Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK) - Filia w Gdańsku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Olek
  Informatyka

  Fajna nowa lokalizacja przedmioty tez konkretne. Grupy na ćwiczenia nieduże u nas 19 osób to daje możliwość na indywidualne pytania. Trochę brakuje klasycznego audytorium na wykłady no ale może kiedyś powstanie. Dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie mimo wszystko limitow punktowych bo na pierwszym semestrze jest sporo osób ,które chyba są przypadkowe a i tak nie przechodzą na drugi semestr. Trochę mnie martwi plan na drugi semestr bo praktycznie cały tydzień po południu.

  02-03-2023
 • Angon
  Informatyka

  Będę pisał z perspektywy kierunku Informatyka. Biorąc pod uwagę, że była pandemia i wszyscy mieli zdalne, to moim zdaniem uczelnia dobrze sobie poradziła. Plus dla wykładowców, że nie szli na łatwiznę i przygotowywali się do wykładów i ćwiczeń - nie było tak, że tylko wysyłali slajdy i ucz się sam. Oczywiście ciężko porównać do nauki stacjonarnej ale dostawaliśmy różne zadania i mieliśmy np warsztaty na wirtualnych tablicach. Daję też plusa za organizację dodatkowych spotkań online np. z HRowcami, wykładowcami z UK (w spotkaniu z dietetyczkami niestety nie brałem udziału ale na "brzuch pandemiczny" pewnie się przydały XD). Najmilej jednak wspominam warsztaty zrobione po poluzowaniu obostrzeń (dla chętnych) z firmą od rozwiązań chmurowych - oby więcej takich :)

  14-07-2021
 • Hello World
  Informatyka

  Obecnie jestem na 3 semestrze studiów dziennych. Na pytanie czy wybrałbym drugi raz tą uczelnie - odpowiem zdecydowanie tak! Dlaczego? Ponieważ nasi wykładowcy to praktycy, którzy obecnie pracują w firmach IT na terenie Trójmiasta. Mamy dużó godzin praktyki, a wykładowcy mają czas żeby wytłumaczyć nam niejasne zagadnienia. Ogólnie bardzo często się spotykamy z wiedzą, którą dostajemy od ludzi w branży, którzy wiedzą co jest potrzebne do tego, aby pracować jako programista. Z całęgo serca polecam!

  04-02-2020
 • Kitsu
  Nowe media i grafika użytkowa

  Studiuję grafikę na Wydziale Sztiki Nowych Mediów w PJATK w Gdańsku. Jest okej, wykładowcy mają dla nas czas, niezłe pracownie dodatkowo mamy kulturę Japoni i kaligrafię. Na studiach pracujemy w małych grupach dzięki temu jest czas na indywidualne projekty. nie ma przeładowanych zajęć i dobrze bo jest czas na artystyczne myślenie i doskonalenie tworczości oraz ewentualne dorobienie :-) Polecam

  24-01-2020