Akademia Techniczno-Humanistyczna (ATH) w Bielsku-Białej

43-309 Bielsko-Biała

ul. Willowa 2

tel.:

33 8279349 lub 350

ikonka email do uczelni

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Techniczno-Humanistyczna (ATH) w Bielsku-Białej. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Rozważałam trzy opcje Kraków, Katowice i Bielsko Biała. Ponieważ mieszkam blisko Bielska ostatecznie wybrałam ATH. Z mojego wyboru jestem bardzo zadowolona, ludzie są super zarówno wykładowcy jak i studenci. Trafiają się oczywiście czarne owce, ale to jest przecież normalne. Atmosfera jest naprawdę bardzo miła. Wykładowcy są w mojej opini kompetentni i zaangażowani. Jak bym się uparła to znalazłabym parę minusów typu okienka w planie czy niekiedy pewien harmider organizacyjny, ale ogólnie moje wrażenia są bardzo pozytywne. Ja polecam.

  Iza
  Filologia polska
  25-03-2021
 • Studiuję zarządzanie na ATH. Wykładowcy byli spoko, chociaż czasami nieco denerwowali. Najbardziej wtedy jak nie przychodzili na zajęcia. W panie zajeć było luka na przykład 2 godziny, a potem zajęcia przychodziłeś na zajęcia po przerwie a tu wykładowcy nie ma. Myślę, że sam kierunek jest całkiem ok. Nie sa to może bardzo trudne studia, momentami nawet przyjemne. Może trochę minusem jest słabsze życie studenckie niż w Krakowie na przykład. Ja jestem z Bielska także mam tu sporo znajomych i z życiem studenckim dajemy sobie radę. Podsumowując uczelnia ma swoje plusy i minusy, ale jak dla mnie jest całkiem spoko.

  Piotrek
  Zarządzanie
  15-03-2021
 • Cześć, studiowałem socjologię na licencjacie. Uczelnia mała i regionalna ale dzięki temu podejście do studenta bardzo indywidualne. Kadra bardzo dobrze przygotowana i zajęcia na wysokim poziomie. Mam porównanie bo magistra robiłem na UŚ w Katowicach i nie zauważyłem żadnej znaczącej różnicy. Wiele możliwości rozwoju w organizacjach studenckich i kołach naukowych. Polecam!

  Marcin
  Socjologia
  03-07-2019