Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa (WSTiH) w Gdańsku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Marta
  Turystyka i rekreacja

  Studia ekonomiczne na tej uczelni okazały się być trafnym wyborem. Wykładowcy są z reguły otwarci i wspierający, chociaż zdarzają się mniej interesujące wykłady. W przypadku problemów, rozwiązania bywają czasochłonne. Środowisko studenckie jest przyjazne, choć obecna jest także rywalizacja. Kierunek jest naprawdę ciekawy i godny uwagi, niezbyt trudny, ciekawy

  29-05-2024
 • Franek
  Turystyka i rekreacja

  Nauka nie jest przesadnie obciążająca. Wystarczy odpowiednio się zaangażować, by zrozumieć materiał i uzyskać dobre wyniki. Kierunek zarządzanie oferuje liczne możliwości, które zależą również od dodatkowych aktywności. Relacje studenckie są przyjazne, a uczelnia mogłaby lepiej zorganizować plan zajęć. W dziekanacie idzie się dogadać więc mocno na plussssssss

  16-04-2024
 • Bartek
  Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Pierwszy semestr był intensywny pod względem ilości przedmiotów i wymaganej nauki, ale z czasem zwiększyła się liczba projektów i zmniejszył nacisk na naukę. Generalnie poziom zajęć jest dobry, choć osobiste odczucie mówi mi, że było zbyt wiele zajęć z psychologii. Kierunek daje możliwość zdobycia szerokiej wiedzy z wielu dziedzin. Atmosfera na uczelni jest dobra, a rywalizacja między ambitnymi studentami o stypendium naukowe uważam za pozytywny aspekt. Jestem w pełni zadowolony zarówno z wyboru uczelni, jak i kierunku studiów.

  21-12-2023
 • Klaudia U.
  Turystyka i rekreacja

  Poziom zajęć jest dobry, oferując różnorodne możliwości. Mniej nauki niż w szkole średniej i więcej czasu wolnego. Wymaga to jednak cierpliwości przy załatwianiu spraw w dziekanacie. Wykładowcy są zaangażowani i wierzą w potencjał studentów. Relacje między studentami kształtują się szybko i są trwałe podczas studiowania. Uczelnia jest zadowalająca, a wybór nie budzi żalu.

  24-11-2023
 • Tab
  Zarządzanie

  No to słuchajcie;) ogólnie jako uczelnia Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa jest bardzo w porządku ja studiuje zarządzanie i moi wykładowcy są ok, nie wiem jak na innych kierunkach najleszpe wykłady są z marktetingu bo jest bardzo spoko wykładowca, duzo ciekawych rzeczy można się nauczyć:) a z ćwiczeń to wszyscy są w porządku Polecam WSTiH, i miasto jest piekne, jako dodatkowy plus;)

  13-02-2019
 • Joanna
  Zarządzanie turystyką i hotelarstwem

  Najpierw trzeba się zastanowić co chces w życiu robić i do czego Ci ten kierunek, czy planujesz w tej branży pracować? Bo u nas dużo ludzi studiują turystykę i poźniej większość pracuje w innych branżach.. na pierwszym roku u mnie było ok. 25 osób, na drugim 11 nie zdała tylko 1 osoba reszta sama zrezygnowała bo zobczyli, ze to wymagające studia potrzeb chodzić na wszystkie zajęćia, a oprócz tego sporo czasu poświęcać w domu, aby coś z tego wyszło jeżeli masz chęć nauki i silną wolę, to wszystko jest do zrobienia ja od 1 roku studiuję dwa kierunki jednocześnie i wszystko ogarniam, więc na pewno dacie radę!:)

  05-02-2019
 • Klaudia
  Turystyka i rekreacja

  Hej. Juz dawno skończyłam studia na tej uczelni , ale bardzo miło wspominam przygodę. Studia licencjackie dziennie i magisterskie zaoczne. Wykładowcy szli na rękę jeśli trzeba było pogodzić studia z praca , praktyki świetna sprawa , ćwiczenia na uczelni tez super . Często miewalismy wyjazdy np do Spa (taki był mój kierunek) żeby od strony praktycznej zobaczyć jak wszystko wyglada. Z uczelnia byliśmy na targach w Niemczech , byłam również w Kaliningradzie w ramach nauki języka rosyjskiego (4 dni za co płaciła uczelnia). Nie wiem jak jest teraz bo 8 lat temu skończyłam studia , ale wspominam miło

  04-02-2019
 • Liza
  Hotelarstwo i gastronomia

  Uczelnia godna polecenia. Rozkład zajęć jest na tyle fajny, ze zaczęłam pracowac będąc na II semestrze. Teraz jestem na I roku magistratury i już od 2 lat pracuje na etacie studiując dziennie. Większa cześć profesorów to są kierownicy i dyrektorzy hoteli, którzy nie tylko przekazują wiedzę teoretyczna lecz dziela się ze studentami swoim doświadczeniem i swoją pasją, którą jest hotelarstwo.

  23-04-2018
 • Łukasz
  Hotelarstwo i gastronomia

  Jestem na 1 roku i ogólnie szkoła jest mega... Bardzo polecam a mam porównanie z innymi studiami... bo wcześniej studiowałem na innej uczelni W szkole jest obowiązek praktyk 2 tyg w hotelu... co jest naprawdę mega... Ogólnie znaleźć pracę nie jest trudno po szkole jak i w trakcie.. wiadomo kto chce ten zawsze znajdzie ;)Ja po prostu uwielbiam tą uczelnię i oczywiście.. bardzo polecam!

  12-04-2018

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa (WSTiH) w Gdańsku - Aktualności

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku serdecznie zachęca wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem studiów na kierunku Turystyka i rekreacja do odwiedzenia uczelni w dniu 28 kwietnia 2015 roku, w którym odbędą się DRZWI OTWARTE. Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano na godzinę 10:00.Wydarzenie stanowić będzie niezwykłą okazję do zapoznania się z ofertą edukacyjną WSTiH, a także do z [..]

Zobacz więcej