Akademia Techniczno-Humanistyczna (ATH) w Bielsku-Białej

43-309 Bielsko-Biała

ul. Willowa 2

tel.:

33 8279349 lub 350

ikonka email do uczelni

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Techniczno-Humanistyczna (ATH) w Bielsku-Białej. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Studiowałam na Wydziale Humanistyczno-Społecznym na ATH, więc mogę się wypowiadać tylko o tym jednym wydziale. Mogę polecić studia pod każdym względem – ciekawe zajęcia, sporo naprawdę zaangażowanych wykładowców, bez problemu można dostać indywidualne nauczanie, wyjechać na Erasmusa, praktycznie pod każdym względem uczelnia idzie studentom na rękę. Spora jest oferta różnych dodatkowych zajęć, kół naukowych, gdzie można rozwijać się w jakiejś swojej ulubionej dziedzinie. Jest też czas na życie studenckie. Czasami słyszę, że taka ATH to mało prestiżowa uczelnia, ale wydaje mi się, że już dawno minęły czasy, gdy dzieliło się uczelnie na te renomowane czy mniej. Studia to studia, dyplomy są takie same, a niektóre bardziej znane i oblegane uczelnie mogą tak wyniszczyć studentów psychicznie, że ci długo po zakończeniu muszą zmagać się z traumą. Dla mnie studia na ATH były fajnym czasem, dały mi świetne przygotowanie, pracuję w zawodzie i szczerze polecam każdemu, kto szuka uczelni o fajnej, przyjaznej atmosferze bez wyścigu szczurów.

  Kamila
  Praca socjalna
  27-10-2021
 • Rozważałam trzy opcje Kraków, Katowice i Bielsko Biała. Ponieważ mieszkam blisko Bielska ostatecznie wybrałam ATH. Z mojego wyboru jestem bardzo zadowolona, ludzie są super zarówno wykładowcy jak i studenci. Trafiają się oczywiście czarne owce, ale to jest przecież normalne. Atmosfera jest naprawdę bardzo miła. Wykładowcy są w mojej opini kompetentni i zaangażowani. Jak bym się uparła to znalazłabym parę minusów typu okienka w planie czy niekiedy pewien harmider organizacyjny, ale ogólnie moje wrażenia są bardzo pozytywne. Ja polecam.

  Iza
  Filologia polska
  25-03-2021
 • Studiuję zarządzanie na ATH. Wykładowcy byli spoko, chociaż czasami nieco denerwowali. Najbardziej wtedy jak nie przychodzili na zajęcia. W panie zajeć było luka na przykład 2 godziny, a potem zajęcia przychodziłeś na zajęcia po przerwie a tu wykładowcy nie ma. Myślę, że sam kierunek jest całkiem ok. Nie sa to może bardzo trudne studia, momentami nawet przyjemne. Może trochę minusem jest słabsze życie studenckie niż w Krakowie na przykład. Ja jestem z Bielska także mam tu sporo znajomych i z życiem studenckim dajemy sobie radę. Podsumowując uczelnia ma swoje plusy i minusy, ale jak dla mnie jest całkiem spoko.

  Piotrek
  Zarządzanie
  15-03-2021
 • Cześć, studiowałem socjologię na licencjacie. Uczelnia mała i regionalna ale dzięki temu podejście do studenta bardzo indywidualne. Kadra bardzo dobrze przygotowana i zajęcia na wysokim poziomie. Mam porównanie bo magistra robiłem na UŚ w Katowicach i nie zauważyłem żadnej znaczącej różnicy. Wiele możliwości rozwoju w organizacjach studenckich i kołach naukowych. Polecam!

  Marcin
  Socjologia
  03-07-2019