę wam polecić tę uczlenię, w  roku jak zaczynałam studia dodatkowo było dofinansowanie do kierunku administracja, więc praktycznie koszty poniesione na naukę mi sie zminimalizowały. A to duży pkus, uwirzcie mi ;-) Do tego stypendia,które naprawdę podreperują budżet studenta ;-)Szkoła nowoczesna i dobrze wyposażona, poza tym większość wykładowców pracuje też na innych uczelniach, również państwowych. Ja jestem zadowolona ze szkoły, dlatego polecam.

  casady
  Administracja
  04-03-2019
 • Cześć kończyłam mgr kierunek zarządzanie ochrona zdrowia :-) uczelnia super co do wykładowców w 80 % da się żyć. Co do organizacji zajęć to były wykłady głównie, ale również prowadzone w małych grupach (kierunki) i forma dyskusji. Cały rok ponad 100 nasz kierunek około 20 os ob liczył, więc kameralnie :-) Nie obroniły się 3 osoby, ale w ogóle nie pisały prac. tak samo w dziekanacie nie było większych problemów ale wiadomo zawsze trafi się jakaś czarna owca co się wyżyje na biednym studencie. polecam, bo jest duży wybór kierunków, ciekawie prowadzone zajęcia i nowoczesny kampus stale rozwijany. jest tu wszystko aule, bary, biblioteka. dobra lokalizacja.

  Anna
  Zarządzanie
  06-12-2018
 • Ukończenie studiów na Uczelni Łazarskiego przysporzyło mi nieco trudności. Wybrałam kierunek Ekonomię i ilość zajęć oraz wiedzy do opanowania była wręcz przytłaczająca. Dodatkowo połączenie studiów z pracą ograniczyło mój czas wolny w zasadzie do minimum. Uczelnia kształci na wysokim poziomie, ale też dużo wymaga od studentów i na pewno nie jest dla osób, które chcą jedynie zdobyć

  Karolina
  Ekonomia
  16-11-2018
 • Ja już skończyłam studia na tej uczelni. Ja studiowałam administrację zaocznie na wydziale prawa i administracji. Ogólnie uczelnia w porządku, nie mam do niej jakiś zarzutów. Praca mgr do napisania nie była banalna, promotorke miałam wymagająca, ale wszystko ułożyło się dobrze :-) studiowałam też na UKSW - uważam, ze to naprawdę swietna uczelnia bardzo dobrze ja wspominam, chociaż Łazarski tez jest ok. Mają możliwość porównania obu uczelni, nie mogę powiedzieć, że prywatna jest gorsza i zdajesz jedynie za kasę. Trzeba się przykładać do zajęć, chodzić na zajęcia, wykonywać zadane prace. jeśli chodzi o przedmioty to dla mnie najcięższe były prawo konstytucyjne i  cywilne Kampus jest przyjazny studentom, wszytsko jest na miejscu bary, kawiarnia, biblioteka. Dziekanat też na plus. Zawsze sprawnie wszystko udawało się załatwić.

  Ewelina
  Administracja
  19-03-2018
 • Kilka lat temu ukończyłam Administrację na Uczelni Łazarskiego i wówczas miałam dość mieszane uczucia. Liczba wykładów była ogromna, a znalezienie pracy dodatkowej pomiędzy nimi graniczyło z cudem. Z tego co wiem dziś uczelnia bardzo się rozwinęła, stawia na jakość i otwiera przed studentami duże możliwości. Myślę, że warto spojrzeć na nią przychylnym okiem i spróbować swoich sił w czasie studiów.

  Agata
  Administracja
  22-09-2017

Uczelnia Łazarskiego - Aktualności

Już 10 września 2016 r. Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na „Festiwal rozwoju kariery” – wyjątkowy dzień pełen inspirujących spotkań z ekspertami studiów podyplomowych Uczelni. Uczestnicy Festiwalu będą mogli wysłuchać dowolnie wybranych wykładów, ujętych w blokach tematycznych: prawo, administracja, biznes oraz rozwój potencjału.Wydarzenie ma charakter otwarty i ad [..]

Zobacz więcej

Instytut Prawa Lotniczego i Kosmicznego Uczelni Łazarskiego jest gospodarzem 25. edycji Summer Course on Space Law and Policy. Organizatorem wydarzenia jest Europejskie Centrum Prawa Kosmicznego (ECSL) działające przy Europejskiej Agencji Kosmicznej. Międzynarodowy kurs otworzył wykład inauguracyjny prof. Sergio Marchisio, Przewodniczącego ECSL. Cykl spotkań i wykładów potrwa od 29 sierpn [..]

Zobacz więcej