Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (WSEH)

43-300 Bielsko-Biała

ul. gen. Wł. Sikorskiego 4 i 4c

tel.:

(33) 816 51 69/70

ikonka email do uczelni

wseh@wseh.pl

Studia dyplomowe
Filologia angielska
Filologia niemiecka
Politologia
Zarządzanie

Opis Uczelni

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna powstała w 1997 roku. jest uczelnia niepubliczną kształcącą w kierunkach humanistycznych i filologicznych. Oferuje studia pierwszego i drugiego stopnia realizowane w formie stacjonarnej i niestacjonarnej. Kształcenie odbywa się z dużym naciskiem na naukę praktycznych umiejętności.
Uczelnia współpracuje z wieloma firmami i instytucjami, umożliwiając studentom odbywanie praktyk zawodowych w najlepszych jednostkach w danej branży. Program kształcenia na oferowanych kierunkach jest dostosowany do zmieniających się potrzeb rynku pracy. Uczelnia dba o wysoki poziom nauczania, świetne standardy akademickie, oferuje rozbudowaną bazę dydaktyczną i dobrze wyposażone pracownie.

Studenci kształcą się pod okiem świetnej kadry wykładowców akademickich. Oprócz zdobywania wykształcenia, mogą rozwijać pasje i zainteresowania, uczestniczyć w wielu dodatkowych zajęciach. Aktualnie na uczelni kształci się około pół tysiąca studentów. Absolwenci Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej są pod każdym względem dobrze przygotowani do pracy w wybranym zawodzie.

 

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Chodźże na UJ
Dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Europejskiej?
SWPS Katowice

ikonka opinie uczelnie

Opinie o uczelniach - Lista uczelni śląskie