Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (WSEH)(Niepublliczna)

palceholder

43-300 Bielsko-Biała

ul. gen. Wł. Sikorskiego 4 i 4c

tel.:

(33) 816 51 69/70

Opinie o uczelni (16)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (WSEH). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Marek
  Administracja

  Wybór kierunku administracji okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Jestem zadowolony z tej uczelni i czuję się na niej komfortowo. Oczywiście, ilość nauki zdecydowanie przewyższa tę z liceum, ale ile czasu trzeba jej poświęcić, zależy głównie od własnego zaangażowania. Często najbardziej intensywny okres to sesja, kiedy nocne zarywanie staje się normą. Atmosfera na wydziale jest przyjazna, a prowadzący z reguły są wyrozumiali, nawet jeśli studenci czasem nie są najlepiej przygotowani. Z pełnym przekonaniem polecam zarówno uczelnię, jak i sam kierunek studiów.

  02-02-2024
 • Oo
  Zarządzanie

  Fajna uczelnia dbająca o studenta, wyluzowani wykładowcy, mili i pozytywnym podejściem. To mała uczelnia o bardzo swojskiej atmosferze co jest wielkim atutem, wyczuwa się przyjazne nastawienie do ludzi. Wykładowcy to często osoby mające duże doświadczenie praktyczne ze swojej branży. Teraz jestem na dużej uczelni na Śląsku i szczerze mówiąc chętnie wróciłabym na WSEH.

  24-01-2024
 • Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (UE)


 • Tyba
  Zarządzanie

  Polecam studia na WSEH bardzo gorąco. Kadra jest świetna - zarówno ta w sekretariacie, jak i dydaktyczna. Zajęcia są angażujące, dzięki czemu możemy zdobyć niezbędną wiedzę w przyswajalny sposób. Wybór kierunków studiów również jest ogromny, toteż każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z tego, że trafiłam właśnie tutaj. Dobrze też, że pomimo tego, że studia tam są płatne, to jeśli chcemy studiować, a jesteśmy zaradni to poradzimy sobie - na samej uczelni również bez problemu znajdziemy pomoc.

  22-10-2019
 • Lidka
  Administracja

  Administracja na WSEHu to dobry wybór. Ciekawie prowadzone zajęcia, fajni profesorzy. Wiadomo, że zdarzają się też te nudniejsze wykłady ale ogółem o całym kierunku mam pozytywne zdanie ;) i tak samo jest jeżeli chodzi o uczelnie. Jest płatna, ale nie ma naciągania na dodatkowe koszta i bez problemu można w sekretariacie wszystko załatwić bo Panie, które tam pracują są naprawdę uprzejme. Poznałam tutaj fajnych ludzi, z którymi nie zamierzam tracić kontaktu. Pracę po studiach znalazłam bez problemu więc jest to przyszłościowy kierunek.

  23-08-2019
 • Anna
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z rozszerzonym j. angielskim

  Bardzo się cieszę, że finalnie trafiłam właśnie do WSEHu. Poznałam tutaj wiele ciekawych osób, z którymi kontakt pozostanie mi a długo. Co więcej profesorzy ze WSEHu są bardzo wyrozumiali oraz konkretnie ale w sposób zrozumiały przekazują nam swoją wiedzę. Jeżeli się uczysz i jesteś na bieżąco to nie masz problemów. Moje studia minęły szybko, za szybko ale bardzo miło wspominam każdą chwilę i cieszę się, że jestem absolwentką tej uczelni.

  19-08-2019
 • Dorota
  Turystyka i rekreacja

  WSEH to świetnie miejsce do rozwoju i bardzo przyjazna dla studenta uczelnia. Z dumą mogę napisać, że jestem absolwentką tej uczelni. Atmosfera na WSEHu zawsze była bardzo fajna, tak samo jak wykładowcy czy Panie ze sekretariatu - zawsze pomocne. Bardzo miło wspominam te lata spędzone tutaj. Wiele dobre stąd wynoszę, w tym również znajomości, które na pewno będę trwały latami. Polecam wybór tej uczelni. Poziom nauczania jest wysoki - momentami było ciężko, ale jak ktoś się uczy i nie obija to problemów mieć nie będzie. Przez to, że nauczyciele byli wymagający sporo się nauczyłam i na pewno tej wiedzy prędko się nie pozbędę.

  30-07-2019
 • Pati
  Administracja

  Administracja na WSEHu jest super. Nauczyciele do rany przyłóż. Wymagają ale przekazują nam bardzo dużo swojej wiedzy, dają potrzebne materiały i mają bardzo fajne nastawienie do nas i do tego jak prowadzić zajęcia. Panie z dziekanatu - najlepsze! Bardzo pomocne i zawsze uśmiechnięte a z tego co mi wiadomo to rzadkość. Studiuję weekendami więc bez problemu godzę pracę ze studiami. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z wyboru.

  19-06-2019
 • Jola
  Filologia angielska z przedsiębiorczością i językiem biznesu

  Cieszę się, że trafiłam do WSEH. Własnie kończę tutaj mój pierwszy rok na filologi angielskiej i jestem bardzo zadowolona i z poziomi nauczania i z nauczyciel oraz również z atmosfery jaka panuje na uczelni. To był naprawdę dobry wybór. Wiele się przez ten rok nauczyłam, a jeszcze dwa przede mną. Wybrałam tą uczelnię, ponieważ jako jedna z niewielu miałam w ofercie filologię angielską połączoną z przedsiębiorczością i językiem biznesu, co wydaje się być bardzo przyszłościowym kierunkiem.

  13-06-2019
 • klaudusia13
  Finanse i rachunkowość

  Uczelnia, który jest i zawsze będzie dla studenta! Wspaniałe grono profesorów, wysoki poziom kształcenia. Profesorowie w bardzo przystępny sposób dzielą się z nami wiedzą, dzięki czemu my możemy ją szybko przyswoić. Bardzo się cieszę, że tutaj studiuję, tym bardziej, że poznałam wiele wspaniałych osób i wiem, że po studiach start w dorosłe życie będę miała znacznie ułatwiony dzięki temu czego się tutaj nauczyłam.

  13-03-2019
 • kubakotel
  Turystyka i rekreacja

  Świetna uczelni, świetni wykładowcy. Wiele pozytywnych doświadczeń i lekcji wyniosłem z tej uczelni oraz poznałem wspaniałych ludzi. Turystyka i rekreacja były moim pierwszym wyborem i nie żałuję tego wcale - sporo wiedzy przyswoiłem i teraz wiem jak sobie radzić w życiu a co najlepsze pracuje w zawodzie więc to cieszy najbardziej - że nauka nie poszła na marne! Dzięki WSEH - to był dobry wybór!

  28-11-2018
 • Angie
  Business english – język angielski biznesu

  Świetnie wspominam czasy studenckie na WSEH. Świetne grono profesorów, bardzo wysoki poziom kształcenia. Poznałam tam wiele wspaniałych osób i wiele dobrego stamtąd wyniosłam nie mówiąc już o samej wiedzy. Uczelnia dba o swojego ucznia i zależy jej na jego kształceniu. Polecam każdemu kto się waha wybrać własnie WSEH - nie zawiedziecie się, a przynajmniej ja się nie zawiodłam.

  21-11-2018
 • rysiek
  Logistyka w biznesie

  Kończyłem tą uczelnię już jakiś czas temu. Szkoła powstała dawno, z tego co pamiętam to logistyka była tam prowadzona od dawna, w zasadzie od początku. Ja ten kierunek oceniam bardzo pozytywnie, uczelnia trzymała poziom co widać było np  po sposobie prowadzenia zajęć. Jeśli ktoś ma zamiar zdecydować się na logistykę to musi być przygotowany na sporo przedmiotów związanych z zarządzaniem, ekonomią, informatyką czy np infrastrukturą logistyczną. Za moich czasów należało się przykładac do zajęć bo inaczej nici z dobrej oceny. Wykładowcy się nie patyczkowali z nami ;-) Nie było zaliczeń za ładny uśmiech coś trzebał było zakumać. Uważam, że uczelnie dobrze mnei ptzygotowała do zawodu.

  11-10-2018
 • Ewelina
  Zarządzanie

  Hejka wszystkim!! Jeżeli chodzi o WSEH to wybrałam tą szkołę, ponieważ jako jedyna w Bielsku oferowała profil germanistyczny i na ten kierunek złożyłam podanie. Niestety z powodu małej ilości chętnych kierunek się nie otworzył, więc przepisałam się tam na ZARZĄDZANIE. Kierunek mimo, tego że nie interesował mnie, to musze przyznać nie jest uciążliwy w studiowaniu. Wykładowcy są bardzo pomocni, sympatyczni, a przede wszystkim co chyba najważniejsze potrafią nauczyć i mają doświadczenie. Zjazdy odbywają się co dwa tygodnie w piątki, soboty i niedziele. W piątki przeważnie wykłady lub ćwiczenia są od 16-19.20, w weekendy niestety od godziny 8 do 18.55, zdarza się że do 19.50. Przerwy na obiad są od 13.05 do 13.50. Uczelnia jest na wysokim poziomie, daje perspektywy rozwoju oraz podjęcia później pracy, po jej ukończeniu. Sale wyposażane w najnowsze technologie. Bardzo dużym plusem jest możliwość płacenia na raty, czyli co miesiąc za studia, gdyby ktoś nie mógł od razu wpłacić całości. Sesja nie jest przeraźliwa, jak ktoś uczęszcza na wykłady i ćwiczenia to spokojnie nie ma problemu ze zdaniem za pierwszym razem, tu chciałabym zaznaczyć, że uczelnia bardzo przywiązuje wagę do obecności. Od tego roku wiem, że jest także wieksza oferta kierunków, więc jest wybór. Ogólnie jestem zadowolona i jak narazie nie mam żadnych zastrzeżeń oprócz może tego, że czasami zajęcia są zbyt długo. Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania osobiste to chętnie odpowiem. Życzę miłego weekendu majowego. Pozdrawiam :)

  08-05-2018
 • MiCHAŁ
  Zarządzanie

  hej wszystkim ;) studia... to tak za dużo powiedziane XD obroniłem w zeszłym roku licencjat a teraz robię magistra wrażenia mam rożne ,od bardzo pozytywnych do tych negatywnych zalezy bod jakim kontem patrzeć uczelnia jest naprawdę fajna ,musiałbym ci długo opowiadać zalezy wszystko tez jakie ma się oczekiwania ...Trzeba się liczyć z tym że na zaocznych inaczej wygląda studiowanie niż na dziennych Glowny problem to czas a raczej jego brak :D Praktyki są, masz obowiązek zaliczyć chyba 100h ale nie pamiętam teraz dokładnie , muszę zerknąć Są oczysię różnego typu dodatkowe ale nie znammtematu jak to wygląda Co do projektów i udziału w różnych konkursach, jest tego sporo i można się wykazać :) Sam brałem udział :) Uczelnia spoko , chodziarz to też ważne na jaką grupę ludzi trafisz, ja miałem to szczęście trafić naprawdę na fantastycznych ludzi i bardzo sobie pogadaliśmy

  24-04-2018
 • karolkaaa;)
  Ekonomia

  Cześć, Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna - świetna uczelnia:) :). Bardzo dobrzy wykładowcy z wielka wiedzą i umiejętnościami przekazywania wiedzy. System nauczania nie nastawiony na uczenie sie na pamięć lecz na wiedzę praktyczną, co obecnie jest bardzo wielką zaletą dla uczelni!!! . Mili i wyrozumiali ludzie. Bardzo polecam :) :) Grupę mam po prostu najlepszą!!!!

  23-04-2018
 • PatrycJA!
  Dziennikarstwo

  Cześć wszystkim... Chwilowo nie studiuje ale nie ze względu na to, ze uczelnia jest zla :) jeżeli chodzi o same studia to myślę, ze wiele zależy od grupy mi akurat trafiła się świetna, ale wykładowcy i same wykłady też sa na prawdę w porządku :) wszystko także zalezy od celów i od nastawienia... jak najbardziej polecam uczelnie... na pewno zrobię tam magisterkę

  23-04-2018