Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej (WSKS) w Gdyni. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Monika
  Pedagogika

  Od dawna była zdecydowana na kierunek pedagogika, bo bardzo mnie interesuje praca z dziećmi. Uczelnia spełnia moje oczekiwania i w żadnym wypadku nie mogę powiedzie,że jestem zawiedziona. Poziom dydaktyczny jest przyzwoity. Wielu wykładowców jest z innych uczelni z trójmiasta. Nigdy nie miałam jakiś problemów związanych z uczelnia. Egzaminy są spokojnie do zdania i nikt nikomu nie robi jakiś problemów. W dziekanacie też da radę wszystko załatwić. Atmosfera wśród studentów jest bardzo dobra, ludzie są pomocni. Sama poznałam na tej uczelni kilka fajnych osób.

  11-04-2022
 • Monika
  Pedagogika

  Wybrałam tą uczelnie, bo moi znajomi tutaj studiuję i maja dobrą opinie o tej szkole. Studiuję na specjalności pedagogika opiekuńczo wychowawcza z terapia uzależnień. Podoba mi się to, ze angielski jest na dwóch poziomach i ja jestem w grupie bardziej zaawansowanej. Wybór samego kierunku jest bardziej związany z moimi tradycjami rodzinnymi, także mniej więcej wiedziałam na czym praca w szkole będzie w przyszłości polegać. Znałam jak to się mów plusy i minusy tego zawodu. Jeśli chodzi o kadrę wykładowców to w większości przypadków są to dobrzy kompetentni pedagodzy którym zależy na przekazaniu wiedzy. Z moich osobistych doświadczeń uczelnie spokojnie mogę Wam polecić. Ja się nie zawiodłam.

  11-04-2021
 • Marta
  Pedagogika

  Dla mnie ta szkoła jest naprawdę spoko. Wszystko też zależy od twoich oczekiwań. Poziom wykładowców jest przyzwoity. Jeśli zależy cina tym żeby się czegoś nauczyć to na pewno się nauczysz. Nie natrafiłam jak do tej pory w tej szkole na jakieś dziwne historie. Większych problemów z egzaminami również nie miałam. Jakiś tam chaos organizacyjny pojawia się od czasu do czasu, ale myślę, że takie sytuacje nie zdarzają się nadmiernie i nie rzutują istotnie na cała ocenę. Same studia przynajmniej jak dla mnie nie są zbyt ciężkie. Spokojnie mogę Wam polecić ta uczelnie

  07-04-2021