Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Prawo na SWPS we Wrocławiu - zasady rekrutacji na rok 2022/2023

Prawo na SWPS we Wrocławiu - zasady rekrutacji na rok 2022/2023Zasady rekrutacji na studia na kierunku prawo na SWPS we Wrocławiu na rok 2022/2023


Osoby kandydujące na studia na kierunku prawo mogą wiele informacji o naborze znaleźć na stronie zasady rekrutacji SWPS.
SWPS we Wrocławiu to jedna z uczelni, która wprowadza zmiany w procesie naboru każdego roku. Kandydaci powinni zatem jeszcze przed przystąpieniem do procesu rekrutacji zapoznać się z aktualnościami dotyczącymi zasad naboru. SPWS we Wrocławiu od kandydatów wymaga uzyskania odpowiedniego wyniku z matury.


Studia na kierunku Prawo na SWPS we Wrocławiu

 

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: jednolite magisterskie

Czas trwania: 5 lat

Uczelnia przyjmuje kandydatów na podstawie wyników uzyskanych na świadectwie maturalnym. Warunkiem przyjęcia na uczelnię jest uzyskanie dwóch najwyższych wyników na łącznie minimum 100 pkt z nowej lub starej matury.


Opinie o SWPS we Wrocławiu


Pod linkiem SWPS – opinie dostępnych jest wiele rzetelnych informacji na temat uczelni, które pozwalają na jeszcze lepsze poznanie programu nauczania i rzetelne przygotowanie się do samego studiowania. Na stronie można zaczerpnąć wiedzy bezpośrednio od absolwentów prawa na SWPS we Wrocławiu i poznać atmosferę panująca na uczelni. Opinie dostępne na stronie pomagają w podjęciu decyzji o rozpoczęcie studiów.


Opis studiów na kierunku prawo na SWPS we Wrocławiu


SWPS we Wrocławiu to renomowana uczelnia, która na kierunku prawo stawia w głównej mierze na przekazywanie praktycznej wiedzy dla studentów. Osoby studiujące na tym kierunku mogą zdobyć szereg przydatnych na rynku pracy kompetencji, które pozwolą bez problemu znaleźć dobrze płatne zatrudnienie w zróżnicowanych przedsiębiorstwach. Uczelnia koncentruje się na tym, aby studenci rozumieli zagadnienia prawne i potrafili w praktyce wykorzystać konkretne przepisy. Studia pozwalają stać się ekspertami w dziedzinie prawa i odnaleźć się w pracy w biznesie. Dodatkowo w ramach studiów realizowany jest również kurs przygotowujący do aplikacji.


Program studiów/czego się nauczysz?


Absolwenci studiów doskonale znają zagadnienia prawne. W trakcie studiów poznają różne gałęzie prawa i sposoby na wykorzystanie konkretnych przepisów. Dodatkowo prowadzone są zajęcia z obszaru kontaktu z klientem, budowania wizerunku, wystąpień publicznych czy zarządzania w biznesie. Absolwenci są doskonale przygotowani do wymagań stawianych przez rynek pracy i mogą poradzić sobie z wieloma problemami, przed którymi znajdą się w życiu zawodowym.

 

Program studiów na kierunku Prawo - SWPS we Wrocławiu

Informacje o kierunku Prawo na 6 uczelniach we Wrocławiu

Informacje o kierunku Administarcja na 4 uczelniach we Wrocławiu


Data publikacji: 11.04.2022
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Prawo w Wrocławiu

Inne uczelnie z kierunkiem Prawo w innych miastach