Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (Gdańsk)(Niepublliczna)

palceholder

80-423 Gdańsk

ul. Bolesława Chrobrego 8

tel.:

882 067 770

Opinie o uczelni (8)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (Gdańsk). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Martyna
  Psychologia

  Uczelnia kładzie nacisk na rozwój umiejętności miękkich, co jest atutem na rynku pracy. Atmosfera na psychologii jest wyjątkowo dobra, z otwartymi i pomocnymi wykładowcami. Studia oferują zarówno teoretyczne, jak i praktyczne podejście do zawodu. Z wykładowcami z reguły idzie się dogadać więc to na ogromny plus jesli chodzi o uczelnię, wszystkie działy ogólnie też komunikacja dobra

  17-06-2024
 • Andrzej
  Pedagogika

  Intensywna nauka od pierwszego roku studiów wymaga systematyczności i zaangażowania. Dobre wyniki można osiągnąć poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach i projekty. Uczelnia zapewnia solidne przygotowanie do zawodu, a relacje z wykładowcami są zazwyczaj pozytywne. Można nawiązać nowe znajomości także atmosfera jest okej. W dziekanacie też okej, idzie się dogadać

  28-03-2024
 • Reklama - Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu (WSAiB) im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni


 • Ula
  Psychologia w biznesie

  Mój pierwszy semestr na psychologii charakteryzował się niewielką liczbą zajęć i prostymi przedmiotami wprowadzającymi, takimi jak filozofia, historia myśli psychologicznej czy logika. Drugi semestr był już bardziej wymagający, z większą ilością lektur, artykułów i przygotowań do zajęć. Spotkałam kilku nietypowych wykładowców, np. z dziedziny emocji i motywacji. Z każdym kolejnym semestrem pojawiały się bardziej zaawansowane przedmioty. Studiowanie psychologii daje mi dużo wiedzy o sobie i innych, mimo różnorodności wykładowców, od tych sympatycznych po mniej przyjaznych. Co do relacji studenckich, zazwyczaj najbliższe kontakty tworzą się w ramach grup ćwiczeniowych.

  27-02-2024
 • Marta
  Pedagogika

  Od pierwszego roku ilość materiału do nauki stale rośnie. Czasami czuję, że niedługo nie będę robić nic innego, tylko siedzieć w bibliotece. Egzaminy często opierają się na lekturach, przy czym na jeden przedmiot może przypadać nawet pięć książek. Profesorowie bywają wymagający, ale nie sprawiają większych problemów. Dobrą ocenę można zdobyć, angażując się w prezentacje czy prowadzenie wykładów. Prowadzący często udostępniają materiały przez e-mail, aby wszyscy studenci mieli do nich dostęp. Atmosfera na wydziale jest według mnie bardzo pozytywna, zarówno ze strony wykładowców, jak i wśród samych studentów.

  20-02-2024
 • M
  Psychologia

  Nowy budynek uczelni jest świetny, doskonałe położenie i dobra komunikacja. Z dworca można dojechać do siedziby uczelni jednym tramwajem w około 10 minut. Między pracownikami panuje miła atmosfera, wszyscy są zawsze pomocni. Bardzo fajna uczelnia, oferująca ciekawe kierunki. Wykładowcy są zaangażowani podczas prowadzenia wykładów. Śmiało mogę przyznać, że jest to uczelnia godna polecenia.

  20-11-2023
 • Tomasz
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Uczelnia mieści się w pobliżu dworca PKP Gdańsk Wrzeszcz. Oferuje bardzo ciekawe kierunki. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców z doświadczeniem - nie tylko teoretycznym, słychać, że są praktykami z wieloletnim doświadczeniem. Zajęcia terenowe bardzo ciekawie zorganizowane i prowadzone. Pracownicy administracyjni przyjaźni i pomocni. Nie patrzą na godziny przyjmowania studentów.

  14-11-2023
 • Maria
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Miejsce pełne pasji i zaangażowania, zarówno ze strony pracowników, jak i studentów. Atmosfera sprzyja kreatywności i współpracy, co przekłada się na wysoki poziom nauczania. Widzę, że nasza uczelnia naprawdę troszczy się o rozwój swoich pracowników, oferując liczne szkolenia i wsparcie w rozwijaniu kompetencji. Ponadto, cenię sobie otwartość na innowacje i nowe pomysły, które są mile widziane i doceniane.

  12-09-2023
 • Marzena
  Zdrowie środowiskowe

  Skończyłam nie tak dawno bezpieczeństwo zdrowotne i choć nie wszystko mi się podobało to muszę dać pozytywa. Wiele się nauczyłam przez te 3 lata, nawet pracę udało mi się szybko znaleźć, głównie dzięki praktykom. Jak każda uczelnia WSB ma swoje plusy i minusy, ale sam organizacja miejsca praktyk to chyba najlepsza jej strona. Same wykłady, a nawet ćwiczenia wspominam bardzo dobrze, pomimo kilku wykładowców.

  21-02-2022