Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (WSEH)

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (WSEH) - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (WSEH) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Cieszę się, że trafiłam do WSEH. Własnie kończę tutaj mój pierwszy rok na filologi angielskiej i jestem bardzo zadowolona i z poziomi nauczania i z nauczyciel oraz również z atmosfery jaka panuje na uczelni. To był naprawdę dobry wybór. Wiele się przez ten rok nauczyłam, a jeszcze dwa przede mną. Wybrałam tą uczelnię, ponieważ jako jedna z niewielu miałam w ofercie filologię angielską połączoną z przedsiębiorczością i językiem biznesu, co wydaje się być bardzo przyszłościowym kierunkiem.

  Jola
  Filologia angielska z przedsiębiorczością i językiem biznesu
  13-06-2019
 • Uczelnia, który jest i zawsze będzie dla studenta! Wspaniałe grono profesorów, wysoki poziom kształcenia. Profesorowie w bardzo przystępny sposób dzielą się z nami wiedzą, dzięki czemu my możemy ją szybko przyswoić. Bardzo się cieszę, że tutaj studiuję, tym bardziej, że poznałam wiele wspaniałych osób i wiem, że po studiach start w dorosłe życie będę miała znacznie ułatwiony dzięki temu czego się tutaj nauczyłam.

  klaudusia13
  Finanse i rachunkowość
  13-03-2019
 • Świetna uczelni, świetni wykładowcy. Wiele pozytywnych doświadczeń i lekcji wyniosłem z tej uczelni oraz poznałem wspaniałych ludzi. Turystyka i rekreacja były moim pierwszym wyborem i nie żałuję tego wcale - sporo wiedzy przyswoiłem i teraz wiem jak sobie radzić w życiu a co najlepsze pracuje w zawodzie więc to cieszy najbardziej - że nauka nie poszła na marne! Dzięki WSEH - to był dobry wybór!

  kubakotel
  Turystyka i rekreacja
  28-11-2018
 • Świetnie wspominam czasy studenckie na WSEH. Świetne grono profesorów, bardzo wysoki poziom kształcenia. Poznałam tam wiele wspaniałych osób i wiele dobrego stamtąd wyniosłam nie mówiąc już o samej wiedzy. Uczelnia dba o swojego ucznia i zależy jej na jego kształceniu. Polecam każdemu kto się waha wybrać własnie WSEH - nie zawiedziecie się, a przynajmniej ja się nie zawiodłam.

  Angie
  Business english – język angielski biznesu
  21-11-2018
 • Kończyłem tą uczelnię już jakiś czas temu. Szkoła powstała dawno, z tego co pamiętam to logistyka była tam prowadzona od dawna, w zasadzie od początku. Ja ten kierunek oceniam bardzo pozytywnie, uczelnia trzymała poziom co widać było np  po sposobie prowadzenia zajęć. Jeśli ktoś ma zamiar zdecydować się na logistykę to musi być przygotowany na sporo przedmiotów związanych z zarządzaniem, ekonomią, informatyką czy np infrastrukturą logistyczną. Za moich czasów należało się przykładac do zajęć bo inaczej nici z dobrej oceny. Wykładowcy się nie patyczkowali z nami ;-) Nie było zaliczeń za ładny uśmiech coś trzebał było zakumać. Uważam, że uczelnie dobrze mnei ptzygotowała do zawodu.

  rysiek
  Logistyka w biznesie
  11-10-2018
 • Hejka wszystkim!! Jeżeli chodzi o WSEH to wybrałam tą szkołę, ponieważ jako jedyna w Bielsku oferowała profil germanistyczny i na ten kierunek złożyłam podanie. Niestety z powodu małej ilości chętnych kierunek się nie otworzył, więc przepisałam się tam na ZARZĄDZANIE. Kierunek mimo, tego że nie interesował mnie, to musze przyznać nie jest uciążliwy w studiowaniu. Wykładowcy są bardzo pomocni, sympatyczni, a przede wszystkim co chyba najważniejsze potrafią nauczyć i mają doświadczenie. Zjazdy odbywają się co dwa tygodnie w piątki, soboty i niedziele. W piątki przeważnie wykłady lub ćwiczenia są od 16-19.20, w weekendy niestety od godziny 8 do 18.55, zdarza się że do 19.50. Przerwy na obiad są od 13.05 do 13.50. Uczelnia jest na wysokim poziomie, daje perspektywy rozwoju oraz podjęcia później pracy, po jej ukończeniu. Sale wyposażane w najnowsze technologie. Bardzo dużym plusem jest możliwość płacenia na raty, czyli co miesiąc za studia, gdyby ktoś nie mógł od razu wpłacić całości. Sesja nie jest przeraźliwa, jak ktoś uczęszcza na wykłady i ćwiczenia to spokojnie nie ma problemu ze zdaniem za pierwszym razem, tu chciałabym zaznaczyć, że uczelnia bardzo przywiązuje wagę do obecności. Od tego roku wiem, że jest także wieksza oferta kierunków, więc jest wybór. Ogólnie jestem zadowolona i jak narazie nie mam żadnych zastrzeżeń oprócz może tego, że czasami zajęcia są zbyt długo. Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania osobiste to chętnie odpowiem. Życzę miłego weekendu majowego. Pozdrawiam :)

  Ewelina
  Zarządzanie
  08-05-2018
 • hej wszystkim ;) studia... to tak za dużo powiedziane XD obroniłem w zeszłym roku licencjat a teraz robię magistra wrażenia mam rożne ,od bardzo pozytywnych do tych negatywnych zalezy bod jakim kontem patrzeć uczelnia jest naprawdę fajna ,musiałbym ci długo opowiadać zalezy wszystko tez jakie ma się oczekiwania ...Trzeba się liczyć z tym że na zaocznych inaczej wygląda studiowanie niż na dziennych Glowny problem to czas a raczej jego brak :D Praktyki są, masz obowiązek zaliczyć chyba 100h ale nie pamiętam teraz dokładnie , muszę zerknąć Są oczysię różnego typu dodatkowe ale nie znammtematu jak to wygląda Co do projektów i udziału w różnych konkursach, jest tego sporo i można się wykazać :) Sam brałem udział :) Uczelnia spoko , chodziarz to też ważne na jaką grupę ludzi trafisz, ja miałem to szczęście trafić naprawdę na fantastycznych ludzi i bardzo sobie pogadaliśmy

  MiCHAŁ
  Zarządzanie
  24-04-2018
 • Cześć, Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna - świetna uczelnia:) :). Bardzo dobrzy wykładowcy z wielka wiedzą i umiejętnościami przekazywania wiedzy. System nauczania nie nastawiony na uczenie sie na pamięć lecz na wiedzę praktyczną, co obecnie jest bardzo wielką zaletą dla uczelni!!! . Mili i wyrozumiali ludzie. Bardzo polecam :) :) Grupę mam po prostu najlepszą!!!!

  karolkaaa;)
  Ekonomia
  23-04-2018
 • Cześć wszystkim... Chwilowo nie studiuje ale nie ze względu na to, ze uczelnia jest zla :) jeżeli chodzi o same studia to myślę, ze wiele zależy od grupy mi akurat trafiła się świetna, ale wykładowcy i same wykłady też sa na prawdę w porządku :) wszystko także zalezy od celów i od nastawienia... jak najbardziej polecam uczelnie... na pewno zrobię tam magisterkę

  PatrycJA!
  Dziennikarstwo
  23-04-2018