Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK) - Filia w Gdańsku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kuba
  Grafika

  Doświadczenie studenckie jest pozytywne, szczególnie jeśli trafi się na grupę z dobrą atmosferą. Początkowy chaos organizacyjny może zniechęcać, ale jest to kwestia przyzwyczajenia. Mimo obaw związanych z ilością materiału, nie żałuję wyboru uczelni. Kierunek grafia jest interesujący, zwłaszcza dzięki praktykom, które no dużo dają jeśli chodzi o takie doświadczenie stricte z programami, polecam

  15-03-2024
 • Kacper
  Informatyka

  Moje ogólne wrażenia ze studiów są bardzo pozytywne. Na uczelni jest świetny sprzęt i dość dużo bezpłatnego oprogramowania dla studentów. Od kolegów słyszałem, że koła naukowe działają bardzo efektywnie. Uczelnia oferuje sporo możliwości dzięki współpracy z różnymi renomowanymi firmami. Ludzie tutaj są świetni - spodziewałem się, że prywatna uczelnia będzie miała homogeniczny skład, ale jest tu naprawdę różnorodna grupa studentów, co uważam za fantastyczne. Co do przedmiotów, są różne, ale większość wykładowców jest sprawiedliwa wobec studentów. Jeśli chodzi o zaliczenia, to dużo zależy od twojej wiedzy z matematyki i programowania oraz od tego, ile czasu poświęcisz na naukę. Mimo że jest to prywatna uczelnia, płacenie czesnego nie gwarantuje automatycznie zdobycia dyplomu. Trzeba się uczyć, a wykładowcy mają wysokie wymagania, szczególnie w kwestii kolokwiów. To znacząca różnica w porównaniu do innych uczelni.

  15-02-2024
 • emilia
  Grafika komputerowa

  Jestem na pierwszym roku studiów i chociaż jest naprawdę wymagająco, to równocześnie bardzo interesująco. Nie żałuję, że wybrałam tę szkołę. Jeśli rozważacie studia z grafiki, przygotujcie się na to, że czasu wolnego będzie niewiele. Mimo to, warto się starać. Na początku nie znałam żadnych programów graficznych, ale po pół roku widzę znaczący postęp, co jest bardzo satysfakcjonujące. Nauczyciele są zawsze gotowi do konsultacji i wsparcia, lecz wymaga to również dużego zaangażowania od studenta. Moim zdaniem, uczelnia jest swietna i nie wybrałabym innej.

  15-01-2024
 • Olek
  Informatyka

  Fajna nowa lokalizacja przedmioty tez konkretne. Grupy na ćwiczenia nieduże u nas 19 osób to daje możliwość na indywidualne pytania. Trochę brakuje klasycznego audytorium na wykłady no ale może kiedyś powstanie. Dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie mimo wszystko limitow punktowych bo na pierwszym semestrze jest sporo osób ,które chyba są przypadkowe a i tak nie przechodzą na drugi semestr. Trochę mnie martwi plan na drugi semestr bo praktycznie cały tydzień po południu.

  02-03-2023
 • Angon
  Informatyka

  Będę pisał z perspektywy kierunku Informatyka. Biorąc pod uwagę, że była pandemia i wszyscy mieli zdalne, to moim zdaniem uczelnia dobrze sobie poradziła. Plus dla wykładowców, że nie szli na łatwiznę i przygotowywali się do wykładów i ćwiczeń - nie było tak, że tylko wysyłali slajdy i ucz się sam. Oczywiście ciężko porównać do nauki stacjonarnej ale dostawaliśmy różne zadania i mieliśmy np warsztaty na wirtualnych tablicach. Daję też plusa za organizację dodatkowych spotkań online np. z HRowcami, wykładowcami z UK (w spotkaniu z dietetyczkami niestety nie brałem udziału ale na "brzuch pandemiczny" pewnie się przydały XD). Najmilej jednak wspominam warsztaty zrobione po poluzowaniu obostrzeń (dla chętnych) z firmą od rozwiązań chmurowych - oby więcej takich :)

  14-07-2021
 • Hello World
  Informatyka

  Obecnie jestem na 3 semestrze studiów dziennych. Na pytanie czy wybrałbym drugi raz tą uczelnie - odpowiem zdecydowanie tak! Dlaczego? Ponieważ nasi wykładowcy to praktycy, którzy obecnie pracują w firmach IT na terenie Trójmiasta. Mamy dużó godzin praktyki, a wykładowcy mają czas żeby wytłumaczyć nam niejasne zagadnienia. Ogólnie bardzo często się spotykamy z wiedzą, którą dostajemy od ludzi w branży, którzy wiedzą co jest potrzebne do tego, aby pracować jako programista. Z całęgo serca polecam!

  04-02-2020
 • Kitsu
  Nowe media i grafika użytkowa

  Studiuję grafikę na Wydziale Sztiki Nowych Mediów w PJATK w Gdańsku. Jest okej, wykładowcy mają dla nas czas, niezłe pracownie dodatkowo mamy kulturę Japoni i kaligrafię. Na studiach pracujemy w małych grupach dzięki temu jest czas na indywidualne projekty. nie ma przeładowanych zajęć i dobrze bo jest czas na artystyczne myślenie i doskonalenie tworczości oraz ewentualne dorobienie :-) Polecam

  24-01-2020