Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (UE)Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (WSEH)(Niepublliczna)

palceholder

43-300 Bielsko-Biała

ul. gen. Wł. Sikorskiego 4 i 4c

tel.:

(33) 816 51 69/70

Studia dyplomowe - kierunki
Administracja (licencjackie)
Anglistyka (licencjackie)
Anglistyka (magisterskie)
Germanistyka (licencjackie)
Germanistyka (magisterskie)
International Business Management (licencjackie)
Zarządzanie (licencjackie)
Zarządzanie (magisterskie)

Opis Uczelni

WYŻSZA SZKOŁA EKONOMICZNO-HUMANISTYCZNA (WSEH)


Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna
powstała w 1997 roku. jest uczelnia niepubliczną kształcącą w kierunkach humanistycznych i filologicznych. Oferuje studia pierwszego i drugiego stopnia realizowane w formie stacjonarnej i niestacjonarnej. Kształcenie odbywa się z dużym naciskiem na naukę praktycznych umiejętności.

Uczelnia współpracuje z wieloma firmami i instytucjami, umożliwiając studentom odbywanie praktyk zawodowych w najlepszych jednostkach w danej branży. Program kształcenia na oferowanych kierunkach jest dostosowany do zmieniających się potrzeb rynku pracy. Uczelnia dba o wysoki poziom nauczania, świetne standardy akademickie, oferuje rozbudowaną bazę dydaktyczną i dobrze wyposażone pracownie.

Studenci kształcą się pod okiem świetnej kadry wykładowców akademickich. Oprócz zdobywania wykształcenia, mogą rozwijać pasje i zainteresowania, uczestniczyć w wielu dodatkowych zajęciach. Aktualnie na uczelni kształci się około pół tysiąca studentów. Absolwenci Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej są pod każdym względem dobrze przygotowani do pracy w wybranym zawodzie.

 

Misja Uczelni

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (WSEH) z siedzibą w malowniczym mieście Bielsko-Biała, jest placówką oświatową, którą charakteryzuje wieloaspektowy rozwój zarówno na polu naukowym, jak i społecznym.

Misją WSEH jest kształcenie profesjonalistów w branży biznesowej i humanistycznej, którzy z powodzeniem mogą sobie radzić na dynamicznym rynku pracy. Szkoła stawia na wysoką jakość kształcenia, co osiąga dzięki doświadczonym kadrą naukową oraz nowoczesnym metodom nauczania.

Przy wysokich standardach nauczania, Uczelnia umożliwia również studentom rozwijanie pasji oraz zdobywanie doświadczeń praktycznych poprzez praktyki i staże. W trosce o wszechstronny rozwój swoich studentów, Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna promuje także działalność badawczą i naukową.

Kładąc duży nacisk na szacunek i tolerancję, WSEH gromadzi studentów różnego pochodzenia i światopoglądu, tworząc przestrzeń do otwartego dialogu i wymiany myśli. W ten sposób, Uczelnia przyczynia się do kształtowania społeczności, w której różnorodność jest doceniana i szanowana.

 

Koła naukowe

Jednym z najjaśniejszych punktów na mapie edukacyjnej Bielska-Białej jest Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (WSEH). Ta uczelnia nie tylko oferuje szeroki spectr kursów i programów, ale także oferuje studentom ekskluzywne koła naukowe, które stymulują ich rozwój intelektualny i kreatywność.

W ramach kołó naukowych WSEH, studenci mają możliwość prowadzenia badań i prowadzenia projektów w ścisłej współpracy z wybitnymi nauczycielami i naukowcami. Niezależnie od tego, czy interesują się ekonomią, zarządzaniem, socjologią czy humanistyką, WSEH oferuje koło naukowe, które z pewnością zaspokajają ciekawość i pasję do nauki.

Koła naukowe dają studentom szansę na tworzenie sieci kontaktów, umożliwiają im nawiązywanie relacji z ekspertami w swojej dziedzinie, jak również zapewniają dostęp do nieocenionych zasobów i możliwości, którego nie da się zyskać na ścieżce edukacyjnej. Osoby uczestniczące w kołach naukowych zyskują pierwszeństwo w dostępie do praktyk i staży, dając im niepowtarzalną przewagę nad innymi studentami.

Dla tych, którzy szukają unikalnej i angażującej naukowej przygody, koła naukowe WSEH oferują niezglebione możliwości i perspektywy.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Sercem Beskidów jest Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna (WSEH) w Bielsko-Białej. Charakteryzuje się ona wysoką jakością kształcenia, ukierunkowaną na potrzeby współczesnego rynku pracy. Swoje programy nauczania opiera na praktycznym podejściu, umożliwiając studentom zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

W pobliżu Bielska-Białej, znajdują się trzy uczelnie, których ofertę kierunkową warto rozważyć: Akademia Techniczno-Humanistyczna, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych i Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych. Wszystkie konkurencyjnie podchodzą do tematyki kierunków ekonomicznych i humanistycznych.

Akademia Techniczno-Humanistyczna kładzie silny nacisk na rozwój technologiczny i inżynierski. Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych specjalizuje się w nowoczesnych technologiach informacyjnych. Natomiast, Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych koncentruje się na praktycznym nauczaniu informatyki.

WSEH proponuje swoim studentom unikalną mieszankę wiedzy ekonomicznej i humanistycznej, przygotowując ich do pełnienia różnych ról na wymagającym rynku pracy. Zachęca do siebie tych, którzy poszukują spersonalizowanego podejścia do edukacji i chcą rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze.

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Anglistyka (licencjackie)2846
Germanistyka (licencjackie)2846
Zarządzanie (licencjackie)2315
Administracja (licencjackie)2310
Zarządzanie (magisterskie)3450
International Business Management (licencjackie)2898
Anglistyka (magisterskie)3613
Germanistyka (magisterskie)3613

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Chodźże na UJ
Dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Europejskiej?
SWPS Katowice