Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

ikonka studia

Studia Wrocław Kierunek Finanse - 4 uczelnie

Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) we Wrocławiu

Studia I i II stopnia

Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) we Wrocławiu

53-609 Wrocław

ul. Fabryczna 29 - 31

ikonka telefon do uczelni
tel.:

71 356 16 36, 71 359 46 46

fax.:

Wydziały/Kierunki I stopnia Jednolite II stopnia
licencjackie inżynierskie magisterskie magisterskie
uzupełniające
S NP NSN S NP NSN S NP NSN S NP NSN

Bezpieczeństwo wewnętrzne - studia dofinansowane z EFS 2.0

Filologia (specjalność: filologia angielska) - studia dofinansowane z EFS 2.0

Finanse i rachunkowość

Finanse i rachunkowość - studia dofinansowane z EFS 2.0

Finanse i rachunkowość - studia dualne

Legenda:

S - stacjonarne(dzienne), NP - niestacjonarne popołudniowe, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

53-345 Wrocław

ul. Komandorska 118/120

ikonka telefon do uczelni
tel.:

71 368-07-89

fax.:

71 36-80-782

ikonka email do uczelni

www.ue.wroc.pl

email:

www.ue.wroc.pl

Wyższa Szkoła Handlowa (WSH) we Wrocławiu

53-238 Wrocław

ul. Ostrowskiego 22

ikonka telefon do uczelni
tel.:

71 333-11-07

fax.:

71 333-11-08

ikonka email do uczelni

www.handlowa.eu

email:

www.handlowa.eu

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu - Filia we Wrocławiu

50-073 Wrocław

ul. Św. Antoniego 24a, Biuro Rekrutacji: ul. Ruska 2, 50-079 Wrocław

ikonka telefon do uczelni
tel.:

71 344-49-24, 71 344-89-82

fax.:

71 342-25-15

ikonka email do uczelni

www.wszib.wroc.pl

email:

www.wszib.wroc.pl

Zobacz także

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT

Studia I i II stopnia , studia podyplomowe

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT

54-239 Wrocław

ul. ks. Marcina Lutra 4 (dawna Wejherowska 28)

ikonka telefon do uczelni
tel.:

71 799 19 37 wew.22, 71 788 94 25 wew.23

fax.:

71 799-19-37 wew. 23

Wyższa Szkoła Filologiczna (WSF) we Wrocławiu

Studia I i II stopnia , studia podyplomowe

Wyższa Szkoła Filologiczna (WSF) we Wrocławiu

50-335 Wrocław

ul. Sienkiewicza 32

ikonka telefon do uczelni
tel.:

71 328 14 14

fax.:

71 322 10 06

Opinie studentów o kierunku Finanse w Wrocławiu

 • wszystko zależy na jakiś kierunek się wybierasz. Ja studiowałam finanse i rachunkowość i moja grupa była pierwszym rocznikiem tego kierunku. I było dużo niedogodności. Po pierwsze zdarzało się, że mieliśmy przedmioty w danym semestrze a nie było wykładowców tego przedmiotu na uczelni. Szukali dlugo, zajęcia zaczynają się w październiku a my pierwsze zajęcia z tego przedmiotu mieliśmy na koniec listopada np. Na ostatnim semestrze mieliśmy prawie ze wszystkich przedmiotów projekty i dodatkowo pisanie pracy. Dużo osób z mojej grupy narzekało na przedmiot WF. Na finansach powinno się mieć dużo zajęć praktycznie my nie mieliśmy ani jednych na komputerze na programie księgowym. Studiowałam zaocznie i dla mnie pomylonym pomysłem jest robienie praktyk gdy w tygodniu pracujesz a w weekend masz szkole. Zmieniła się władza w zaszłym roku i podejście do studentów również jeśli chodzi o załatwienie jakiś spraw w dziekanacie. Jeśli chodzi o samą uczelnie to ciężko mi powiedzieć bo nie integrowałam się z nią. Wiem, że samorząd robi jakieś imprezy w klubach czy organizuje wyjazd Hermesa. Ja ogólnie jestem zadowolona z tej uczelni, chociaż lubię ponarzekać:)

  YOU
  Finanse i rachunkowość
  15-11-2018
  Wyższa Szkoła Handlowa (WSH) we Wrocławiu
 • Generalnie cały czas studiuję, i nawet nie martwię się o z perspektywach znalezienia pracy (aczkolwiek znane mi statystyki pokazują, że całkiem fajnie to wygląda). Co do kierunku (Finanse i rachunkowość) to powiem, że całkiem przyjemnie się studiuje. Są pewne wady, które rozumie się dopiero jak się jest na tej uczelni, ale raczej jest dużo więcej plusów. Podejście prowadzących do studentów z reguły jest bardzo przyjazne, tak jak reszty pozostałych instytucji takich jak dziekanat czy rektorat. Dużym plusem tej uczelni jest bardzo dobrze zorganizowana działalność dodatkowa, wszystkie organizacje studenckie i koła naukowe robią fantastyczną robotę i działając w nich można naprawdę wiele się nauczyć. Mówiąc w skrócie, polecam. :)

  P.Ł.
  Finanse i rachunkowość
  23-02-2018
  Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • Ja jestem bardzo zadowolona, bo od początku wiedziałam czego chce. Samo studiowanie nie daje tak dużych możliwości za to połączenie tego z aktywnym działaniem w kołach i organizacjach na uczelni daje zupełnie inna perspektywę. Większość osób nie musi martwic się jak wyglada jego CV firmy zgłaszają się same do nich, ze to właśnie „tą osobę” chcą u siebie w firmie. Decydując się na kierunek polecam patrzeć na specjalności bo tak na prawdę to ich "uczymy" się na studiach. Od 3 semestru (2 rok) są tylko zajęcia skupione wokół tych tematów, które są związane z wybraną specjalnością. Z ekonomii i finansów jest sporo kół, a dodatkowo każda organizacja ma tak naprawdę dział finansowy, więc możliwości jest bardzo dużo.

  marta
  Finanse i rachunkowość
  23-02-2018
  Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • Ja studiuję finanse i rachunkowość. Już na 2 roku. Jestem zadowolony ze studiów. Moja grupa liczy 9 osób, co jest wielkim plusem, ponieważ w takim przypadku wykładowca ma indywidualne podejście do każdego z nas.Jestem zadowolony w sumie z tych studiów.jak człowiek chce czegoś się nauczyć to się nauczy :D bardzo dużo można się nauczyć się na praktykach. Są one od pierwszego roku. Co mi się podoba? Chyba relacje pomiędzy studentem a wykładowcami wgl jestem przewodniczącym Samorządu Studenckiego. teraz uczelnia podejmuje nowe działania skierowane na polepszenie jakości kształcenia kierunek finanse i rachunkowość ma dosyć mało studentów, ponieważ jest to dosyć trudny kierunek ale jesli uzbiera się nawet 8-9 studentów, kierunek będzie uruchimiony wiem jak czasami jest ciężko podejmować decyzję związaną ze studiami. sam przez to przeszedłem xD

  I am what I am
  Finanse i rachunkowość
  22-02-2018
  Wyższa Szkoła Handlowa (WSH) we Wrocławiu
 • Na WSH studiuję od października zeszłego roku. Za mną dopiero 1 semestr i jedynie na jego podstawie mogę wyklarować jakiekolwiek informacje. Ogólnie uczelnia jest w porządku- idą na pewne ustępstwa itd. Wykładowcy raczej też. Z większości lektoratów nie prowadzimy notatek, gdyż wykładowcy udostępniają pliki wykładowe. Egzaminy póki co opierały się głównie na nich. Bardzo fajnie prowadzi zajęcia dr Socha - zarządzanie oraz dr Burzyński - ekonomia ćwiczenia. Pozostałe też są okej, jednakże te prowadzone są w taki sposób, że wiedzę przyswaja się bez dodatkowej nauki, a dzięki obecności i aktywności podczas zajęć. Mankamentem uczelni według mnie jest fakt wadliwego e-dziekanatu. (Uczelnia nie korzysta z USOS). Często nie działa, co komplikuje pewne sprawy.

  Pam
  Finanse i rachunkowość
  16-02-2018
  Wyższa Szkoła Handlowa (WSH) we Wrocławiu
 • Bardzo miło wspominam studiowanie w wsh, było sporo sympatycznych wykładowców. Dobre było to, że mieliśmy kontakt z wykładowcami którzy sami rozkręcili jakiś biznes i utrzymali się na rynku, poza tym były spotkania itd. Także myślę że było to pomocne , zależy na jakim kierunku, ja byłem na dwóch i na każdym byliśmy przygotowywani do zawodu. Ale wiadomo papier dużo nie znaczy na rynku trzeba mieć wiedzę żeby pracodawca się zainteresował. Aczkolwiek kiedy zaczynałem studia kadra kierownicza była super, potem już było rożnie a kiedy odchodziłem ze szkoły to władze na uczelni obejmują całkiem inne osoby i nie wiem jak teraz jest.

  maciek
  Finanse i rachunkowość
  16-02-2018
  Wyższa Szkoła Handlowa (WSH) we Wrocławiu
 • obecnie jestem na 3 roku więc co nieco mogę powiedzieć. W moim przypadku na początku (kierunek Finanse i Rachunkowość na wydziale NE) było dużo przedmiotów niezwiązanych z głównym nurtem studiów i przez pierwszy semestr trzeba było się przemęczyć przez kilka dość ciężkich i mało interesujących przedmiotów. Z każdym rokiem było coraz lepiej i pojawiały się ciekawe przedmioty. Teraz wiem, że obecne 1 roczniki mają nieco zmienioną podstaw i od samego początku dostają te finansowe przedmiot, które moim zdaniem są najciekawsze, rachunkowość też na tym kierunku nikogo nie ominie. Dodatkowo od tego roku można wybrać jakie przedmioty humanistyczne chce się mieć. Za najważniejszą zaletę tej uczelni uważna jednak ogórki kół naukowych i organizacji, które dają najwięcej, praktycznych umiejętności, kontaktów, które potrafią dużo dać. Głównie z tego względu mogę polecić UE. Z przedmiotów stricte mi najbardziej podobają się obecnie na 3 roku ze specjalizacji związane z rynkami finansowymi, bo tym się interesuje. Wykładowcy zależy na jakich się trafi, jedni spełniają się w tym co robią, umieją przekazywać wiedzę, są praktykami w swoich dziedzinach, a inni praktycznie cytują książkę na wykładach. Sam poziom "trudności" jest bardzo nierówny, osobiście nie miałem problemów z żadnym z przedmiotów, wszystko udało mi się zdać w 1 terminach. Jedynie co faktycznie było wymagające to matematyka, rachunkowość, nauka o organizacji i bankowość. Kierunek który studiuje jest również dostępny na innym wydziale ZIF, gdzie jest większy nacisk kładziony na matematykę i techniczne podejście finansów :D

  jakub
  Finanse i rachunkowość
  13-02-2018
  Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Wybrane kierunki studiów w dolnośląskie