Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Administracja na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie – zasady rekrutacji – 2022/2023 rok

Administracja na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie – zasady rekrutacji – 2022/2023 rokZasady rekrutacji na studia na kierunku Administracja na UP w Krakowie na rok 2022/2023
Administracja to niezwykle popularny kierunek studiów, który budzi zainteresowanie wielu młodych osób, które szukają pomysłu na siebie. Pod linkiem Zasady rekrutacji na studia na kierunku Administracja na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na rok 2022/2023 znajdziesz najważniejsze informacje odnoszące się do naboru na uczelnię.
Kandydaci na studia powinni regularnie sprawdzać informacje pojawiające się na stronie Uniwersytetu Pedagogicznego. Dzięki temu można poznać szczegóły procesu rekrutacji i dopełnić wszystkich terminów związanych ze składaniem dokumentów.
Lista osób przyjętych na studia jest wynikiem konkursu świadectw.
Studia I stopnia
W celu dostania się na studia na Uniwersytecie Pedagogicznym należy uzyskać odpowiednią ilość punktów rekrutacyjnych. Te są przyznawane za takie przedmioty zdawane na maturze jak: język obcy i język polski. Zdawanie każdego z przedmiotów na poziomie rozszerzonym zwiększa szanse dostania się na studia.
Opinie o Uniwersytecie Pedagogicznym
Opinie o uczelniach wyższych to świetna pomoc przy wyborze najlepszych studiów dla siebie. Na stronie opinie o Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie znajduje się wiele informacji na temat samej uczelni oraz kierunku Administracja. Dzięki temu strona jest skarbnicą wiedzy dla wszystkich osób kandydujących na studia i ułatwia wybranie najlepszej dla siebie uczelni.
Opis studiów na kierunku Administracja na Uniwersytecie Pedagogicznym
Administracja to interdyscyplinarny kierunek studiów, który pozwala na zdobywanie kompetencji z obszaru prawa, ekonomii czy administracji. Studenci w trakcie edukacji zdobywają szereg umiejętności, które przydadzą się w pracy. Kierunek Administracja cieszy się obecnie sporym zainteresowaniem i daje szerokie perspektywy zatrudnienia. Studenci mogą znaleźć pracę zarówno w jednostkach publicznych, jak i prywatnych przedsiębiorstwach. Są również znakomicie przygotowani do pełnienia funkcji zarządczych. Dla wielu młodych osób kierunek administracja może stanowić świetny wybór i pozwoli na znalezienie zatrudnienia w wielu renomowanych przedsiębiorstwach.
Program studiów/Czego się nauczysz?
Kierunek administracja pozwala na zdobycie szerokiej wiedzy. Najważniejsze kompetencje absolwentów to:
Znajomość działania administracji
Umiejętność rozwiązywania problemów w zgodzie z obowiązującym prawem
Prawidłowe interpretowanie przepisów prawa
Znajomość zasad działania państwa
Umiejętność zarządzania majątkiem gminy, powiatu oraz województwa
I wiele innych
Zobacz program studiów na kierunku Administracja na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie
Zobacz również 8 uczelni zkierunkiem Administracja w Krakowie


Data publikacji: 13.03.2022
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Administracja w Krakowie

Inne uczelnie z kierunkiem Administracja w innych miastach