Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Leona Koźmińskiego (ALK). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Michał
  Prawo

  Jakie macie opinie na temat doktoratu eksternistycznego z prawa na Koźmińskim? Jakie macie doświadczenia? Czy warto podejść do tego tematu na Koźmińskim? Jak w praktyce wygląda Prawnicze Seminarium Doktorskie? Czy naprawdę wystarczą dwa semestry aby odbyć takie seminarium i napisać rozprawę doktorską? Piszcie proszę do mnie na adres e-mail: prawnik.poznan@wp.pl

  18-08-2023
 • Monika z Warszawy
  Finanse i rachunkowość

  Koźmiński to renomowana uczelnia, po której bez problemu można znaleźć zatrudnienie na obecnym rynku pracy. Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie, do nauki trzeba niestety na prawdę się przyłożyć. Za pieniądze tutaj nikt zaliczenia nie dostanie. Na roku ze mną studiują osoby, które chcą tylko otrzymać papierek, ale i one na zaliczenie muszą coś zrobić. Atmosfera bardzo fajna, wykładowcy niezwykle zaangażowani, a inni studenci bywa różnie, jak wszędzie. Polecam studiowanie tutaj kierunku finanse i rachunkowość.

  28-07-2023
 • Michał
  .master of business administration

  Gorąco polecam i kierunek studiów i uczelnię. Nie będę ukrywał, że był to dla mnie cięzki okres jako dla inżyniera. Nauki jest sporo a z racji że jest bardzo dużo zagadnień "miękkich" to przynajmniej dla mnie było to bardzo ciężkie, ale faktycznie studia otwierają oczy, poszerzają perspektywy a po to na te studia poszedłem. Sama uczelnia - Genialna - POSZERZA HORYZONTY Wykłady jak na amerykańskich filmach :) - gdzie jest to bardziej dyskusja z uczestnikami niż czyste wyłożenie teorii Prowadzący z ogromnym doświadczeniem, nie tylko w zakresie merytorycznym ale również praktycznym, czuć, że Ci ludzie biznesem żyją i nie wciskają kitu Gdybym drugi raz podchodził do takich studiów zmienił bym jedno - naprawę warto poświęcić te dwa lata tylko na to - na zasadzie - być świadomym tego, że wolne weekendy spędzi się na czytaniu i edukowaniu bo ilość wiedzy jaka jest przekazywana jest duża ALE WARTO !!!

  30-11-2022
 • nn
  Administracja

  W tym roku skończyłam administracje ze specjalizacją prawno-biznesową (kierunek aktualnie pod nazwą prawo w zarządzaniu biznesem). Jeżeli chodzi o moje odczucia co do kierunku, to jestem zadowolona. Było to połączenie administracji z zarządzaniem, dużo prawa jak i finansów czy ekonomii. Zajęcia były ciekawe, podczas których student mógł nauczyć sie wielu rzeczy. Jednakże trzeba pamiętać, że sama teoria nic nie daje, warto zdobywac doświadczenie praktyczne. Każdy wykładowca z którym miałam styczność, miał super podejście do studenta, chociaz wiadomo, że byli wykładowcy, których lubiłam bardziej i tacy których lubiłam mniej. Mogę polecić tę uczelnie ze względu na poziom, ciekawe kierunku, specjalizacje oraz wykładowców. Oprócz tego uczelnia zapewnia możliwość uczestniczenia w różnych ciekawych warsztatach czy spotkaniach, na których można zdobyć wiedzę czy certyfikat. Ale...właśnie...jest to ale. Jezeli decydujecie się na te uczelnie, musicie mieć anielską cierpliwość. Kiedy byłam na I czy II roku, nie odczuwałam tego w takim stopniu. Jednakze przyszedł ten magiczny III rok. Czas prac dyplomowych i obron. Załatwianie swoich spraw na tej uczelni to nieśmieszny żart. Rozliczenie praktyk? A czekaj sobie, dział praktyk nie bedzie wiedział jak pomóc. Czekasz na wydanie certyfikatu? Równiez czekaj (ja czekałam roczek). Na trzecim roku byłam zirytowanym człowiekiem, który na ostatnim semestrze non stop mówił, że rzuci te studia na ostatniej prostej. Po prostu organizacja momentami leży i kwiczy. Nie jest to idealna uczelnia. I nie bede tego ukrywać czy słodzić. Ale mimo to, czy żałuje? Nie. Zdobyłam wiedze, odkryłam na tych studiach w jakim kierunku chce iść, poznałam wiele cudownych osób. Coś co musze pochwalić- w czasie pandemii ALK szybko zareagowało i zajęcia zdalne mieliśmy wprowadzone w przeciągu może 3-4 dni? W momencie w którym moje znajome na swoich uczelniach czekały na informacje po 2 tygodnie co z zajęciami, dlatego to ogromny plus dla tej uczelni- szybko czas reakcji. Jak juz wspomniałam ALK nie jest idealną uczelnią, ma wiele plusów jak i minusów. Ale myśle, że warto jest przyjść i zobaczyc czy to miejsce dla nas.

  07-07-2022

 • Victoria
  Zarządzanie

  wybrałam ten kierunek, ponieważ zarządzanie wydaje mi się bardzo inspirującą dziedzinom. Praca z ludźmi to coś co mnie, kompetencje miękkie mam wrażenie, że nie są jeszcze bardzo doceniane, ale to się zmienia. Uczelnia bardzo zmieniła moje podejście w tym zakresie. Jest to wiedza, która przydaje sie nie tylko w sferze zawodowej, ale i w życiu osobistym. Ludzie, którzy postudiują trochę tą dyscyplinę, otwierają dopiero oczy jakie mieli braki przed rozpoczęciem studiów. Wykładowcy są z górnej półki. Osobiście polecam, zarówno uczelnię jak i kierunek.

  07-06-2022
 • Kuba
  Administracja

  Ja z osobistego doswiadczenia i nauki moge bardzo polecic Akademię Leona Koźminskiego. Studiowałam tam na Wydziale Prawa jest on moim zdaniem na naprawdę wysokim poziomie, który napewno nikogo nie rozczaruje .Powiem wiecej ,polecałabym ta uczelnie nawet tym ,ktorzy maja mozliwosc studiowania darmowo na wydzialach prawa uczelni publicznych.Serio tutaj mamy tyle możłiwości o których inni mogą pomarzyć. Oczywiscie liczę się z tym, że osoby nastawione na tradycję uznają to za wymysły, ale myslę ze na dzien dzisiejszy naprawde warto zastanowic sie nad ofertami najlepszych szkol niepublicznych. Na ALK jest wiele kierunków i specjalności oraz możlwiość uzyskania dyplomów zarowno polskiej jak i zagranicznej uczelni. Raczej na UW można o tym pomażyć! Doskonale wyposażone pracownie, nowowczesny sprzęt ciągłe inwestycje w sprzę, kadrę czy wyglą budynku i pomoce naukowe podnosi rangę uczleni, z resztą nie bez kozery szkoła jest nazywana Akademią, bo gwarantuje wysokie wykształcenie.

  07-10-2021


 • P
  Finanse i rachunkowość

  koźmin to chyba najlepsza szkoła na jaką mogłem trafić tak szczerze. Wykładowcy są mega, fajnie są prowadzone zajęcia - idzie wszystko zrozumieć. Studiuje finanse i rachunkowość i bardziej podobają mi się finanse, szczególnie w II semestrze z panem dr. Cegłowskim, który był mega ********* i mnie troche zaraził finansami, dr. Struciński był spoko z rachunkowości, i dr. Wymysłowski , serdecznie polecam studia na koźminie, nie tylko wyniesiesz wiedzę stamtąd ale i mnóstwo znajomych

  14-12-2020

 • Aleksander
  Zarządzanie

  Na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie studiowało mi się bardzo dobrze. Uczelnia ma wiele atutów, które są unikalne na tle pozostałych uczelni biznesowych w Polsce - takich jak networking, nauka w środowisku międzynarodowym oraz oparcie zajęć o case'y.Dobrą praktyką jest angażowanie się w organizacje studenckie, branie udziału w praktykach czy stażach, co na pewno ułatwia znalezienie pracy, w której dana osoba chce się realizować.

  16-11-2020
 • Szymon
  Przedsiębiorczość i biznes

  Uczelni nie mogłem sobie wymarzyć lepszej. Trafiłem na super ludzi z którymi się przyjaźnię, osoby które prowadzą zajęcia zawsze są pomocni i chcą dla studenta jak najlepiej. Jestem bardzo zadowolony z wyboru uczelni i nie wyobrażam sobie że mógłbym zmienić na jakąś inna. Jedynym minusem studiów to to że trwają tak krótko, bo te dwa lata zleciały mi nawet nie wiem kiedy :O

  12-10-2020
 • Ala
  Ekonomia

  Mogliby obniżyć trochę czesne, wtedy byłoby idealnie :D poziom kształcenia, organizacja studiów, wszystko super. Fajnie, bo zawsze jest kiedy zjeść lunch - na niektórych uczelniach, gdzie studiują moi znajomi również zaocznie często jest tak, że siedzą po 9h i nie ma ani jednej długiej przerwy, a ciężko jechać cały dzień na kawie i kanapkach. A tak bardziej merytorycznie to moim zdaniem zbędne są niektóre przedmioty ogólne typu etyka, za to bardzo fajnie, że przedmioty kierunkowe są prowadzone przez praktyków, metody badawcze mi nie podeszły, a ulubiony przedmiot to chyba analiza ekonomiczna. Jest miło i sympatycznie, czasem trzeba napisać jakąś pracę, pouczyć się do egzaminu, są zadania grupowe i jeśli się jeszcze zastanawiacie i moja opinia może być tą kluczową to polecam z czystym sumieniem.

  13-01-2020
 • Eliza
  Finanse i rachunkowość

  Wybrałam ALK po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jej temat. Zaskoczeniem są dla mnie stosunkowo niskie wymagania, tzn są prace zaliczeniowe, eseje, egzaminy itd ale spodziewałam się, że będzie trudniej. Licencjat obroniłam bez problemu, na obronie była bardzo dobra atmosfera, komisja dbała o to, żeby nie zjadł nas stres. Zostałam na magisterce, teraz jest jeszcze lepiej, bo znam już większość wykładowców i wiem, na czym powinnam się skupić. Szczególnie cenię sobie praktyczne podejście niektórych wykładowców, szczególnie miło wspominam przedmiot wycena i zarządzanie wartością przedsiębiorstwa, najgorzej było na statystyce. Uczelnia jest bardzo otwarta i sprzyja studentom, nie robią problemów, wszystko załatwia się szybko i sprawnie, więc polecam :)

  10-01-2020
 • Elka
  Finanse i rachunkowość

  Studiuję w Koźmińskim finanse i rachunkowość i od samego początku było naprawdę w porządku. Obecnie jestem już na trzecim roku i nie miałam problemu z żadnymi egzaminami i zaliczeniami. Oczywiście, trzeba było się uczyć, bo nikt tu nie daje zaliczeń na piękne oczy czy tylko dlatego, że za naukę sporo płacimy. Jeśli ktoś sobie wyobraża, że wystarczy opłacić czesne i można się bez problemu prześlizgiwać z semestru na semestr, to jest w sporym błędzie. Owszem, jest jakaś część osób, które studiują wyłącznie dla papierka i nie są zainteresowane zdobywaniem wiedzy, ale jest to dosyć niewielki odsetek. Wiele z tych osób także odpada w trakcie nauki. Wykładowcy są surowi i nie pobłażają tylko dlatego, że ktoś ma kasę i jest w stanie opłacić sobie studia. Niezdane egzaminy trzeba powtarzać, za nieobecności można nawet wylecieć z uczelni i na własne oczy widywałam takie przypadki. Jeśli chodzi o zajęcia i wykładowców, to wiadomo, że trafiają się super przedmioty i wspaniali wykładowcy, a także zajęcia, które trzeba zaliczyć i po prostu zapomnieć. Poziom kształcenia jest wysoki, uczelnia ma swoją renomę, dorobek i sukcesy. Między innymi dlatego zdecydowałam się na studia tutaj – ukończenie Koźmińskiego na dyplomie wygląda naprawdę świetnie i daje wiele możliwości.

  02-12-2019
 • Zouzanna
  Prawo

  Studiuję prawo (co prawda dopiero początek bo jestem na I roku) na Koźmińskim. Nie wiem, jak jest na innych uczelniach chwalonych za ten kierunkek jak Łazarski czy UW. ZA to wiem, że Koźmiński jest na 1 miejscu wśród niepublicznych uczelni i osobiście sprawdziłam, że niebez powodu. Studiuje się komfortowo,  dobre warunki lokalowe, dobrzy studenci są doceniani nie tylko finasowo, kadra jest bardzio dobra wiele praktyków w swoich dzidzinach. Nowoczesne sale do badania miejsca zbrodni, google VR i wiele innuch. ALe jak a każdej uczelni, to i tutaj też znajdą się lanserzy, ale wysoki poziom nauczania przyciąga tez całą masę (nazwijmy ich)normalnych osób. Nie moge narzekać 

  20-01-2019
 • Neta
  Finanse i inwestycje

  Poszłam tutaj nie dlatego, że nie dostałam się na publiczne uczlenie typu UW czy SGH, ale dlatego, że ta uczlenia ma renomę w środkowisku finansowym i ogólnie w kręgach biznesowych. Po tym kierunku na Koźmińskim łtawo o prace. Podczas studiów mascie możliwość zdobycia dośiwadczenia na prktykach, stażach, różnych programach współtworzonych przez uczlelnię i partenrów. Dobre stypendia, więc także mniej zamozni mogą sobie pozwolić na studia tutaj

  16-01-2019
 • Kasia
  Zarządzanie

  Za się zastanawiłam pomiędzy SGGW a Koźmińskim właśnie i wybrałam Kożmińskiego, gdyż nie jest to uczelnia nieznana, bez tradycji czy jakości kształcenia. Od lat zarządzanie jest na najwyższym poziomie. Wykładają tam wybitni "praktycy"czyli ludzie, którzy znają zarządzanie od podszewki, gdyż kierują najważniejszymi firmami w kraju. Chyba nie muszę tłumaczyć kim jest G.Kołodko . Jest wiele kółek zainteresowań, organizowane są różne konferencje w których czynny udział biorą studenci. Głównym argumentem na korzyść koźmińskiego jest fakt,że mają dużo większą ofertę specjalizacji niż na SGGW. Praktyki też są w znanych firmach a nie w "biurze u cioci";-) Super kampus i możliwośći rozwoju poprzez kółka zainteresowań czy udział w konferencjach. 

  07-01-2019
 • Daniel
  Prawo i finanse

  Wybrałem szkołe prywatną Koźmińskiego i jestem z tego bardzo zadwolony. I wacle nie mniej się trzeba uczyć niż na państwowych. Miałem współlokatorów min na koleżanke z uczelni państwowej (zaoczna pedagogika). Uczyła się na 3 dni przed egzamami z zeszytu format a 4 książki nie widziałem w jej łapce nigdy. Egzamin z resocjalizacji zdany na 4,5. Jako Student dobrej uczelni prywatnej rywalizuję z powodzeniem z kolegami z publicznych szkół. Swiadczą o tym wyniki konkursów, próbnych aplikacji czy prawdziwych egzaminów aplikacyjnych. Nasza Akademia prowadzi studia doktoranckie na których studiują też absolwenci UW. Rynek zweryfikuje naszą wiedze i znajomość języków. Jakoś się tej konfrontacji nie boje. Mamy tyle zajęć językowych i pkakttycznych, o których inni mogą tylko pomarzyć. 

  03-01-2019
 • Piotrek
  Zarządzanie

  Bardzo fajna uczelnia, największym plusem jest fakt, że wielu wykładowców to praktycy korzystający ze swojej wiedzy i doświadczenia a nie z tego co jest napisane w książce z 1991 roku ;D Oprócz kadry, oczywiście ludzie i w moim przypadku lokalizacja - mieszkałem na Jagiellońskiej :P na prawdę, uczelnia moim zdaniem przewyższa większość uczelni, nawet publicznych.

  29-10-2018
 • M.Z<3
  Prawo

  Jestem na III roku studiów prawniczych, mam sporo znajomych na zarządzaniu i finansach zarówno po polsku jak i po angielsku. Muszę przyznać, że poziom kształcenia jest naprawdę wysoki. Mamy bardzo dobrą kadrę tzn świetnych profesorów z bardzo renomowanych uniwersytetów i innych instytucji. Przede wszystkim bardzo dobra jest tu administracja tj praca dziekanatu, całego kolegium prawa czy innego wydziału. Bardzo sprawnie można wszystko załatwić, nie ma czegoś takiego o czym się słyszy na publicznych uczelniach, że stoisz pol dnia w kolejce do dziekanatu a i tak nic nie załatwisz, bo pani ma zły humor. Tutaj wszyscy się bardzo szanujemy, każdy czuje się swobodnie i to jest to co najbardziej cenie na tej uczelni. Wszystkie drzwi są dla Ciebie otwarte, możesz śmiało zadzwonić, zapytać, napisać maila czy po prostu pójść do dziekanatu czy wykładowcy i naprawdę się dogadać. Dogadać w tym sensie, że uzyskać radę, pomoc. Poza administracją i świetnymi wykładowcami jest jeszcze kwestia komfortu i standardów. Uczelnia zapewnia świetne warunki do nauki ale i nie tylko. Mamy tzw chill roomy z pufami i telewizorami, świetną strefę gastronomiczną, super wyposażoną bibliotekę, parkingi i inne udogodnienia. Na uczelni spędzasz naprawdę dużo czasu, nie tylko przychodzisz na zajęcia ale spotykasz się ze znajomymi, idziecie na kawę, później posiedzieć, zrobić jakiś projekt, potem jecie obiad itd dlatego ważne są takie rzeczy żeby dobrze się tam czuć. Co więcej uczelnia kładzie nacisk na taki rozwój poza studiowanym przez nas kierunkiem, bardzo wychodzi poza schemat i poszerza nasze horyzonty przez organizowanie różnych targów, konferencji, spotkań z pracodawcami czy warsztatów. Atmosfera jest bardzo luźna, wszyscy są otwarci na nowe inicjatywy i znajomosci. Ogólnie jest bardzo wysoki poziom, polecam Koźmińskiego jak najbardziej

  29-01-2018
 • martynaa
  Prawo

  Uczelnia sama w sobie jest super, dość wymagająca, ale wiele daje od siebie. Wykładowcy zdarzają się różni, głównie Ci otwarci i sympatyczni. Jeżeli chodzi o pierwszy rok prawa, to mogę powiedzieć to co wszyscy największym zagrożeniem jest Wstęp do prawoznawstwa. Reszta, przy w miarę sumiennej nauce idzie jak po maśle. (Mam nadzieję) Plan jest świetnie ułożony. Nie mamy większych przerw, przez które tracilibysmy czas. Póki co - polecam

  17-01-2018
 • Maja
  Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Na Kozminskim dobrze mi się studiuje. To zależy jaka specjalizacja , ja jestem na ZZL. I to tez zależy co dokładnie w specjalizacji. Wykładowy są raczej ugodowi, ale wymagający i dużo jest projektów do zrobienia na zaliczenia, Non stop coś do zrobienia jest w grupach.

  15-01-2018
 • michał
  Prawo

  jak najbardziej polecam tą uczelnię:) Nie ma rzeczy do których idzie się przyczepić. Pełen profesjonalizm. Cena proporcjonalna do jakości.

  15-01-2018
 • Filip
  Business management

  Studiuje się mega, ja sam trafilem do Kozmina „przypadkiem” ale nie zaluje. Tymbardziej ze mieszkam w Lodzi i co weekend dojezdzam tam na studia. Wielu wykladowcow, mam kilku faworytow - z kategorii tych lajtowych jak i tych ktorzy sporo wymagaja, ale odplacaja to swietnym nauczaniem. Mysle, ze lepszej uczelni nie znajdziesz w naszym kraju

  10-01-2018
 • karolina
  International management

  ALK polecam z całego serca, ja byłam na Master in Management, więc po angielsku. jeśli chodzi o pracę to wszyscy moi znajomi dostają bez problemu pracę. ja sama dostałam pracę 10 min po obronie, także nie ma co się o to martwić

  09-01-2018
 • Piotr
  Prawo

  uczelnia bardzo mi się podoba, jest całkiem inaczej jak na UW np. studiuje się super bo wszystko jest pod studentów a ni nauczycieli, super restauracje itp przedmiotów jest dużo takich dokładnych jak np prawo jest zarządzanie marketing i masz to nawet jak nie studiujesz tych kierunków generalnie uczą cię dużo z wielu dziedzin

  09-01-2018
 • Dominik
  Prawo

  Sama uczelnia jeśli chodzi o bazę budynki i wyposażenie jest moim zdaniem genialna. Wszytko jest nowe i bardzo nowoczesne, dojazd też jest całkiem dobry. Pod uczelnią znajduje się przystanek tramwajowy z którego łatwo dotrzesz na Dw Wileński a z tamtąd już wszędzie. Ludzie na ogół są spoko, jeśli chodzi o sprawy papierkowe dziekanaty i takie tam z reguły nie ma problemów ( płacisz za studia wiec jesteś można powiedzieć traktowany jako klient ) Wykładowcy ( przynajmniej na moim wydziale ) są wysokiej klasy. Zazwyczaj są to ludzie z wieloletnim doświadczeniem np. Prawa konstytucyjnego uczy mnie człowiek który był jednym z twórców polskiej konstytucji. Nie jest tak że skoro są to studia płatne to łatwo wszytko pozaliczasz i każdy będzie cię przepychał. Uczelnia kładzie nacisk na jakość kształcenia, półprostą musisz się uczyć. Generalnie mogę polecić uczelnie, ma ona swoją renomę i miejsce w rankingach choć dobranych nie należy

  08-01-2018
 • Irena
  Zarządzanie

  Studiuję na tej uczelnie dopiero kilka miesięcy, ale od razu widać poziom uczelni, organizacja super! Bardzo się podoba aplikacja mobilna, można tam znaleźć wszystkie niezbędne informacje. Co do kadry dydaktycznej, to dużo wykładowców praktyków, które mają z czym się podzielić z studentami, oczywiście są i tacy na zajęciach których się zamykają oczy po kilka minutach wykładu. Ale ogólnie kadra jest super, opowiadają o swoim międzynarodowym doświadczeniu, naprawdę chcę się tego słuchać i wracać na tą uczelnię! Dziekanat jest pomocny co dla mnie było zaskoczeniem, bo studiowałam wcześniej na innej uczelni i organizacja była średnia. Co do zaliczeń to jeszcze nie wiem jak będzie wyglądać sytuacja, bo do tego momentu miałam tylko 3 egzaminy i jest OK.

  08-01-2018
 • Adam
  Ekonomia

  Studiowało mi się w porządku. Jeśli chodzi o ALK to dla mnie jest to za duża ilość zaliczeń przedmiotów poprzez prezentacje przed grupa , ale naturalnie to bardzo pomogło mi w przyszłości. Na pewno ma duży plus dziekanat i sama administracja. Perspektywy po zakończeniu pracy oceniam na pozytywne , nie odczułem żadnego problemu ze znalezieniem pracy wręcz miałem kilka ofert z których mogłem wybierać i nawet dzisiaj dostałem ofertę pracy.

  16-11-2017
 • Paweł
  Prawo

  Moja opinia o ALK jest dobra, zarówno w zakresie samych studiów, jak i perspektyw po studiach odnośnie znalezienia pracy. Niemniej wszystko zależy od chęci i zaangażowania. Pracuję w zawodzie, w którym nie mógłbym pracować, gdyby nie skończony kierunek studiów. Z przedmiotów oferowanych w ramach mojego kierunku najlepiej wspominam prawo cywilne.

  26-10-2017
 • Piotr
  Prawo

  Jako student studiujący równolegle dwa kierunki (prawo i ekonomia) mogę krótko podzielić się wrażeniami z ostatnich trzech lat. Zacząć trzeba od możliwości, które udostępnia ALK swoim studentom, po równi stacjonarnym i niestacjonarnym trybom. Z uwagi na wciąż znikomą ilość studentów w porównaniu do potężnych uczelni publicznych takich jak UW/SGH, możliwość dostania się na wypatrzoną uczelnię, np. w Szanghaju czy Lizbonie nie jest poza zasięgiem dla normalnego studenta. Za to właśnie lubię Koźminskiego. Natomiast co do poziomu zajęć i wykładowców. Tutaj następuje spora dywersyfikacja, jest to zależne od wielu czynników, gdzie najważniejszym jest tryb w jakim studenci studiują. Stacjonarni wykładowcy wymagają znacznie więcej od studentów (uważam, że w niektórych przypadkach jest to przepaść). Co do wykładowców.. uważam, że katedra Prawa nie ma sobie nic do zarzucenia

  18-10-2017
 • Radosław
  Zarządzanie

  Poziom nauczania: wysoki, jakość zajęć: wysoka, wykładowy: kompetentni, organizacja: nieporównywalna z żadną inną - max

  18-10-2017

Akademia Leona Koźmińskiego (ALK) - Aktualności

Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na otwarte zajęcia dla kandydatów na studia podyplomowe „Praktyczne zastosowanie SAP ERP”. Będzie na nich można poznać praktyczny charakter proponowanych przez Akademię studiów podyplomowych dotyczących tego systemu oraz porozmawiać o ich programie i kwestiach organizacyjnych.ERP, czyli Enterprise Resource Planning to systemu oprogramowania służący do str [..]

Zobacz więcej

Prezydent Akademii Leona Koźmińskiego prof. Andrzej K. Koźmiński otrzymał tytuł doktora honoris causa najstarszej na świecie uczelni biznesowej ESCP Europe. Szkoła ta powstała w 1819 roku we Francji z inicjatywy przedsiębiorców i ekonomistów. Jej absolwentami byli handlowcy i przemysłowcy z całego świata. Obecnie uczelnia posiada kampusy w Paryżu, Berlinie, Londynie, Turynie, Madrycie i Wars [..]

Zobacz więcej