Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

ALK zaprasza na wykład w formule online.


Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na wykład Jacka Kotarbińskiego, który odbędzie się w ramach dnia otwartego online dla kandydatów na studia magisterskie z zarządzania oraz studia podyplomowe Zarządzanie marketingowe.

Tematem przewodnim wydarzenia jest „Real Marketing, czyli proza życia”. Zajęcia poprowadzi Jacek Kotarbiński, ekonomista, rynkolog, marketer.

Spotkanie odbędzie się 10 września o godz. 17:30 w formule online.

Plan spotkania
:
• 17:30 – powitanie uczestników przez kierownika studiów podyplomowych Zarządzanie marketingowe oraz zakresu Zarządzanie marką i strategie marketingowe na studiach z zarządzania II stopnia – dr Jolanta Tkaczyk
• 17:35-18:05 – zajęcia: „Real Marketing czyli proza życia” – Jacek Kotarbiński, wykładowca na studiach podyplomowych w ALK
• 18:05-18:30 – część dla kandydatów na studia podyplomowe: pytania i odpowiedzi, dyskusja

Ok. godziny 18:05 kandydaci na studia magisterskie z zarządzania zostaną zaproszeni do zadawania pytań w specjalnie przygotowanej dla nich grupie na Facebooku, gdzie dr Jolanta Tkaczyk, kierownik zakresu Zarządzanie marką i strategie marketingowe, oraz inni wykładowcy odpowiedzą na pytania związane z kierunkiem zarządzanie II stopnia.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz.
Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły i zapisy TUTAJ:

Data publikacji: 08.09.2020