Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna (GWSH)

80-875 Gdańsk

ul. Biskupia 24 B

tel.:

58 322-39-89, 58 300-05-19

ikonka email do uczelni

pedagogika@gwsh.gda.pl

europeistyka@gwsh.gda.pl

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna (GWSH). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Uczelnia nastawiono pro studencko. Podejście dość elastyczne. Pani w dziekanacie na ogół miłe, może poza jedną która jest wręcz odpychająca. Nie wiem jak takie osoby mogą pracować w ogóle w uczelni prywatnej. A szczególnie tam, gdzie jest jakiś kontakt z klientem i to przynoszącym gotówkę. Powracając do samego nauczania to wykładowcy są dość kompetentni. Ja wybrałem specjalizację psychologia w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Super specjalizacja. Jestem osobą kontaktową i lubię prace z ludźmi, ale tutaj uczymy się konkretnej wiedzy, konkretnych mechanizmów jakie rządzą ludzkim mózgiem. Baza uczelni, budynki, sale wykładowe są ok. Osobiście mogę polecić ten kierunek na tej uczelni.

  Arek
  Zarządzanie
  16-04-2021
 • Uczelnia w czasie pandemii nie radzi sobie zbyt dobrze. Wiele planowanych zajęć on line się nie odbywa. Problem jest z otrzymaniem maili na czas. Widać, że szkoła organizacyjne nie była przygotowana do takiego przedsięwzięcia. Z jednej strony to miałam trochę pech, że trafiłam własnie na ten okres, lecz z drugiej strony uczelnia jak pobiera opłaty za kształcenie to powinna stanać na wysokości zadania i lepiej się zorganizować, zwłaszcza że pandemia trwa już wiele miesięcy.

  Beata
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
  19-03-2021
 • Ja studiowałem na GWSH na studiach drugiego stopnia. Wcześniej studiowałem na mniejszej lokalnej uczelni na pomorzu bo była blisko mnie. Ale powiem szczerze, że studia na GWSH były dla mnie pozytywnym doświadczeniem. Kadra jest na dobrym poziomie, uczelnia zatrudnia wykładowców miedzy innymi z Uniwersytetu Gdańskiego. Poziom nauczania jest ok. Podoba mi się to że na studiach drugiego stopnia jest dużo specjalizacji do wyboru ja zastanawiałem się pomiędzy pedagogiką a psychologią człowieka a pedagogiką szkolną i wczesno szkolną. Jeśli chodzi o samą uczelnię to uważam,ze stara się trzymać pozim edukacji i organizacji. Wiadomo, że są niedociągnięcia ze strony poszczególnych wykładowców. Sa tacy co mają zdecydowanie mniejszy talent dydaktyczny, albo nie należa do szczególnie miłych osób. Ale tacy byli na szczeście w mniejszości. Wspominam czas studiowania na tej uczelni dość dobrze, bez żadnej traumy. W chwili obecnej nie pracuje w zawodzie tylko w firmie prywatnej. Jeśli chodzi o sam dyplom to mam znajomych, którzy pracują w szkole z dyplomem GWSW i dyplom nie był przeszkoda. Oczywiście z pracą nie jest jakoś mega rózowo, ale zawsze coś można znaleźć.

  Krystian
  Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami tańca
  02-02-2021