Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uczelnia Techniczno-Handlowa (UTH) im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Właśnie skończyłem zarządzanie ze specjalnością administracja rządowa i samorządowa. Bardzo obawiałem się pisania pracy dyplomowej i obrony, ale jak się okazało nie było czego. Promotorzy z UTH są bardzo wyrozumiali, chodziłem na wszystkie seminaria bo była to prawdziwa skarbnica wiedzy. Mam wrażenie, że w dużej mierze dzięki podejściu mojego promotora się obroniłem. Bardzo polecam.

  Mateusz
  Zarządzanie w administracji i gospodarce samorządowej
  20-09-2021
 • Chciałabym bardzo polecić kierunek Bussines Marketing Management! Kierunek dał mi możliwość rozwoju i umożliwił pracę w zawodzie. Na UTH odbyłam wiele szkoleń i warsztatów, które mogłam wpisać w CV i dzięki temu zdobyłam staż, a następnie pracę w firmie marketingowej i teraz pracuje na stanowisku Specjalistki Marketingu i Komunikacji. Polecam wszystkim, którzy się wciąż zastanawiają!

  Natalia
  Business management
  06-09-2021
 • Jestem absolwentem tej uczelni. Studia oceniam na duży plus, gdyż wiem ile dały mi pod względem obecnej magisterki. Niektóre osoby z innych uczelni nie mogą pochwalić się taką wiedzą i podobnym poziomem umiejętności. Kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne stanowi solidną podstawę do ubiegania się do pracy w służbach mundurowych. Wielu moich kolegów miało taki cel, a kilku już tam pracuje. Polecam Uczelnię oraz ten właśnie kierunek :)

  Marek P.
  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  13-08-2021
 • Nie wypowiem się odnośnie innych kierunków, ale magisterskie na specjalności bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni mogę polecić każdemu, kto widzi się w tej branży. Masa ciekawych zajęć – nie tylko teorii, ale też praktyki – prowadzona przez ludzi, którzy faktycznie „siedzą w branży”, a nie znają ją tylko z książek. Ze znalezieniem pracy po studiach też nie miałem problemów, bo fajną ofertę udało się złapać niedługo po obronie.

  Kamil
  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  30-05-2021
 • Jestem absolwentem kierunku Business Marketing Management. Moje wrażenia odnośnie uczelni sa bardzo pozytywne. Kadra jest świetna, jestem pod wrażeniem wielu poznanych tam osób. Trafiłem tez na świetną grupę studencką. Jest też oczywiście sporo obiboków dla których wiedza to jakaś atrakcja. Zaliczyć, wziąć dyplom i cześć. Jest też jednak spora Grupa studentów z trochę szerszymi ambicjami i szerszym horyzontem. Podsumowując miejsce godne polecenia i poza dyplomem może uzyskać kawał przyzwoitej wiedzy.

  Marcin
  Zarządzanie
  01-05-2021
 • Jako że jestem świeżo po kierunku Informatyka, specjalność Technologie internetowe na UTH to mogę się wypowiedzieć na temat studiów. Bardzo dobrze dobrane zajęcia i świetnie przygotowana kadra. Co najbardziej sobie jednak ceniłem to bardzo miła i bezproblematyczna atmosfera – studenci traktowani są poważnie, jak dorosłe osoby, nie ma problemu z uzyskaniem pomocy w jakiejkolwiek sprawie.

  Wojtek
  Informatyka
  08-02-2021
 • Kończę właśnie informatykę na UHT. Minione lata muszę ocenić pozytywnie. Szczerze mówiąc wybierałam ten kierunek, nie wiedząc za bardzo co chce studiować, ale zdecydowałam się właśnie na informatykę, bo uznałam że jest "przyszłościowa". Kończę tą uczelnie jako świadomy specjalista w swojej dziedzinie. Zaraz po obronie zaczynam na pełen etat pracę, którą teraz wykonuję dorywczo.

  Nina
  Informatyka
  13-11-2020
 • Uczelnia bardzo na plus. Podobało mi się podejście prowadzących i pracowników dziekanatu.Traktowali nas jak poważnych młodych ludzi, a nie jak dzieci, co niestety jest popularne na wielu uczelniach.Na każdym przedmiocie starano się nas faktycznie zainteresować tematem. Miałem też wielką pomoc w pisaniu pracy dyplomowej, za którą do dziś (2 lata po obronie) jestem wdzięczny

  Maciek
  Analityka finansowa
  13-11-2020
 • Ja bylem na UTH i jestem zadowolony. Przeniosłem się tam na drugim roku z innej uczelni, której nazwy nie chcę wymieniać. Na UTH studenci są bardzo dobrze traktowani. W dziekanacie można bez problemu wszystko załatwić, miałem też sporą pomoc podczas pisania pracy, ze strony promotora, więc obrona zdana na 5 :D solidnie wyposażone sale i biblioteka, mila odmiana po poprzedniej uczelni

  Karol
  Analityka biznesowa
  13-11-2020
 • Jestem świeżo upieczonym absolwentem studiów magisterskich, kierunek finanse i rachunkowość i jak najbardziej mogę polecić UTH. Wymagająca, ale też jednocześnie profesjonalna i doświadczona kadra bije na głowę niejedną publiczną uczelnię. Dzięki zdobytej tutaj wiedzy – i przede wszystkim praktyce – szybko udało mi się znaleźć naprawdę fajną pracę. Ciepło wspominam również kolegów i koleżanki ze studiów.

  Paweł
  Finanse i rachunkowść
  04-11-2020
 • Skończyłem dwa kierunki na tej uczelni Zarządzanie i marketing oraz Psychologia w biznesie i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić uczelnię. Wykładowcy bardzo profesjonalni, wymagający oraz pomocni. Pracownicy dziekanatu pomocni i wyrozumiali. Wiedza zdobyta na uczelni bardzo mi pomogła w mojej karierze zawodowej. Egzaminy trudne ale do zaliczenia. Wiedza zdobyta bezcenna.

  Darek
  Zarządzanie i marketing
  05-10-2019
 • Przed rozpoczęciem studiów wiele osób odradzało mi prywatne uczelnie, ale teraz cieszę się, że ich nie posłuchałam. UTH ma świeny poziom nauczania, przyjazną kadrę i wiele wiele innych zalet, dzięki którym przoduje nad niejedną Państwową uczelnią. Nie wiem jak jest na innych kierunkach, ale wszystkim, którzy wiążą swoją przyszłość z logistyką polecam Chodkowską! :D

  Laura
  Logistyka
  04-03-2019
 • Wiedza która jest przekazywana jest ciekawa i dobrze przekazywana, dużo można się nauczyć. Co do znalezienia pracy po uczelni UTH myśle ze nie będzie większego problemu, oczywiście najwięcej zależy od was, ile pracy włożycie i ile wiedzy wyniesiecie. Sam papierek nie gwarantuje ciepłej posadki, ale Chodkowska na pewno dobrze przygotowuje do pracy zawodowej :)

  Michał
  Logistyka
  11-02-2019
 • Jestem bardzo zadowolony z UTH. Studiuje niestacjonarnie i bez problemu łącze to z pracą. Jeśli chodzi o praktyki to również obyło się bez problemów. Jest sporo nauki i niektóre egzaminy wymagają sporego poświęcenia, ale to jak wszędzie i dla chcącego nic trudnego ;)

  Mariusz
  Finanse i rachunkowość
  05-11-2018
 • Jeśli chodzi o moje wrażenia z czasu pobytu na uczelni, to z perspektywy lat oceniam ją dobrze. Uczyć się trzeba ale same egzaminy da się przeżyć. Dzięki studiom poradziłam sobie przy otwieraniu i prowadzeniu firmy, która przetrwała trudny okres. Myślę że jeśli się zastanawiasz nad studiami na UTH to jest to dobry wybór.

  Krystyna
  Logistyka
  31-10-2018
 • Zakończyłam studia na UTH kilka lat temu, ten okres wspominam bardzo przyjemnie. Nie studiowałam na innych uczelniach więc nie mam porównania. W moim odczuciu jest to Uczelnia która zrzesza świetnych wykładowców, którzy wiecznie podnoszą swoje kwalifikacje. Sekretariat i Dziekanat są przyjazne i pomocne w problematycznych studenckich przypadkach ;) Gdybym miała wrócić do wyboru uczelni z pewnością wybrałabym po raz kolejny UTH.

  Alina
  Zarządzanie
  29-10-2018
 • Kończę niedługo 2 rok na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne specjalizacja kryminologia i kryminalistyka. Śmiało mogę polecić uczelnie. Wykładowcy swietni, atmosfera również. Uczelnia bardzo przyjazna dla studentów. Bardzo dobry poziom nauczania. Nowy kampus spełnia wszystkie moje wyobrażenia o idealnej uczelni. Jestem zadowolona i polecam dla każdego kto zastanawia się nad wyborem odpowiedniej uczelni.

  Emi666
  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  10-05-2018
 • Jestem jeszcze w trakcie studiów I stopnia, ale już mogę śmiało stwoerdzić, że uczelnia jest bardzo dobra! Najbardziej podoba mi się Kryminologia i Kryminalistyka wykładana przez Panią dziekan. Widać, że nauczyciele są pełni pasji i chcą nauczyć nie tylko konkretnego przedmiotu, ale wiele więcej. Starają się aby studenci byli świadomi społecznie. Bardzo się cieszę, że wybrałam UTH.

  Agnieszka
  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  16-11-2017
 • Studiuję na UTH drugi rok(właśnie rozpoczynam) do tej pory nie miałam żadnych zastrzeżeń. Zajęcia prowadzone są w sposób przejrzysty i ciekawy, szczególnie zajęcia z profesorem Bednarskim ;) Już po 1 roku czuję, że moja wiedza bardzo się poszerzyła, nie tyko w tematach typowo zawodowych, ale również politycznych i ogólnoświatowych. Jednak otwarcie muszę przyznać, że teraz trochę się zawiodłam - próbowałam załatwić sprawę w dziekanacie telefonicznie, niestety przez 3 dni nie mogłam się dodzwonić.. Na stronie www widnieje informacja, że dziekanat jest

  Julia
  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  20-09-2017
 • Zaraz będę zaczynał 2 rok na Chodkowskiej i jestem bardzo zadowolony. Uczelnia ma wysoki poziom jak na uczelnie prywatną i jest przyjazna dla studentów. Wykładowcy są mili i pomocni, ale kiedy trzeba również wymagający. Wszystko jest tak, jak powinno być.

  Łukasz
  Finanse i rachunkowość
  28-08-2017
 • Cieszę się, że zdecydowałem się na UTH. Jestem w trakcie studiów (zacznę 3 rok) - wykładowcy to ludzie z pasją, którzy potrafią przekazywać wiedzę. Uczelnia ma bardzo dobrze wyposażone sale laboratoryjne, a na moim kierunku to bardzo istotne. Polecam każdemu!

  Adrian
  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  04-08-2017
 • Dzięki Chodkowskiej otwierają się dobre perspektywy do znalezienia pracy. Uczelnia oferuje kierunki na czasie gdzie zawsze fachowcy będą poszukiwani. Oprócz wiedzy teoretycznej daje również wiele uczące praktyki. Byłem pod ogromnym wrażeniem, bo nie spodziewałem się tak wiele po prywatnej uczelni.

  Piotrek
  Budownictwo
  04-08-2017
 • Uczelnia w mojej opinii jest przyjaznym miejscem do uzyskania wiedzy z wybranego zakresu. Wykładowcy są ludźmi o wysokiej kulturze i bardzo pomocni. Szczególnie dobre wrażenie zrobiły na mnie praktyki oferowane przez uth oraz baza laboratoryjna. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

  Artur
  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  03-08-2017
 • Studiowałam na UTH 3 lata i jestem bardzo zadowolona. Wiedza, którą zdobyłam przydaje mi się zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Według mnie największym plusem tej uczelni jest kadra. Polecam serdecznie wszystkim którzy planują studiować logistykę.

  Agnieszka
  Logistyka
  27-07-2017

Uczelnia Techniczno-Handlowa (UTH) im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie - Aktualności

UTH dzięki ofercie kierunków technicznych, menedżerskich i ekonomicznych jest wyjątkową w skali kraju uczelnią wyższą, która stawia na praktykę. Studia realizowane są na poziomie licencjackim, inżynierskim i magisterskim oraz podyplomowym. Uczelnia kształci w Warszawie i Płońsku. UTH daje swoim studentom solidne wykształcenie, a tym samym dobry start w życie zawodowe.Nowości w ofercie studiów [..]

Zobacz więcej

25 stycznia 2016 r. w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie odbyła się uroczystość zakończenia studiów podyplomowych i kursów dla policjantów i pracowników Policji z garnizonów stołecznego i mazowieckiego oraz Komendy Głównej Policji i Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji.Ponad 300 zainteresowanych miało możliwość podjęcia bezpłatnych studiów i kursów s [..]

Zobacz więcej

Funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji wraz z pracownikami cywilnymi rozpoczęli naukę w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodakowskiej w Warszawie. Grupa 360 nowych studentów rozpoczęła kształcenie na kierunkach studiów podyplomowych: ”Kryminologia i wiktymologia” oraz ”Pedagogika kryminologiczna”, a także na kursach. Uroczysta inauguracja odbyła się 7 lutego w Auli im. Profeso [..]

Zobacz więcej