Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna (WSSE) w Gdańsku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Bartek
  Zarządzanie

  Pierwszy rok przynosi najwięcej zajęć, ale nie jest to nadmiernie obciążające. Uważam, że równoważenie studiów dziennej formy z pracą może być wyzwaniem ze względu na plan zajęć. Środowisko studenckie jest przyjazne, a problem z komunikacją z niektórymi wykładowcami nie umniejsza ogólnie pozytywnej oceny. Zarządzanie też jest takim kierunkiem, który po prostu trzeba czuć

  11-03-2024
 • Faustyna
  Pedagogika

  Podczas zajęć zdobyłam wiedzę teoretyczną z zakresu pedagogiki oraz praktyczne wskazówki dotyczące pracy nauczyciela, metod pracy z dziećmi i sposobów przekazywania im wiedzy z różnych przedmiotów. Na zajęciach z metodyki nauczyłam się, w jakiej kolejności wprowadzać materiał i jak organizować zabawy edukacyjne. Atmosfera na uczelni jest pozytywna, wszyscy studenci wspierają się nawzajem. Starsi studenci często pomagają młodszym, udzielając informacji o wykładowcach czy przekazując swoje notatki. Profesorowie dbają o to, aby studenci czuli się komfortowo na uczelni.

  01-02-2024
 • Konrad
  Administracja

  Studiowanie jest przyjemne i podobne do nauki w szkole średniej, ale z tą różnicą, że nie ma konieczności ciągłej nauki na bieżące testy, a skupienie się na materiałach przed sesją egzaminacyjną. Jest sporo wolnego czasu w ciągu tygodnia, co umożliwia efektywne połączenie studiów z pracą zawodową przy dobrej organizacji czasu. Panuje serdeczna atmosfera, wykładowcy są uprzejmi i kompetentni, a większość z nich bardzo dobrze przekazuje wiedzę. Studenci są tolerancyjni, przyjaźni i gotowi do wzajemnej pomocy. Na kierunku administracji panuje przyjazny klimat. Jestem zadowolony z wyboru tej uczelni.

  14-12-2023
 • Ania
  Pedagogika

  Studiuję na tej uczelni trzeci rok. Uczelnie mnie jakoś nie rozczarowała. Atmosfera jest w porządku. Właściwie z każdym wykładowcą idzie się dogadać. Kadra dość kompetenta. Jest troche ludzi z Uniwersytetu Gdańskiego. Ja nie trafiłam na jakieś problemy nie do przeskoczenia jak do tej pory. Mam zamiar na tej uczelni kontynuować studia magisterskie. Zależy mi głównie na dyplomie a jeśli chodzi o poziom zdobywanej wiedzy to uważam, że nie jest najgorzej. Nie sposób nie wspomnieć o tym,ze zdalne nauczanie utrudnia kontakt z uczelnią, ąle wiem, że wielu moich znajomych którzy studiuja na innych uczelniach mają podobne problemy.

  21-05-2021
 • Kamil
  Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Uczelnia w mojej ocenie jest bardzo w porządku. Wykładowcy są kompetentni i nastawienie mają bardzo pozytywne zarówno do życia jak i do studenta. Praktycznie nie miałem jak na razie żadnych problemów. Czasami zdarzał się jakiś odwołany wykład, ale to nie były kwestie nagminne. Sam wybór specjalizacji – zarządzanie zasobami ludzkimi uważam za świetny wybór. Jest to konkretna wiedza, która mnie bardzo interesuje. Dużą rolę w tym zawodzie odgrywa znajomość psychologii. Ja jestem bardzo zadowolony z tego kierunku, który wybrałem.

  08-04-2021
 • Edyta
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

  Jestem na kierunku pedagogika. Uczelnia może nie jest jakoś szczególnie wymagająca, ale mi to specjalnie nie przeszkadza. Atmosfera jest dość przyjemna, sporo wiedzy jeśli komuś zależy to można zdobyć. Wykładowcy trzymają pewien poziom. Może nie cisną jakoś maksymalnie na egzaminach, ale też nie o to chodzi żeby cisnęli. W sumie to student też powinien mięć trochę ambicji, żeby się czegoś nauczyć.Sam kierunek podoba mi się chociaż mam świadomość, że praca w szkole to nie jest łatwy kawałek chleba.

  02-04-2021