Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uczelnia Łazarskiego. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Pola B.
  Zarządzanie

  Studia na tym kierunku wybrałam z ciekawości. Teraz po trzech latach studiowania uważam, że kierunek jest bardzo interesujący. Poznałam tutaj świetne osoby, prowadzący bywają różni. Zdarzają się odmieńcy, lecz ogólnie jest miło i przyjemnie. Studia niezbyt wymagające, kierunek bardzo kameralny. Warto zwrócić uwagę, że Panie w dziekanacie bardzo sympatyczne. A niestety niezbyt często się to zdarza. Świetna lokalizacja, nowoczesny kampus, który cały czas się rozwija. Duża biblioteka. W okolicy można napić się i coś zjeść dobrego za niewielkie pieniądze. Uczelnia godna uwagi.

  03-08-2023
 • Piotrek
  Ekonomika i zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem

  Nie dostałem się na SGH i poszedłem do Łazarskiego. Jak dla mnie uczelnie jest całkiem ok. Towarzystwo studenckie dość ambitne. Takich czystych imprezowiczów co to olewają naukę jest zdecydowana mniejszość. Większość ludzi tutaj stara się złapać jakiś złoty środek pomiędzy nauką a życiem towarzyskim. Kadra wykładowców jest całkiem spoko. Wśród nich trochę znanych nazwisk z TV typu Robert Gwiazdowski. Jeśli ktoś ma ochotę wycisnąć ze studiów coś więcej to spoko może. Jest sporo kół naukowych w które można się zaangażować. Nauki też jest całkiem sporo także jeśli chce się egzaminy zaliczać w terminie to trzeba trochę się przyłorzyć. Także jak macie jakieś wątpliwośći to spoko mogę Wam polecić tą uczelnie. Minusem uczelni może jest organizacja pracy w dziekanacie, to bym powiedział, że jest najsłabszą stoną Łazara.

  03-11-2022
 • Tomek
  Zarządzanie

  studiuję na tym kierunku na specjalizacji Digital Biznes. Fascynuje mnie ta dziedzina ponieważ współczesny biznes staje się coraz bardziej cyfrowy. Nawet firmy tradycyjne jeśli chcą się rozwijać muszą coraz bardziej wykorzystywać cyfrowe technologie. Rynek zakupów internetowych wciąż rośnie na całym świecie. Kiedyś ten rynek zaczynał od książek i muzyki a teraz opanowuje niemal każdą branże. Jest tyle zaawansowanych narzędzi do komunikowanie się z klientami i dokonywania analiz, że ciężko jest za tym wszystkim nadążyć. Kadra na uczelni jest dość profesjonalna. W większości są to praktycy, którzy zawodowo mają do czynienia z tymi zagadnieniami. Podsumowują, specjalność Digital Biznes mogę polecić. Mi się ten temat bardzo podoba i myślę, że specjaliści w tej dziedzinie są dobrze opłacani. Uczelnia jest również warta polecenia.

  23-09-2022
 • Hania
  Administracja

  Studiuję się tutaj dość przyjemnie, szkołą ma fajną siedzibę do której łatwo jest dojechać. Sporo ładnych dziewczyn. Wykładowcy są dość ogarnięci, starają się nie robić studentom pod górkę. Same studia nie są zbyt ciężkie, wszystko jest do ogarnięcia. Jeśli chodzi o wykładowców, to nie mogę powiedzieć, że jakoś mega cisną. Także uzyskanie dyplomu nie będzie się wiązało z jakąś katorżniczą pracą. Sam kierunek mi się w miarę podoba, sporo jest pamięciówki, ale to taka specyfika tego kierunku.

  06-06-2022
 • Michał
  Zarządzanie

  Uważam, że Uczelnia Łazarskiego jest bardzo dobrą uczelnią, która nie tylko kształci na wysokim poziomie, ale również świetnie przygotowuje do zawodu. Z czasów mojego studiowania pamiętam wiele spotkań z praktykami, dzięki którym poznałem wiele ciekawych technik negocjacji i zarządzania firmą. Do dziś wiedza zdobyta w czasie studiów jest mi bardzo pomocna w pracy. Cenię wykładowców za ich doświadczenie i miłe nastawienie do studentów. Gdybym ponownie miał rozpocząć studia to zdecydowanie wybrałbym Uczelnię Łazarskiego.

  03-11-2021
 • Dariusz
  Prawo

  Uczelnia Łazarskiego jest w moim przekonaniu jedną z najlepszych szkół wyższych w Warszawie. Zdobycie dyplomu magistra prawa na tej uczelni pozwoliło mi na szybkie rozwinięcie kariery zawodowej. Łazarski kształci na bardzo wysokim poziomie i zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki szeroko rozwiniętej współpracy międzynarodowej miałem okazję uczestniczyć w wyjazdach do zagranicznych uczelni i tam poszerzać swoją wiedzę. Zdecydowanie polecam studia na Uczelni Łazarskiego!

  10-05-2021
 • aleksandra
  Prawo i finanse

  Obecnie studiuje prawo ale wczesniej robiłam tez mgr z administracji. Ja osobiscie lubie ta uczelnie i mogłabym polecić, jak kazda ma swoje plusy i minusy.Lepszych i gorszych wykladowcow, na luzie i takich u ktorych trzeba porzadnie przycisnac. Wykładowcy ogólnie pomocni, mają duże doświadczenie zarówno w pracy akademinckiej jak i pracy zarobkowej ;-) Duża ich większośc nadal pracuje w znanych korporacjach. Jest dużo różnych koferencji, kół zainteresowań czy poporostu ciekawych zajęć dla studentów. Uczelnia mieści się w dobrym punkcie i można do niej się dostać z każdego moejsca w Wawie całkiem szybko.  fajne aule i wszzystko to co trzeba w jednym miejscu. Duża bibliotek no i sala rozpraw :-) jest bar i kawiarnia a także uwaga przewijaki dla niemowląt :-)

  02-09-2019
 • casady
  Administracja

  Studiuję na uczleni łazarskiego i zdecydowanie mogę wam polecić tę uczlenię, w  roku jak zaczynałam studia dodatkowo było dofinansowanie do kierunku administracja, więc praktycznie koszty poniesione na naukę mi sie zminimalizowały. A to duży pkus, uwirzcie mi ;-) Do tego stypendia,które naprawdę podreperują budżet studenta ;-)Szkoła nowoczesna i dobrze wyposażona, poza tym większość wykładowców pracuje też na innych uczelniach, również państwowych. Ja jestem zadowolona ze szkoły, dlatego polecam.

  04-03-2019
 • Anna
  Zarządzanie

  Cześć kończyłam mgr kierunek zarządzanie ochrona zdrowia :-) uczelnia super co do wykładowców w 80 % da się żyć. Co do organizacji zajęć to były wykłady głównie, ale również prowadzone w małych grupach (kierunki) i forma dyskusji. Cały rok ponad 100 nasz kierunek około 20 os ob liczył, więc kameralnie :-) Nie obroniły się 3 osoby, ale w ogóle nie pisały prac. tak samo w dziekanacie nie było większych problemów ale wiadomo zawsze trafi się jakaś czarna owca co się wyżyje na biednym studencie. polecam, bo jest duży wybór kierunków, ciekawie prowadzone zajęcia i nowoczesny kampus stale rozwijany. jest tu wszystko aule, bary, biblioteka. dobra lokalizacja.

  06-12-2018
 • Karolina
  Ekonomia

  Ukończenie studiów na Uczelni Łazarskiego przysporzyło mi nieco trudności. Wybrałam kierunek Ekonomię i ilość zajęć oraz wiedzy do opanowania była wręcz przytłaczająca. Dodatkowo połączenie studiów z pracą ograniczyło mój czas wolny w zasadzie do minimum. Uczelnia kształci na wysokim poziomie, ale też dużo wymaga od studentów i na pewno nie jest dla osób, które chcą jedynie zdobyć

  16-11-2018
 • Ewelina
  Administracja

  Ja już skończyłam studia na tej uczelni. Ja studiowałam administrację zaocznie na wydziale prawa i administracji. Ogólnie uczelnia w porządku, nie mam do niej jakiś zarzutów. Praca mgr do napisania nie była banalna, promotorke miałam wymagająca, ale wszystko ułożyło się dobrze :-) studiowałam też na UKSW - uważam, ze to naprawdę swietna uczelnia bardzo dobrze ja wspominam, chociaż Łazarski tez jest ok. Mają możliwość porównania obu uczelni, nie mogę powiedzieć, że prywatna jest gorsza i zdajesz jedynie za kasę. Trzeba się przykładać do zajęć, chodzić na zajęcia, wykonywać zadane prace. jeśli chodzi o przedmioty to dla mnie najcięższe były prawo konstytucyjne i  cywilne Kampus jest przyjazny studentom, wszytsko jest na miejscu bary, kawiarnia, biblioteka. Dziekanat też na plus. Zawsze sprawnie wszystko udawało się załatwić.

  19-03-2018
 • Agata
  Administracja

  Kilka lat temu ukończyłam Administrację na Uczelni Łazarskiego i wówczas miałam dość mieszane uczucia. Liczba wykładów była ogromna, a znalezienie pracy dodatkowej pomiędzy nimi graniczyło z cudem. Z tego co wiem dziś uczelnia bardzo się rozwinęła, stawia na jakość i otwiera przed studentami duże możliwości. Myślę, że warto spojrzeć na nią przychylnym okiem i spróbować swoich sił w czasie studiów.

  22-09-2017

Uczelnia Łazarskiego - Aktualności

Już w najbliższy piątek, 16 września o godz. 18:00, Akademia Językowa dla Dzieci zaprasza rodziców i dzieci na dzień otwarty, który odbędzie się na terenie kampusu Uczelni Łazarskiego. Wśród zaproszonych gości specjalnych będą m.in. instruktorzy i tancerze z OLL Centrum Kultury i Tańca. Organizatorem spotkania jest Studium Języków Obcych.W programie animacji dla najmłodszych przewidziano m.in. [..]

Zobacz więcej

Już 10 września 2016 r. Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na „Festiwal rozwoju kariery” – wyjątkowy dzień pełen inspirujących spotkań z ekspertami studiów podyplomowych Uczelni. Uczestnicy Festiwalu będą mogli wysłuchać dowolnie wybranych wykładów, ujętych w blokach tematycznych: prawo, administracja, biznes oraz rozwój potencjału.Wydarzenie ma charakter otwarty i ad [..]

Zobacz więcej