Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Architektura wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Architektura wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku architektura wnętrz na ASP na rok 2023/2024


Jeżeli zastanawiasz się nad studiowaniem na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, to wiele informacji o uczelni znajdziesz na stronie zasady rekrutacji ASP - Łódź
Oficjalna strona uczelni zawiera najważniejsze aktualności związane z procesem rekrutacji. Powinna ona stanowić zawsze najważniejszy punkt odniesienia dla kandydata względem procesu naboru.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji znajdziesz na poświęconej temu stronie. W tym roku wyniki rekrutacji ogłaszane są 7 lipca, a niezbędne dokumenty dostarczyć trzeba do 12 dnia tego samego mieisąca.


Rekrutacja realizowana jest w oparciu o egzamin wstępny.

 

BudynekASP
architekciplany
 

Studia na kierunku architektura wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi 

 

Forma studiów: stacjonarne 

Poziom studiów: studia I-ego i II-ego stopnia

Czas trwania: 3 lata (studia I-ego stopnia) i 2 lata (studia II-ego stopnia)

 

Rekrutacja na studia I-ego stopnia prowadzona jest w oparciu o wynik uzyskany na egzaminie wstępnym, który ocenia zmysł artystyczny kandydata. Warunkiem kandydowania jest też oczywiście posiadanie świadectwa maturalnego.


Opinie o Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi


Przed przystąpieniem do procesu rekrutacyjnego na uczelni warto sprawdzić opinie na jej temat. Na stronie Akademia Sztuk Pięknych – opinie kandydaci znajdą wiele interesujących informacji o samej uczelni. Serwis umożliwia zapoznanie się z ocenami absolwentów i tym samym zdobycie dużej wiedzy na temat ASP. Oceny dotyczą również bezpośrednio kierunku architektura wnętrz.

 

studenciASP
pomieszczenieasp
 

Opis studiów na kierunku architektura wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi


Celem studiów na kierunku architektura wnętrz jest przekazanie wiedzy z obszaru projektowania wnętrz obiektów mieszkalnych, biurowych, publicznych i wielu innych. Studenci w trakcie nauki dowiedzą się jak dobrze łączyć kolory, projektować formy przestrzenne, dekorować pomieszczenia czy zwiększać ich funkcjonalność.

Szeroki program nauczania na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi sprawia, że jest to doskonała uczelnia dla osób posiadających zmysł artystyczny i chcących rozwijać się w kierunku projektowania. Jest to wyjątkowy kierunek, który łączy w sobie zarówno nauki ścisłe jak i humanistyczne, dlatego jest idealny dla osób wszechstronnie uzdolnionych.

 

robotykaASP
kobietarchitekt
 
 

Czego się nauczysz?
 

Wiele przedmiotów nauczanych na ASP może wydawać się nieintuicyjnymi i niepraktycznymi, mają jednak ogromne znaczenie w rozwijaniu kompetencji miękkich, jak chociażby nawiązywanie relacji z klientem i budowaniem u niego pozytywnych emocji związanych z naszą pracą. To własnie sprawia, że ASP jest tak wyjątkowa w swoim programie nauczania. 

Studenci podczas swojej nauki spotkają się zatem z takimi przedmiotami jak psychologia koloru, ergonomia przestrzenna, komponowanie zieleni we wnętrzach itd. Oczywiście nie zabraknie też kursów typowo architektonicznych. Wśród nich znajdziesz np. dekoratorstwo i znajomość układów funkcjonalnych. Więcej dowiesz się z linka Program studiów na kierunku Architektura Wnętrz na ASP w Łodzi.

 

Zaciekawiło cię? Zobacz więcej :

Informacje o kierunku Architektura na 6 uczelniach w Łodzi

Informacje o kierunku Ochrona Środowiska na 4 uczelniach w Łodzi

Pozostałe kierunki na ASP w Łodzi


Data publikacji: 29.06.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Architektura w Łodzi

Inne uczelnie z kierunkiem Architektura w innych miastach