Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu (AWFiS) im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku

80-336 Gdańsk

ul. Kazimierza Górskiego 1

tel.:

58 554 71 21, 58 554 71 98, 58 554 71 25

ikonka email do uczelni

rektor@awf.gda.pl

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu (AWFiS) im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Sam wybór kierunku podoba mi się bardzo. Przedmioty które będziecie studiować tutaj często dość lużno będą związane z fizjoterapią a namęczyć się przy nich będziecie musieli konkretnie. Takimi przykładmai będzie farmakologia czy genetyka. Wykładowcy w róznym wieku, niektórzy super, ale jest sporo leciwych osób z którymi trudno nawiązać jakąś rozsądną komunikacje. Uczelnie nie jest jakoś specjalnie dofinansowana co też warto dodac. Studia w dużej mierze rekompensuje bardzo energetyczna ekipa na roku. Ja trafiłem na świetnych ludzi co mi trochę osładza to miejsce. Sam kierunek uważam, że też jest super i gdybym jeszcze raz miał wybierać to myślę, że skonczyło by się na fizjoterapii.

  Darek
  Fizjoterapia
  10-05-2021
 • Studiuję fizjoterapię na AWF i jestem stuprocentowo zadowolony z uczelni, kierunku, zajęć, a także możliwości, jakie mamy w trakcie studiów. Sporo jest szkoleń, kursów, a także innych form zdobywania nowych uprawnień, dzięki czemu już na studiach można sobie dorabiać w czymś zbliżonym do przyszłego zawodu. Moim zdaniem to jedyna uczelnia na Śląsku, która daje aż tyle możliwości realizowania się w sporcie. Na pewno nie zamieniłbym jej na żadną inną i polecam każdemu. Co prawda wybór specjalności na moim i innych kierunkach mógłby być nieco większy, ale i tak, jak ktoś chce, na pewno znajdzie coś dla siebie.

  Krystian
  Fizjoterapia
  15-02-2021
 • Jestem absolwentem AWF w Gdańsku. Uczelnie ukończyłem 2 lata temu. Studiowanie AWF t była dla mnie duża przygodą. Fakt, że niektórzy nauczyciele byli wredni i mieli sporo przyjemności w tym żeby kogoś uwalić. Sprawiedliwości na tej uczelni muszę przyznać, że nie było za wiele. Baza uczelni nie jest najgorsza, ale też nie ma co się nastawiać na jakiś światowe poziom, typu wysprzatana i pięknie pachąca szatnia bo tak nie było J. Ogromnym plusem studiowania na AWF było towarzystwo. Super ekipa z którą cały czas mam kontakt. Po skończeniu studiów myślałem o pracy nauczyciela WF. Choć wiem że nie jest to jakaś lukratywna posada. Okazuje się, że nie jest to wcale takie proste. Trzeba albo mieć znajomości, albo długo się naczekać na jakiś wolny etat. Obecnie nie pracuje w zawodzie tylko na stanowisku handlowym i zarabiam więcej niż nauczycie WF. Podsumowując były to świetne lata, miło to wspominam, ale ukończenie tej uczelni nie zapewni Wam pracy, nie mówiąc o tym oczywiście, żeby to była jeszcze dobrze płatna praca.

  Paweł
  Wychowanie fizyczne
  25-01-2021