Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Dzień otwarty studiów magisterskich i podyplomowych w obszarze logistyka ALK


Zapraszamy na dzień otwarty online dla kandydatów na studia magisterskie i podyplomowe z obszaru logistyki i łańcuchów dostaw w Akademii Leona Koźmińskiego, połączone z zajęciami z firmą Amazon oraz EY na temat nowoczesnych rozwiązań i cyfryzacji w branży logistyki.

Obecne uwarunkowania gospodarcze, globalizacja procesów biznesowych, sprzedaży, produkcji i zaopatrzenia determinowane są przez stale rosnące zapotrzebowanie na praktyczną i skonkretyzowaną wiedzę menedżerską z zakresu zarządzania logistyką i łańcuchami dostaw.
Znaczenie logistyki i zarządzania łańcuchami dostaw stale rośnie. Logistyka dziś to kluczowy czynnik zarządzania, a zatem warto inwestować swój czas w specjalistyczne programy, które pomogą w zdobyciu kompetencji i umiejętności niezbędnych do budowania przewagi konkurencyjnej w czasach zjawisk z rodzaju czarnych łabędzi i VUCA.
Znajomość specjalistycznych technik i metod może przyczynić się do znacznego zredukowania kosztów operacyjnych prowadzonej działalności w dynamicznym i zmiennym oraz nieprzewidywalnym otoczeniu, które wymaga elastycznych, odpornych i zrównoważonych łańcuchów dostaw.

Zapraszamy na dzień otwarty online dla kandydatów na studia podyplomowe i magisterskie z obszaru logistyki.

Podczas naszego spotkania w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni:

• zaprezentujemy podyplomowe studia z obszaru logistyki i łańcuchów dostaw
• zaprosimy Państwa na zajęcia Nowoczesne rozwiązania logistyczne na przykładzie firmy Amazon oraz Cyfryzacja w łańcuchu dostaw, czyli co robią tablety na hali produkcyjnej.
• będzie można porozmawiać z kierownikami i opiekunami studiów

Agenda spotkania:
• 17.00 – Powitanie
• 17.10 – Zajęcia merytoryczne Nowoczesne rozwiązania logistyczne na przykładzie Firmy Amazon, Cezary Pieczetowski, Amazon
• 17.30 – Zajęcia merytoryczne Cyfryzacja w łańcuchu dostaw, czyli co robią tablety na hali produkcyjnej, Marta Cicholska, Supply Chain & Operations, EY
• 17.50 – Wystąpienie kierownika merytorycznego i przedstawienie programu studiów podyplomowych i MBA. Sesja pytań i odpowiedzi.
• 18.00 – Zakończenie spotkania
Kandydaci na studia II stopnia zostaną zaproszeni do zadawania pytań w grupach na Facebooku.


Będą z nami:
• prof. ALK dr hab. Sebastian Jarzębowski, opiekun merytoryczny studiów w zakresie Logistics&Supply Chain Management na studiach II stopnia Master in Management oraz studiów MBA Logistyka i łańcuchy dostaw
• dr Mirosław Antonowicz, opiekun merytoryczny studiów magisterskich zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw oraz studiów podyplomowych Logistyka w zarządzaniu oraz Zarządzanie zakupami
• przedstawiciele partnerów naszych studiów, tj. OptiBuy, Amazon oraz Ernst&Young (EY)

Spotkanie odbędzie się 10 września 2020 r. o godz. 17.00 w formule online, a udział w nim jest bezpłatny.

Szczegóły i zapisy tutaj: Logistyka ALK Dzień Otwarty 2020
Dołącz do wydarzenia na Facebooku: Logistyka ALK Dzień Otwarty 2020 FBData publikacji: 07.09.2020