Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Pedagogika na Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej w Gdyni – rekrutacja – 2023/2024

Pedagogika na Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej w Gdyni – rekrutacja – 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku pedagogika na WSKS na rok 2023/2024


Pedagogika to jeden z kierunków oferowanych na Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej w Gdyni. Wszystkie osoby, które pragną rozpocząć edukację na uczelni powinny sprawdzić zasady rekrutacji WSKS.

Systematycznie zachodzące zmiany w kwestiach naboru sprawiają, że młode osoby chcące przystąpić na studia powinny regularnie sprawdzać stronę uczelni w celu zaznajomienia się z całym procesem i terminami złożenia konkretnych dokumentów.

W celu dostania się na studia niezbędne jest przejście przez konkurs świadectw.

Zasady rekrutacji na studia na kierunku pedagogika na WSKS na rok 2023/2024
Zasady rekrutacji na studia na kierunku pedagogika na WSKS na rok 2023/2024


Studia I stopnia

Warunkiem przyjęcia na pedagogikę na Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej jest legitymowanie się świadectwem maturalnym.


Opinie o Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej


Strona Wyższa Szkoła Komunikacji – opinie stanowi skarbnicę wiedzy na temat uczelni i panującej na niej atmosfery. Na stronie wszyscy kandydaci mogą zapoznać się z informacjami na temat uczelni bezpośrednio od samych studentów i absolwentów.

Tego rodzaju oceny pozwalają dokładnie poznać kierunek pedagogika i zdobyć wiele informacji na temat uczelni. Strona stanowi dla kandydatów prawdziwą skarbnicę wiedzy i najlepsze źródło informacji na temat Wyższej Szkoły Komunikacji Społecznej.

studenci
BSW Bydgoszcz


Opis studiów na kierunku Pedagogika na Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej


Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej prowadzi studia na kierunku Pedagogika w formie studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna lub pedagogika specjalna.

Uczelnia stawia na przekazywanie praktycznej wiedzy z obszaru pedagogiki i przygotowuje do wykonywania zawodu. Kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna przeznaczony jest dla osób chcących pracować jako nauczyciel przedszkolny lub dla klas I-III.

Pedagogika specjalna przygotowuje natomiast do pracy z osobami sprawiającymi trudności wychowawcze.

Opinie o Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej
Opinie o Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej


Czego się nauczysz na kierunku Pedagogika?


Studia z obszaru pedagogiki pozwalają na zdobycie kompetencji pracy z innymi osobami. Absolwenci są przygotowani do pracy dydaktycznej, wychowawczej, terapeutycznej oraz resocjalizacyjnej.

W trakcie edukacji poznają skuteczne metody pracy z różnymi grupami osób i są w stanie dopasować program do ich indywidualnych potrzeb. Interdyscyplinarny kierunek studiów pozwala zdobyć szeroką wiedzę z różnych obszarów i doskonale przygotowuje do pełnienia różnych funkcji.

Więcej na temat Pedagogiki na WSKS: Program studiów na kierunku pedagogika w Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej w Gdyni.

 

Sprawdź również:


Data publikacji: 04.07.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Pedagogika w Gdańsku

Inne uczelnie z kierunkiem Pedagogika w innych miastach