Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (Gdańsk)(Niepublliczna)

palceholder

80-423 Gdańsk

ul. Bolesława Chrobrego 8

tel.:

882 067 770

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (Gdańsk). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Maria
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Miejsce pełne pasji i zaangażowania, zarówno ze strony pracowników, jak i studentów. Atmosfera sprzyja kreatywności i współpracy, co przekłada się na wysoki poziom nauczania. Widzę, że nasza uczelnia naprawdę troszczy się o rozwój swoich pracowników, oferując liczne szkolenia i wsparcie w rozwijaniu kompetencji. Ponadto, cenię sobie otwartość na innowacje i nowe pomysły, które są mile widziane i doceniane.

  12-09-2023
 • Marzena
  Zdrowie środowiskowe

  Skończyłam nie tak dawno bezpieczeństwo zdrowotne i choć nie wszystko mi się podobało to muszę dać pozytywa. Wiele się nauczyłam przez te 3 lata, nawet pracę udało mi się szybko znaleźć, głównie dzięki praktykom. Jak każda uczelnia WSB ma swoje plusy i minusy, ale sam organizacja miejsca praktyk to chyba najlepsza jej strona. Same wykłady, a nawet ćwiczenia wspominam bardzo dobrze, pomimo kilku wykładowców.

  21-02-2022
 • Reklama - Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu (WSAiB) im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni