Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Pomorska Szkoła Wyższa (PSW). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Martyna
  Logistyka

  Poszłam tutaj na studia i jak dla mnie ocena 5/5. Klimat, ludzie, wykładowcy, zaplecze, budynek bardzo na tak. Uczelnia jest spokojna, ale zapewnia wszystko czego potrzeba do nauki. Studiuje się z przyjemnością. Jeżeli ktoś szuka możliwości zdobycia wykształcenia to myślę, że jest to dobry wybór. To co jeszcze zauwazyłam, to to, że uczelnia się rozwija i widzę, że jest tutaj energia do tworzenia tego miejsca, zarówno od strony pracowników i wykładowców ale też studentów.

  19-07-2023

 • Magdalena Belej
  Etyka - mediacje i negocjacje

  Zaczynam na Pomorskiej Szkole Wyższej nauczanie etyki i bardzo się cieszę, że nie muszę wyjeżdżać do większego miasta, bo już pracuję. Uczelnie znam z opinii dwóch osób, które kończyły tutaj studia i również ceniły sobie poziom oraz to, że wykładowcy są bardzo życzliwi. Kontakt z pracownikami administracyjnymi również oceniam na plus-są bardzo pomocni. Sam budynek wygodny i z udogodnieniami.

  08-03-2023
 • Kati
  Pedagogika

  Bardzo się cieszę, że finalnie trafiłam na tę uczelnię. Świetni i pomocni wykładowcy, a do tego studia, które wybrałam, bardzo dobrze przygotowały mnie do pracy. Wiele rzeczy, których się nauczyłam, wykorzystuję na bieżąco i chociażby z tego względu bardzo chętnie wrócę kiedyś do PSW, aby zrobić studia podyplomowe. Dodatkowo siedziba znajduje się w mojej miejscowości, więc rozwiązał mi się problem z dojazdami. Często polecam ich wśród koleżanek w pracy :)

  31-01-2023
 • Mati
  Administracja

  Studiuję na tej uczelni i jestem bardzo zadowolony z poziomu studiów. Również jeżeli chodzi o podejście wykładowców i pracowników, jest ono bardzo wspierające i motywujące. Najbardziej zależało mi na tym, żeby zdobyć wyższe wykształcenie, ale nie wyjeżdżać do większego miasta i ponosić z tego tytułu dużych opłat. Mogę angażować się w działalność koła naukowego, regularnie odbywają się ciekawe konferencje i szkolenia.

  17-01-2023