Opinie o uczelniach - Uczelnia Techniczno-Handlowa (UTH) im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie

Uczelnia Techniczno-Handlowa (UTH) im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uczelnia Techniczno-Handlowa (UTH) im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Przed rozpoczęciem studiów wiele osób odradzało mi prywatne uczelnie, ale teraz cieszę się, że ich nie posłuchałam. UTH ma świeny poziom nauczania, przyjazną kadrę i wiele wiele innych zalet, dzięki którym przoduje nad niejedną Państwową uczelnią. Nie wiem jak jest na innych kierunkach, ale wszystkim, którzy wiążą swoją przyszłość z logistyką polecam Chodkowską! :D

  Laura
  Logistyka
  04-03-2019
 • Wiedza która jest przekazywana jest ciekawa i dobrze przekazywana, dużo można się nauczyć. Co do znalezienia pracy po uczelni UTH myśle ze nie będzie większego problemu, oczywiście najwięcej zależy od was, ile pracy włożycie i ile wiedzy wyniesiecie. Sam papierek nie gwarantuje ciepłej posadki, ale Chodkowska na pewno dobrze przygotowuje do pracy zawodowej :)

  Michał
  Logistyka
  11-02-2019
 • Jestem bardzo zadowolony z UTH. Studiuje niestacjonarnie i bez problemu łącze to z pracą. Jeśli chodzi o praktyki to również obyło się bez problemów. Jest sporo nauki i niektóre egzaminy wymagają sporego poświęcenia, ale to jak wszędzie i dla chcącego nic trudnego ;)

  Mariusz
  Finanse i rachunkowość
  05-11-2018
 • Jeśli chodzi o moje wrażenia z czasu pobytu na uczelni, to z perspektywy lat oceniam ją dobrze. Uczyć się trzeba ale same egzaminy da się przeżyć. Dzięki studiom poradziłam sobie przy otwieraniu i prowadzeniu firmy, która przetrwała trudny okres. Myślę że jeśli się zastanawiasz nad studiami na UTH to jest to dobry wybór.

  Krystyna
  Logistyka
  31-10-2018
 • Zakończyłam studia na UTH kilka lat temu, ten okres wspominam bardzo przyjemnie. Nie studiowałam na innych uczelniach więc nie mam porównania. W moim odczuciu jest to Uczelnia która zrzesza świetnych wykładowców, którzy wiecznie podnoszą swoje kwalifikacje. Sekretariat i Dziekanat są przyjazne i pomocne w problematycznych studenckich przypadkach ;) Gdybym miała wrócić do wyboru uczelni z pewnością wybrałabym po raz kolejny UTH.

  Alina
  Zarządzanie
  29-10-2018
 • Kończę niedługo 2 rok na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne specjalizacja kryminologia i kryminalistyka. Śmiało mogę polecić uczelnie. Wykładowcy swietni, atmosfera również. Uczelnia bardzo przyjazna dla studentów. Bardzo dobry poziom nauczania. Nowy kampus spełnia wszystkie moje wyobrażenia o idealnej uczelni. Jestem zadowolona i polecam dla każdego kto zastanawia się nad wyborem odpowiedniej uczelni.

  Emi666
  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  10-05-2018
 • Jestem jeszcze w trakcie studiów I stopnia, ale już mogę śmiało stwoerdzić, że uczelnia jest bardzo dobra! Najbardziej podoba mi się Kryminologia i Kryminalistyka wykładana przez Panią dziekan. Widać, że nauczyciele są pełni pasji i chcą nauczyć nie tylko konkretnego przedmiotu, ale wiele więcej. Starają się aby studenci byli świadomi społecznie. Bardzo się cieszę, że wybrałam UTH.

  Agnieszka
  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  16-11-2017
 • Studiuję na UTH drugi rok(właśnie rozpoczynam) do tej pory nie miałam żadnych zastrzeżeń. Zajęcia prowadzone są w sposób przejrzysty i ciekawy, szczególnie zajęcia z profesorem Bednarskim ;) Już po 1 roku czuję, że moja wiedza bardzo się poszerzyła, nie tyko w tematach typowo zawodowych, ale również politycznych i ogólnoświatowych. Jednak otwarcie muszę przyznać, że teraz trochę się zawiodłam - próbowałam załatwić sprawę w dziekanacie telefonicznie, niestety przez 3 dni nie mogłam się dodzwonić.. Na stronie www widnieje informacja, że dziekanat jest

  Julia
  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  20-09-2017
 • Zaraz będę zaczynał 2 rok na Chodkowskiej i jestem bardzo zadowolony. Uczelnia ma wysoki poziom jak na uczelnie prywatną i jest przyjazna dla studentów. Wykładowcy są mili i pomocni, ale kiedy trzeba również wymagający. Wszystko jest tak, jak powinno być.

  Łukasz
  Finanse i rachunkowość
  28-08-2017
 • Cieszę się, że zdecydowałem się na UTH. Jestem w trakcie studiów (zacznę 3 rok) - wykładowcy to ludzie z pasją, którzy potrafią przekazywać wiedzę. Uczelnia ma bardzo dobrze wyposażone sale laboratoryjne, a na moim kierunku to bardzo istotne. Polecam każdemu!

  Adrian
  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  04-08-2017
 • Dzięki Chodkowskiej otwierają się dobre perspektywy do znalezienia pracy. Uczelnia oferuje kierunki na czasie gdzie zawsze fachowcy będą poszukiwani. Oprócz wiedzy teoretycznej daje również wiele uczące praktyki. Byłem pod ogromnym wrażeniem, bo nie spodziewałem się tak wiele po prywatnej uczelni.

  Piotrek
  Budownictwo
  04-08-2017
 • Uczelnia w mojej opinii jest przyjaznym miejscem do uzyskania wiedzy z wybranego zakresu. Wykładowcy są ludźmi o wysokiej kulturze i bardzo pomocni. Szczególnie dobre wrażenie zrobiły na mnie praktyki oferowane przez uth oraz baza laboratoryjna. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

  Artur
  Bezpieczeństwo wewnętrzne
  03-08-2017
 • Studiowałam na UTH 3 lata i jestem bardzo zadowolona. Wiedza, którą zdobyłam przydaje mi się zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Według mnie największym plusem tej uczelni jest kadra. Polecam serdecznie wszystkim którzy planują studiować logistykę.

  Agnieszka
  Logistyka
  27-07-2017

Uczelnia Techniczno-Handlowa (UTH) im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie - Aktualności

UTH dzięki ofercie kierunków technicznych, menedżerskich i ekonomicznych jest wyjątkową w skali kraju uczelnią wyższą, która stawia na praktykę. Studia realizowane są na poziomie licencjackim, inżynierskim i magisterskim oraz podyplomowym. Uczelnia kształci w Warszawie i Płońsku. UTH daje swoim studentom solidne wykształcenie, a tym samym dobry start w życie zawodowe.Nowości w ofercie studiów [..]

Zobacz więcej

25 stycznia 2016 r. w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie odbyła się uroczystość zakończenia studiów podyplomowych i kursów dla policjantów i pracowników Policji z garnizonów stołecznego i mazowieckiego oraz Komendy Głównej Policji i Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji.Ponad 300 zainteresowanych miało możliwość podjęcia bezpłatnych studiów i kursów s [..]

Zobacz więcej

Funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji wraz z pracownikami cywilnymi rozpoczęli naukę w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodakowskiej w Warszawie. Grupa 360 nowych studentów rozpoczęła kształcenie na kierunkach studiów podyplomowych: ”Kryminologia i wiktymologia” oraz ”Pedagogika kryminologiczna”, a także na kursach. Uroczysta inauguracja odbyła się 7 lutego w Auli im. Profeso [..]

Zobacz więcej