Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uczelnia Techniczno-Handlowa (UTH) im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Paweł
  Budownictwo

  Nauka na tym kierunku jest intensywna i wymaga dużo pracy własnej. Mimo niezbyt wysokiego poziomu niektórych przedmiotów, możliwości zawodowe po ukończeniu są zachęcające. Ogólnie jestem zadowolony z warunków studiowania, wybrałbym tę uczelnię jeszcze raz, z wykładowcami idzie się dogadać po ludzku a sami w sobie fajnie prowadzą zajęcia, naprawdę mogę polecić

  16-05-2024
 • Paulina
  Logistyka

  Wybrałam prywatną uczelnię UTH i nie żałuję. Poziom nauczania i atmosfera są świetne, a uczelnia ma wiele zalet. Polecam ją osobom zainteresowanym logistyką. Fajne koła naukowe i wydarzenia związane z kierunkiem. Naprawdę bardzo dobry kontakt z działem planowania i w ogóle z innymi działami, w dziekanacie też Panie pomocne i bardzo miłe. Kocham chodzić do biblioteki bo czujesz się w niej naprawdę mile widziany

  28-02-2024
 • Kacper
  Transport

  Uczelnia UTH jest dynamiczna i oferuje wiele inicjatyw współpracy z branżą motoryzacyjną. Szczególnie polecam kierunek transportu z różnorodnymi specjalnościami. Atmosfera na uczelni jest świetna. Jest fajne koło naukowe do którego należę, też związane z motoryzacją, ciekawe motoryzacyjne wydarzenia też są organizowane, no naprawdę nie ma na co narzekać, polecam

  14-02-2024
 • Martyna
  Administracja i zarządzanie

  Mam pytanie jak wygląda plan zajęć na dziennych, ile jest dni w tygodniu? Czy wszystko jest stacjonarnie, czy może wykłady są online? Przede wszystkim chodzi mi o kierunek zarządzanie, bo wiem, że na niektórych uczelniach prywatnych są to 3 dni, a na stronie Uth nie znalazłam żadnych informacji. Była bym wdzięczna jeszcze o odpowiedz jak z organizacją i kontaktem z dziekanatem.

  25-04-2023
 • Beata
  Coaching i mentoring

  Jestem na 5. roku kierunku Zarządzanie o specjalizacji coaching i HR. Poznałam wielu niesamowitnych wykładowców i znalazłam fajnych ludzi, z którymi spędziliśmy ostatnie 5 lat. Z uwagi na czas jaki tu spędziłam, mogę szczerze powiedzieć że uczelnia była godna polecenia przez ostatnie lata. Niestety od ubiegłego roku, nowy dziekan zaczął na dobre swoje rządy zmieniając uczelnię na coraz mniej przyjazną studentom niż to było do tej pory. Bez uzasadnienia odrzuca złożone wnioski studentów oraz zmienia sposób działania uczelni. Niestety wielu świetnych wykładowców zaczęło odchodzić od ubiegłego roku. Momentami wręcz daje się odczuć kiepską atmosferę kadry profesorskiej, co również wskazuje na nowe zarządzanie obecnego Dziekana. Cieszę się, że kończę te studia i nie będę dalszym uczestnikiem upadku UTH. Szkoda, bo ta uczelnia naprawdę była świetnym miejscem i z przyjemnością do niej chodziłam, jednak nie wiem czy władze uczelni wrócą do wzajemnego szacunku względem profesorów oraz swoich studentów.

  16-02-2023
 • Piotrek
  Budownictwo

  Ja studiuję budownictwo na UTH w trybie stacjonarnym. Jestem zadowolony z wyboru którego dokonałem. Na uczelni są wykładowcy z praktyką zawodową, także kadra jest dobrze przygotowana. Nie wiem jak jest na polibudzie w Warszawie, ale słyszałem że sporo jest tam sfrustrowanych wykładowców. Wiadomo, że wiedzę trzeba zdobyć, bo jak to się mówi, że jak inżynier się pomylił to most się zawalił. Uczelnia prywatna na tą przewagę, że bardziej jej zależy na studencie niż uczelni Państwowej. Po studiach czeka nas i tak dalsza nauka i zdobywanie uprawnień budowlanych. Jest to kierunek techniczny czyli dość trudny. Jeśli ktoś nie cierpiał matmy czy fizyki, to raczej na takich studiach będzie się bardzo męczył. Kierunek jest dość perspektywiczny jeśli chodzi o finanse w przyszłości. Z tego co rozmawiałem ze znajomymi już pierwsze pensje po studiach mogą być konkretne. Popyt na te usługi jest cały czas duży. Podsumowując jestem jak na razie bardzo zadowolony ze swojego wyboru.

  23-09-2022
 • Kuba
  Finanse i rachunkowość

  Cześć, w tym roku piszę maturę. Zainteresował mnie kierunek "Zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwie". Szukam kogoś, kto studiował ten kierunek i chciałby opowiedzieć o swoich wrażeniach- poziomie nauczania, szkolnej społeczności itp. Niezbyt ufam opiniom na google, ponieważ tam wygląda to na robotę jakiegoś marketingowca, który załatwił same pozytywne opinie. Pozdrawiam.

  12-01-2022
 • Wiktoria
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Cześć, w przyszłym roku zdaję maturę, ale chciałabym już wcześniej zorientować się w kwestii kierunków na tej uczelni. Interesuje mnie Bezpieczeństwo wewnętrzne i specjalizacja: kryminalistyka i kryminologia. Czy mógłby mi ktoś proszę przybliżyć ten kierunek, ogólnie ocenić uczelnię? Słyszałam różne opinie na jej temat :/ Dlatego troszkę jestem w kropce :c Życzę każdemu miłego dnia ;)

  04-01-2022
 • Patryk
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  W tamtym roku skończyłem na tej uczelni Bezpieczeństwo wewnętrzne. Świetny poziom nauczania i bardzo dobre przygotowanie do pracy m.in. w służbach mundurowych. Dodatkowo ukończyłem kurs praktycznego posługiwania się bronią, co jest dodatkowym atutem na rynku pracy. A że działałem również aktywnie w kole naukowym, to mam za sobą udział w wielu konferencjach naukowych. Polecam z czystym sumieniem studia na UTH na tym kierunku.

  08-12-2021
 • Mateusz
  Zarządzanie w administracji i gospodarce samorządowej

  Właśnie skończyłem zarządzanie ze specjalnością administracja rządowa i samorządowa. Bardzo obawiałem się pisania pracy dyplomowej i obrony, ale jak się okazało nie było czego. Promotorzy z UTH są bardzo wyrozumiali, chodziłem na wszystkie seminaria bo była to prawdziwa skarbnica wiedzy. Mam wrażenie, że w dużej mierze dzięki podejściu mojego promotora się obroniłem. Bardzo polecam.

  20-09-2021
 • Natalia
  Business management

  Chciałabym bardzo polecić kierunek Bussines Marketing Management! Kierunek dał mi możliwość rozwoju i umożliwił pracę w zawodzie. Na UTH odbyłam wiele szkoleń i warsztatów, które mogłam wpisać w CV i dzięki temu zdobyłam staż, a następnie pracę w firmie marketingowej i teraz pracuje na stanowisku Specjalistki Marketingu i Komunikacji. Polecam wszystkim, którzy się wciąż zastanawiają!

  06-09-2021
 • Marek P.
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Jestem absolwentem tej uczelni. Studia oceniam na duży plus, gdyż wiem ile dały mi pod względem obecnej magisterki. Niektóre osoby z innych uczelni nie mogą pochwalić się taką wiedzą i podobnym poziomem umiejętności. Kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne stanowi solidną podstawę do ubiegania się do pracy w służbach mundurowych. Wielu moich kolegów miało taki cel, a kilku już tam pracuje. Polecam Uczelnię oraz ten właśnie kierunek :)

  13-08-2021
 • Kamil
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Nie wypowiem się odnośnie innych kierunków, ale magisterskie na specjalności bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni mogę polecić każdemu, kto widzi się w tej branży. Masa ciekawych zajęć – nie tylko teorii, ale też praktyki – prowadzona przez ludzi, którzy faktycznie „siedzą w branży”, a nie znają ją tylko z książek. Ze znalezieniem pracy po studiach też nie miałem problemów, bo fajną ofertę udało się złapać niedługo po obronie.

  30-05-2021
 • Marcin
  Zarządzanie

  Jestem absolwentem kierunku Business Marketing Management. Moje wrażenia odnośnie uczelni sa bardzo pozytywne. Kadra jest świetna, jestem pod wrażeniem wielu poznanych tam osób. Trafiłem tez na świetną grupę studencką. Jest też oczywiście sporo obiboków dla których wiedza to jakaś atrakcja. Zaliczyć, wziąć dyplom i cześć. Jest też jednak spora Grupa studentów z trochę szerszymi ambicjami i szerszym horyzontem. Podsumowując miejsce godne polecenia i poza dyplomem może uzyskać kawał przyzwoitej wiedzy.

  01-05-2021
 • Wojtek
  Informatyka

  Jako że jestem świeżo po kierunku Informatyka, specjalność Technologie internetowe na UTH to mogę się wypowiedzieć na temat studiów. Bardzo dobrze dobrane zajęcia i świetnie przygotowana kadra. Co najbardziej sobie jednak ceniłem to bardzo miła i bezproblematyczna atmosfera – studenci traktowani są poważnie, jak dorosłe osoby, nie ma problemu z uzyskaniem pomocy w jakiejkolwiek sprawie.

  08-02-2021
 • Nina
  Informatyka

  Kończę właśnie informatykę na UHT. Minione lata muszę ocenić pozytywnie. Szczerze mówiąc wybierałam ten kierunek, nie wiedząc za bardzo co chce studiować, ale zdecydowałam się właśnie na informatykę, bo uznałam że jest "przyszłościowa". Kończę tą uczelnie jako świadomy specjalista w swojej dziedzinie. Zaraz po obronie zaczynam na pełen etat pracę, którą teraz wykonuję dorywczo.

  13-11-2020
 • Maciek
  Analityka finansowa

  Uczelnia bardzo na plus. Podobało mi się podejście prowadzących i pracowników dziekanatu.Traktowali nas jak poważnych młodych ludzi, a nie jak dzieci, co niestety jest popularne na wielu uczelniach.Na każdym przedmiocie starano się nas faktycznie zainteresować tematem. Miałem też wielką pomoc w pisaniu pracy dyplomowej, za którą do dziś (2 lata po obronie) jestem wdzięczny

  13-11-2020
 • Karol
  Analityka biznesowa

  Ja bylem na UTH i jestem zadowolony. Przeniosłem się tam na drugim roku z innej uczelni, której nazwy nie chcę wymieniać. Na UTH studenci są bardzo dobrze traktowani. W dziekanacie można bez problemu wszystko załatwić, miałem też sporą pomoc podczas pisania pracy, ze strony promotora, więc obrona zdana na 5 :D solidnie wyposażone sale i biblioteka, mila odmiana po poprzedniej uczelni

  13-11-2020
 • Paweł
  Finanse i rachunkowść

  Jestem świeżo upieczonym absolwentem studiów magisterskich, kierunek finanse i rachunkowość i jak najbardziej mogę polecić UTH. Wymagająca, ale też jednocześnie profesjonalna i doświadczona kadra bije na głowę niejedną publiczną uczelnię. Dzięki zdobytej tutaj wiedzy – i przede wszystkim praktyce – szybko udało mi się znaleźć naprawdę fajną pracę. Ciepło wspominam również kolegów i koleżanki ze studiów.

  04-11-2020
 • Darek
  Zarządzanie i marketing

  Skończyłem dwa kierunki na tej uczelni Zarządzanie i marketing oraz Psychologia w biznesie i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić uczelnię. Wykładowcy bardzo profesjonalni, wymagający oraz pomocni. Pracownicy dziekanatu pomocni i wyrozumiali. Wiedza zdobyta na uczelni bardzo mi pomogła w mojej karierze zawodowej. Egzaminy trudne ale do zaliczenia. Wiedza zdobyta bezcenna.

  05-10-2019
 • Laura
  Logistyka

  Przed rozpoczęciem studiów wiele osób odradzało mi prywatne uczelnie, ale teraz cieszę się, że ich nie posłuchałam. UTH ma świeny poziom nauczania, przyjazną kadrę i wiele wiele innych zalet, dzięki którym przoduje nad niejedną Państwową uczelnią. Nie wiem jak jest na innych kierunkach, ale wszystkim, którzy wiążą swoją przyszłość z logistyką polecam Chodkowską! :D

  04-03-2019
 • Michał
  Logistyka

  Wiedza która jest przekazywana jest ciekawa i dobrze przekazywana, dużo można się nauczyć. Co do znalezienia pracy po uczelni UTH myśle ze nie będzie większego problemu, oczywiście najwięcej zależy od was, ile pracy włożycie i ile wiedzy wyniesiecie. Sam papierek nie gwarantuje ciepłej posadki, ale Chodkowska na pewno dobrze przygotowuje do pracy zawodowej :)

  11-02-2019
 • Mariusz
  Finanse i rachunkowość

  Jestem bardzo zadowolony z UTH. Studiuje niestacjonarnie i bez problemu łącze to z pracą. Jeśli chodzi o praktyki to również obyło się bez problemów. Jest sporo nauki i niektóre egzaminy wymagają sporego poświęcenia, ale to jak wszędzie i dla chcącego nic trudnego ;)

  05-11-2018
 • Krystyna
  Logistyka

  Jeśli chodzi o moje wrażenia z czasu pobytu na uczelni, to z perspektywy lat oceniam ją dobrze. Uczyć się trzeba ale same egzaminy da się przeżyć. Dzięki studiom poradziłam sobie przy otwieraniu i prowadzeniu firmy, która przetrwała trudny okres. Myślę że jeśli się zastanawiasz nad studiami na UTH to jest to dobry wybór.

  31-10-2018
 • Alina
  Zarządzanie

  Zakończyłam studia na UTH kilka lat temu, ten okres wspominam bardzo przyjemnie. Nie studiowałam na innych uczelniach więc nie mam porównania. W moim odczuciu jest to Uczelnia która zrzesza świetnych wykładowców, którzy wiecznie podnoszą swoje kwalifikacje. Sekretariat i Dziekanat są przyjazne i pomocne w problematycznych studenckich przypadkach ;) Gdybym miała wrócić do wyboru uczelni z pewnością wybrałabym po raz kolejny UTH.

  29-10-2018
 • Emi666
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Kończę niedługo 2 rok na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne specjalizacja kryminologia i kryminalistyka. Śmiało mogę polecić uczelnie. Wykładowcy swietni, atmosfera również. Uczelnia bardzo przyjazna dla studentów. Bardzo dobry poziom nauczania. Nowy kampus spełnia wszystkie moje wyobrażenia o idealnej uczelni. Jestem zadowolona i polecam dla każdego kto zastanawia się nad wyborem odpowiedniej uczelni.

  10-05-2018
 • Agnieszka
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Jestem jeszcze w trakcie studiów I stopnia, ale już mogę śmiało stwoerdzić, że uczelnia jest bardzo dobra! Najbardziej podoba mi się Kryminologia i Kryminalistyka wykładana przez Panią dziekan. Widać, że nauczyciele są pełni pasji i chcą nauczyć nie tylko konkretnego przedmiotu, ale wiele więcej. Starają się aby studenci byli świadomi społecznie. Bardzo się cieszę, że wybrałam UTH.

  16-11-2017
 • Julia
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Studiuję na UTH drugi rok(właśnie rozpoczynam) do tej pory nie miałam żadnych zastrzeżeń. Zajęcia prowadzone są w sposób przejrzysty i ciekawy, szczególnie zajęcia z profesorem Bednarskim ;) Już po 1 roku czuję, że moja wiedza bardzo się poszerzyła, nie tyko w tematach typowo zawodowych, ale również politycznych i ogólnoświatowych. Jednak otwarcie muszę przyznać, że teraz trochę się zawiodłam - próbowałam załatwić sprawę w dziekanacie telefonicznie, niestety przez 3 dni nie mogłam się dodzwonić.. Na stronie www widnieje informacja, że dziekanat jest

  20-09-2017
 • Łukasz
  Finanse i rachunkowość

  Zaraz będę zaczynał 2 rok na Chodkowskiej i jestem bardzo zadowolony. Uczelnia ma wysoki poziom jak na uczelnie prywatną i jest przyjazna dla studentów. Wykładowcy są mili i pomocni, ale kiedy trzeba również wymagający. Wszystko jest tak, jak powinno być.

  28-08-2017
 • Adrian
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Cieszę się, że zdecydowałem się na UTH. Jestem w trakcie studiów (zacznę 3 rok) - wykładowcy to ludzie z pasją, którzy potrafią przekazywać wiedzę. Uczelnia ma bardzo dobrze wyposażone sale laboratoryjne, a na moim kierunku to bardzo istotne. Polecam każdemu!

  04-08-2017

Uczelnia Techniczno-Handlowa (UTH) im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie - Aktualności

UTH dzięki ofercie kierunków technicznych, menedżerskich i ekonomicznych jest wyjątkową w skali kraju uczelnią wyższą, która stawia na praktykę. Studia realizowane są na poziomie licencjackim, inżynierskim i magisterskim oraz podyplomowym. Uczelnia kształci w Warszawie i Płońsku. UTH daje swoim studentom solidne wykształcenie, a tym samym dobry start w życie zawodowe.Nowości w ofercie studiów [..]

Zobacz więcej

F1Karting to doskonałe miejsce na organizację konferencji lub eventu biznesowego ze względu na niezwykły, wyścigowy klimat obiektu. Możliwość organizacji spotkania w wyścigowym klimacie urozmaici klasyczne, często mało interesujące konferencje. Obiekt aranżujemy wedle życzeń Klienta. Architektura budynku pozwala m.in. na wprowadzenie np. samochodów. Hala o powierzchni 6 tyś. m2  [..]

Zobacz więcej