Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki (WWSI). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kristof
  Informatyka

  Zacznę od tego, że uczelnia do najłatwiejszych nie należy. Można ją pogodzić oczywiście z pracą, ale to nie jest takie bardzo proste. Wykładowcy są dość wymagający. Trzeba też się liczyć z poprawkami, a jak wiadomo poprawki kosztują. Moim zdaniem jest trochę za dużo teorii na przykład z elektroniki, która w praktyce w większości przypadków się kompletnie nie przydaje, ale wiem, że jest to bolączka nie tylko tej Uczelni. Jeśli chodzi o wykładowców to róznie bywa. Około połowy trzyma bardzo dobry poziom. Studenci na moim roku to duży plus. Ludzie są bardzo pomocni. Wielu ma własne doświadczenia zawodowe i są nieżle ogarnięci. Kontakty towarzyskie to bardzo pozytywna cześć moich studiów.  Dodam też ze przebimbać się na tych studiach i otrzymać dyplom może Wam być ciężko.

  02-03-2021
 • Romek
  Inżynieria oprogramowania i bazy danych

  Ja studiuję niestacjonarnie. Jak dla mnie uczelnia trzyma pewien poziom. Nie wszyscy wykładowcy może przypadaja mi do gustu, ale żle nie jest. Jeśli chodzi o renomę uczelni to moim zdaniem, to nie będzie miało większego znaczenia jaką uczelnie skończyliście. Bardziej będzie się liczyła wasza wiedza, a także praktyka. Dobrze jest mieć jakieś doświadczenie zawodowe. Rekruterzy przygotują dla Was zadania do zrobienia i na to musicie się nastawić. Dyplom jednak warto mieć, bo na wielu stanowiskach to może być podstawa zatrudnienia. To też jest brańżą dla samouków, która dynamicznie się zmienia. Moim zdaniem szkoła jest spoko, a kadra jakiś średni poziom trzyma.

  23-02-2021