Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uczelnia Jana Wyżykowskiego (UJW) w Polkowicach. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Djom.
  Prawo

  Świetna uczelnia. Pracownicy bardzo mili i pomocni. Wykładowcy prezentują bardzo wysoki poziom. Dostęp do ich wiedzy swietny. Polecam, zdecydowanie. Nauka spokojna, wszyscy pomagaja. Wykładowcy są wyrozumiali, jednocześnie wymagający. Nie ma sensu jeździć po kraju tylko po to aby mieć inny znaczek w CV. Bardzo dobra baza sprzętowa. Nauka on-line bez problemu.

  22-03-2022
 • Marzena
  Administracja

  Jestem studentką pierwszego roku. Trochę pechowo trafiłam, bo na okres pandemii i nauka odbywa się zdalnie. Z tego co się zdążyłam wcześniej zorientować to baza edukacyjna jest całkiem przyzwoita. Z zajęć on – line jestem nawet zadowolona. Myślę, że to byłaby dobra opcja na przyszłość. Jeśli komuś pasuje wykład on – line to ma on – line jeśli chce przyjechać na uczelnie to przyjeżdża. Uważam, że klasyczne nauczanie ma bardzo fajny aspekt towarzyski, i nie chciałabym z tego rezygnować. Jeśli jednak ktoś z jakiś przyczyn nie może przyjechać, bo jest chory czy coś takiego to ma wykład zdalny. Mam nadzieję, że tak będzie w przyszłości.

  23-04-2021
 • Agata
  Administracja

  Nie mogę powiedzieć złego słowa o uczelni. Fakt, że płacisz nie oznacza, że nic nie musisz robić ;-) Nadal znajdują się tacy studenci z podejściem właśnie w taki sposób. I szybko kończą swoje kariery na uczelni ;-) Wykładowcy całkiem w porządku, dobrze prowadzone zajęcia i wykłady, choć zdarzają sie też jednostki co tu tylko za karę uczą albo za dużą kasę ;-) Ceny znośne, jedynie mogliby zainwestować w rozwój budynków, szczególnie w Lubinie, bo czasem ma się wrażenie, że tam czas sie trochę zatrzymał.Sam przedmiot administracja całkiem spoko prowadzona.

  13-02-2020
 • Roksana
  Administracja i zarządzanie

  Będę bardzo szczera w swej opinii. Uważam że Uczelnia bardzo pragnie uchodzić za jedną z lepszych. Sa wykladowcy bardziej zwiazani z Uczelnia wymagający obecności i są tez tacy którzy odpuszczaja sobie jakieś normy prowadząc zajęcia na luźno. Panie w dziekanacie są bardzo pomocne udzielają wszystkich informacji jakich potrzebujesz. Ogólnie zaliczasz semestry bez problemu nie ma chyba z mojej 50 osobowej grupy kogoś kto by nie zdał. Jeżeli chodzi o pisanie prac magisterskich to wszystko zależeć będzie od promotora także wybierajcie mądrze. U dziekana czyli doktora Kierzyka jest trochę trudno pisac pracę... robi to w sposób oczywiście miły i wyrozumiały ale wiem ze ma też na myśli pisanie tej pracy tak aby była godna Uczelni. Ludzie których tam poznałam są naprawdę super wiec o towarzystwo nie musisz się martwić znajdzie się tam sporo normalnych ludzi :) Jest wiele ciekawych rzeczy do nauki, sporo z tego przyda mi się na później. Dodam że wybrałam zarządzanie w administracji. Może inny kierunek zaoferuje więcej. Mam nadzieję że pomogłam :)

  11-11-2019
 • Lucynka
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

  Jestem na pedagogice wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Polkowicach. Mamy zajęca u siebie. Mówię, tak bo jest jeszcze jeden wydział w Lubinie dawna Szkoła Zagłębia Miedziowego czy jakoś tak. Tam bardziej techniczne rzeczy są. Ja humanistka ;-) Ogólnie mogę polecić uczelnię nie tylko ze względu na warunki lokalowe, dziekanat czy sprawna obsługę, ale przede wszystkim za wykładowców i wiedzę przez nich przekazywaną. Nie wiem za bardzo jak jest na innych kierunkach, bo nie mam znajomych na nich.

  12-05-2019
 • Janusz
  Górnictwo i geologia

  Jestem na górnictwie i geologii i powiem szczerze, że jeśli choć trochę się wahacie czy iść na ten kierunek czy nie- to zdecydowanie odradzam! Strasznie dużo ciężkich zagadnień do nauki. Nie, że narzekam, że trzeba się uczyć, bo to logiczne, ale tematyka jest trudna. Fizyka to istny kosmos. W liceum miałem 5, ale tu okazało się , że nic nie umiem ;-) Trzeba zaczynać wszysto od zaera. Co do wykładowców to oglnie są w porządku, przekazują wiedzę, ale i tak dużo trezba robić we własnym zakresie. Wydział zamiejscowy przydałoby się trochę odnowić ;-) ale główne budynki są spoko. Czesne też do przeżycia, ja miałem pierwszy rok za free.

  12-05-2019
 • Patr
  Administracja

  zależy czego się oczekuje od uczelni. Przez pierwszy rok licencjatu byłam na dziennych, ale później przeniosłam się na zaoczne. Myślę, że dzienne są o niebo lepsze z tego względu, że więcej się tam nauczysz. Na zaocznych jest więcej osób, większe zamieszanie i przede wszystkim zróżnicowany poziom. Sami wykładowcy są ok, wiadomo zdarzy się jakaś kosa, ale tak jest wszędzie. Uczelnia z uczelnią w Lublinie, i licencjat udało mi się skończyć w Polkowicach, ale kierunek, który wybrałam na magisterkę już był w Lubinie. W Polkowicach jest luksus, nowoczesne sale, sprzęt, jest gdzie usiąść, jest restauracja w budynku, więc można dobrze zjeść itd., Lubin z kolei zatrzymał się w czasie - małe sale w porównaniu na ilość studentów, mało miejsc gdzie mozna coś zjeść... Ale w Lubinie Panie z dziekanatu są bardzo miłe i pomocne, a w Polkowicach łaskę robią, że udzielą jakiejś informacji. Musisz pamiętać, że jeśli wybierasz prywatną uczelnią, to jesteś traktowany jako klient, zależy im żebyś zdała, bo mają z tego pieniądze, więc poziom nauki zależy od Ciebie, bo albo się przykładasz, albo to robisz żeby odbimbać i mieć papier. Jeszcze zaletą UJW jest pomoc materialna. Jeśli jest się zameldowanym w Gminie Polkowice, to stypendia są większe, ponieważ Gmina je dofinansowuje. jest także wirtualny dziekanat, gdzie po każdym semestrze czeka Cię ankieta, gdy ją pominiesz 3 razy, to za 4 już musisz ją wypełnić, bo nie będziesz mogła sprawdzić np. planu zajęć...

  13-02-2019

Uczelnia Jana Wyżykowskiego (UJW) w Polkowicach - Aktualności

„Szkoła Liderów” to projekt organizowany przez Fundację Sapere Aude oraz Uczelnię Zawodową Zagłębia Miedziowego w Lubinie. Projekt realizowany jest przy wparciu Starostwa Powiatowego w Lubinie oraz Urzędu Miasta w Lubinie. II Edycja „Szkoły Liderów” skierowana była do młodych, zaangażowanych społecznie uczniów szkół ponadgimnalzjalnych. Głównym celem przedsięwzięcia było ukierunkowanie młodzież [..]

Zobacz więcej