Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej

41-300 Dąbrowa Górnicza

ul. Cieplaka 1c

tel.:

32 262-28-05, 295-93-10, 295-93-11

ikonka email do uczelni

info@wsb.edu.pl

Opinie o uczelni (6)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Ukończyłem na WSB dwa kierunki studiów. Studia bardzo przyjemne. Część zajęć prowadzona przez profesjonalistów zajmujących się tematyką zajęć w pracy codziennej. Te cześć wspominam bardzo przyjemnie. Druga część niestety prowadzona przez akademickich teoretyków. Trudno mi określić jak bardzo te studia przyczyniły się do znalezienia kolejnych dobrych miejsc pracy ponieważ we wcześniejszej pracy nabyłem już doświadczenia związanego z wybranymi kierunkami studiów. Chciałem jedynie aby doświadczenie miało również pokrycie w dokumencie. Osobiście polecam uczelnie. Opłaty niskie. Część zajęć bardzo dobrze prowadzona.

  Sebastian.
  Ekonomia
  07-02-2018
 • Studia na WSB wspominam bardzo dobrze. Atmosfera była miła, warunki do nauki bardzo dobre, a student był traktowany przyzwoicie przez wykładowców. Wbrew powszechnym przekonaniom poziom nauki był dużo wyższy niż na publicznym uniwersytecie. Przykładowo na WSB musiałem się uczyć żeby zdać sesję. Nastepnie trafiłem na publiczny Uniwersytet i ukończyłem trzy kierunki na raz w trybie dziennym bez żadnych problemów. Zdarzało mi się pisać egzamin nie do końca wiedząc na którym kierunku jest przedmiot. Rozpoznawałem to po ludziach z roku. Perspektywy znalezienia pracy, jak to po kierunkach humanistycznych - marne.

  Norbert
  Socjologia
  05-02-2018
 • W kwestii studiów ogólnie dochodzę do wniosku że mało wnoszą do Kariery zawodowej. Tzn. pomagają w awansach w firmie kiedy masz już dobrą opinię lub wsparcie managera. W kwestii nabywania umiejętności to nie polecam. Sama uczelnia jest w porządku, wykładowcy, atmosfera ok.

  Paweł
  Informatyka
  05-02-2018
 • Studiowałem informatykę na Wyższej Szkole Bankowej - szkolenia w trakcie studiów są wielkim atutem, magisterke robiłem na UŚ, państwowe uczelnie nie oferują szkoleń/ lub są nie przydatne... Poziom nauczania jest taki sam jak na UŚ, różnią się tylko wymagania, na WSB wymagania są mniejsze.

  Pawel
  Informatyka
  02-02-2018
 • Ogólnie rzecz ujmując studia należały do łatwych i lekkich, formy zaliczeń i egzaminów przystępne dla studentów zaocznych. Natomiast po kierunku który ukończyłem jest dużo perspektyw rozwoju oraz możliwości znalezienia ciekawej pracy, tylko pod warunkiem ,że pracodawca zaryzykuje i przyjmie osobę bez doświadczenia.

  Paweł
  Logistyka i transport
  02-02-2018