Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Zarządzanie – Uniwersytet Jagielloński – zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Zarządzanie – Uniwersytet Jagielloński – zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku zarządzanie na UJ na rok 2023/2024


Kandydaci na studia na kierunku zarządzanie chcący zapoznać się z dokładnymi informacji na temat przyjęcia powinni odwiedzić stronę zasady rekrutacji na kierunek Zarządzanie UJ.

Uczelnie zmieniają dokładne zasady związane z przyjęciem na studia i z tego tez powodu warto regularnie odwiedzać stronę placówki edukacyjnej, na którą chcemy aplikować.

Kierunek zarządzanie cieszy się dużą popularnością i głównym warunkiem przyjęcia jest wynik uzyskany na świadectwie maturalnym.
 

budynek
dziedziniec UJ


Studia I stopnia


Przyjęcie na studia I stopnia na kierunku zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim odbywa się w oparciu o wynik uzyskany na świadectwie maturalnym. Przedmioty, które uczelnia bierze pod uwagę to: biologia, język obcy, matematyka, informatyka, geografia, historia, fizyka, chemia oraz wiedza o społeczeństwie.

Dla zwiększenia swoich szans dostania się na studia warto każdy z przedmiotów zdawać na poziomie rozszerzonym.


Opinie o Uniwersytecie Jagiellońskim


Pod linkiem Uniwersytet Jagielloński – opinie można znaleźć wiele informacji na temat uczelni. Informacje są publikowane przez samych studentów, co znacząco wpływa na ich wiarygodność i daje bardzo dobry obraz samej uczelni.

Dla kandydatów zapoznanie się z opiniami jest kluczowe, aby podjąć decyzję czy uczelnia będzie dla nich odpowiednim wyborem.

studenci
studenci UJ


Opis studiów na kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim


Studia na kierunku zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim kierowane są przede wszystkim do osób, które w przyszłości chciałyby pracować na stanowiskach kierowniczych. Studia pozwalają na zdobycie obszernej wiedzy z obszaru zarządzania personelem oraz procesami.

Przygotowują również do podejmowania kluczowych decyzji w przedsiębiorstwie w oparciu o wiedzę finansową, ekonomiczną oraz prawną. Absolwenci dzięki temu znakomicie poradzą sobie z czekającymi na nich w pracy wyzwaniami.

Zasady rekrutacji na studia na kierunku zarządzanie na UJ na rok 2023/2024
Zasady rekrutacji na studia na kierunku zarządzanie na UJ na rok 2023/2024


Czego się nauczysz na kierunku Zarządzanie?


Rozbudowany program studiów porusza wiele zagadnień związanych z zarządzaniem. Studenci mogą zdobyć kompetencje z takich obszarów, jak:

  • badania marketingowe,
  • inwestowanie,
  • wykorzystanie informatyki w zarządzaniu,
  • prawo cywilne,
  • prawo finansowe,
  • zarządzanie ryzykiem,
  • trening personalny i trening asertywności.

 

Zobacz również:

Informacje o kierunku Zarządzanie na 17 uczelniach w Krakowie

Informacje o kierunku Marketing na 9 uczelniach w Krakowie

 


Data publikacji: 04.07.2023
ikonka kierunki studiów

Opinie o uczelniach w Krakowie - Zarządzanie

Zobacz opinie o innych miastach w Krakowie
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Zarządzanie w Krakowie

Inne uczelnie z kierunkiem Zarządzanie w innych miastach