Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna (WSSE) w Gdańsku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Ania
  Pedagogika

  Studiuję na tej uczelni trzeci rok. Uczelnie mnie jakoś nie rozczarowała. Atmosfera jest w porządku. Właściwie z każdym wykładowcą idzie się dogadać. Kadra dość kompetenta. Jest troche ludzi z Uniwersytetu Gdańskiego. Ja nie trafiłam na jakieś problemy nie do przeskoczenia jak do tej pory. Mam zamiar na tej uczelni kontynuować studia magisterskie. Zależy mi głównie na dyplomie a jeśli chodzi o poziom zdobywanej wiedzy to uważam, że nie jest najgorzej. Nie sposób nie wspomnieć o tym,ze zdalne nauczanie utrudnia kontakt z uczelnią, ąle wiem, że wielu moich znajomych którzy studiuja na innych uczelniach mają podobne problemy.

  21-05-2021
 • Kamil
  Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Uczelnia w mojej ocenie jest bardzo w porządku. Wykładowcy są kompetentni i nastawienie mają bardzo pozytywne zarówno do życia jak i do studenta. Praktycznie nie miałem jak na razie żadnych problemów. Czasami zdarzał się jakiś odwołany wykład, ale to nie były kwestie nagminne. Sam wybór specjalizacji – zarządzanie zasobami ludzkimi uważam za świetny wybór. Jest to konkretna wiedza, która mnie bardzo interesuje. Dużą rolę w tym zawodzie odgrywa znajomość psychologii. Ja jestem bardzo zadowolony z tego kierunku, który wybrałem.

  08-04-2021
 • Edyta
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

  Jestem na kierunku pedagogika. Uczelnia może nie jest jakoś szczególnie wymagająca, ale mi to specjalnie nie przeszkadza. Atmosfera jest dość przyjemna, sporo wiedzy jeśli komuś zależy to można zdobyć. Wykładowcy trzymają pewien poziom. Może nie cisną jakoś maksymalnie na egzaminach, ale też nie o to chodzi żeby cisnęli. W sumie to student też powinien mięć trochę ambicji, żeby się czegoś nauczyć.Sam kierunek podoba mi się chociaż mam świadomość, że praca w szkole to nie jest łatwy kawałek chleba.

  02-04-2021