Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa (WSTiH) w Gdańsku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Tab
  Zarządzanie

  No to słuchajcie;) ogólnie jako uczelnia Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa jest bardzo w porządku ja studiuje zarządzanie i moi wykładowcy są ok, nie wiem jak na innych kierunkach najleszpe wykłady są z marktetingu bo jest bardzo spoko wykładowca, duzo ciekawych rzeczy można się nauczyć:) a z ćwiczeń to wszyscy są w porządku Polecam WSTiH, i miasto jest piekne, jako dodatkowy plus;)

  13-02-2019
 • Joanna
  Zarządzanie turystyką i hotelarstwem

  Najpierw trzeba się zastanowić co chces w życiu robić i do czego Ci ten kierunek, czy planujesz w tej branży pracować? Bo u nas dużo ludzi studiują turystykę i poźniej większość pracuje w innych branżach.. na pierwszym roku u mnie było ok. 25 osób, na drugim 11 nie zdała tylko 1 osoba reszta sama zrezygnowała bo zobczyli, ze to wymagające studia potrzeb chodzić na wszystkie zajęćia, a oprócz tego sporo czasu poświęcać w domu, aby coś z tego wyszło jeżeli masz chęć nauki i silną wolę, to wszystko jest do zrobienia ja od 1 roku studiuję dwa kierunki jednocześnie i wszystko ogarniam, więc na pewno dacie radę!:)

  05-02-2019
 • Klaudia
  Turystyka i rekreacja

  Hej. Juz dawno skończyłam studia na tej uczelni , ale bardzo miło wspominam przygodę. Studia licencjackie dziennie i magisterskie zaoczne. Wykładowcy szli na rękę jeśli trzeba było pogodzić studia z praca , praktyki świetna sprawa , ćwiczenia na uczelni tez super . Często miewalismy wyjazdy np do Spa (taki był mój kierunek) żeby od strony praktycznej zobaczyć jak wszystko wyglada. Z uczelnia byliśmy na targach w Niemczech , byłam również w Kaliningradzie w ramach nauki języka rosyjskiego (4 dni za co płaciła uczelnia). Nie wiem jak jest teraz bo 8 lat temu skończyłam studia , ale wspominam miło

  04-02-2019
 • Liza
  Hotelarstwo i gastronomia

  Uczelnia godna polecenia. Rozkład zajęć jest na tyle fajny, ze zaczęłam pracowac będąc na II semestrze. Teraz jestem na I roku magistratury i już od 2 lat pracuje na etacie studiując dziennie. Większa cześć profesorów to są kierownicy i dyrektorzy hoteli, którzy nie tylko przekazują wiedzę teoretyczna lecz dziela się ze studentami swoim doświadczeniem i swoją pasją, którą jest hotelarstwo.

  23-04-2018
 • Łukasz
  Hotelarstwo i gastronomia

  Jestem na 1 roku i ogólnie szkoła jest mega... Bardzo polecam a mam porównanie z innymi studiami... bo wcześniej studiowałem na innej uczelni W szkole jest obowiązek praktyk 2 tyg w hotelu... co jest naprawdę mega... Ogólnie znaleźć pracę nie jest trudno po szkole jak i w trakcie.. wiadomo kto chce ten zawsze znajdzie ;)Ja po prostu uwielbiam tą uczelnię i oczywiście.. bardzo polecam!

  12-04-2018

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa (WSTiH) w Gdańsku - Aktualności

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku serdecznie zachęca wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem studiów na kierunku Turystyka i rekreacja do odwiedzenia uczelni w dniu 28 kwietnia 2015 roku, w którym odbędą się DRZWI OTWARTE. Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano na godzinę 10:00.Wydarzenie stanowić będzie niezwykłą okazję do zapoznania się z ofertą edukacyjną WSTiH, a także do z [..]

Zobacz więcej