Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet SWPS w Sopocie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Mariusz
  Psychologia w biznesie

  Jestem bardzo zadowolony ze studiów na SWPS. Kadra wykładowców jest znakomita w mojej ocenie. Budowanie dobrych relacji zarówno w sferze biznesowej jak i w sferze prywatnej wymaga dużej wiedzy. Myślę, że studia na ty kierunku przydadzą się nie tylko w sferze zawodowej, ale i prywatnej. Na tej Uczelni jest bardzo wielu wykładowców którzy są dla mnie autorytetami. Zarówno uczelnię jak i kierunek mogę spokojnie polecić. Jeśli chodzi o minusy studiowania tutaj, to na pierwszym miejscu wymienił bym cenę. Innych dużych minusów nie widzę.

  07-04-2021
 • Martyna
  Psychologia

  Cześć. Ja cały czas studiuje na SWPS. Aktualnie jestem na 3 roku psychologii biznesu. Uczelnia daje duże perspektywy. Przede wszystkim dzięki świetnym prowadzącym. Program jest nowoczesny i pozostawia dużo elastyczności. Uczelnia daje możliwość równoległego studiowania w trybie dziennym i pracy czy rozwijania biznesu Niestety nie powiem jak z szukaniem pracy Ale studia na SWPS to była dobra decyzja

  05-10-2020
 • Ewa
  Psychologia kliniczna i osobowości

  Studiuję psycho kliniczną. Studiując tu nie czuję się jak na prywatnej uczleni, trzeba zasuwać i nie ma przebacz. CIężko jest na biologii, bo wymagająca wykłdowca,babka z medycyny. Nie powiem teochę tzreba było przysiąść, żęby zdać. Chcoiaż notatki dostajemy od wykładowców w większości on line i nie trzeba siedziec z zeszytem i notować tylko słuchac i uważąć na ćiwczeniach.Sporo projektów do robienia na zajęciach. Do tego uczlenia orgazniuje rózne dodtakowe wykłady, sympozja i poprostu imprezy kulturalne. A wracając jeszcze do przedmiotów to ciękzo było tez napsychologii ogólnej z panem Wiesiem ;-) . Do tego dziekanat. Swsp to prywatna uczelnia moze dlatego tam troche inaczej nas traktują bo wiedzą z czym to się wiąże na koniec roku lub semestru. Jak przychodzi nam mozliwosc oceniania uczelni, pisania uwag i skarg jak ktos cos ma :-) Ogólnie polecam uczlenię nie zamieniłabym jej na inną. 

  13-05-2018
 • Joanna
  Psychologia kliniczna i osobowości

  Cześć. Jestem na drugim roku psychologii klinicznej i zdrowia. Bardzo polecam uczelnie! Gdybym miała jeszcze raz wybierać to bym ją znowu wybrała. Ludzie na poziomie w większości przypadków, można nawiązać fajne przyjaźnie, a wykładowcy jedni fajniejsi inni mniej, ale wiedzę mają ogromną i fajne jest, że wiekszość materiałów z zajęć wysyłają nam online więc jest bardzo mało pisania, a można skupić się na słuchaniu. Bardzo ugodowi prowadzący ćwiczenia, można się z nimi dogadać w wielu kwestiach. Nie ma chamstwa :-) Na pierwszym roku dosyc ciężka była rozszerzona biologia, z tego co mi wiadomo to niektorzy mieli po 3,4 terminy poprawkowe, a jednym przeszło na następny rok i jeszcze probują. Przedmiot był z lekarką medycyny. Mi się udało za drugim zdac:) a tez bylam taka sobie w liceum. Z profilu spolecznego. Psychologia ogólna z Wieslawem Lukaszewskim - też była trudna i ciężko było go zdać. Na drugim roku mamy o wiele więcej czasu dla siebie i po 4-5 godzin siedzenia na uczelni od pon do pt. Za niezdany przedmiot płaci się 500-1000zl zalezy ile godzin zajęć się mialo. Teraz już jest łatwiej.Nie rozumiem o co chodzi z tymi żartami z dziekanatem :-D normalny pokoj, komputerki i wszystko ładnie wyjasniają. Na luzie i bez stresu POLECAM SWPS! 

  13-05-2018