Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Zarządzanie  i nowe technologie w sferze publicznej  – AIK– zasady rekrutacji – 2023/2024

Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej – AIK– zasady rekrutacji – 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej na Akademii Ignatianum na rok 2023/2024


Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej to kierunek studiów dostępny na Akademii Ignatianum. Sprawdź zasady rekrutacji Akademia Ignatianum i przygotuj się odpowiednio do naboru.

Stale zmieniające się zasady naboru i terminy składania poszczególnych dokumentów sprawiają, że warto regularnie odwiedzać stronę uczelni, aby pozostać na bieżąco z wszystkimi najważniejszymi kwestiami dotyczącymi rekrutacji.

Podstawowym warunkiem dostania się na studia jest wynik uzyskany na maturze.

budynek
Akademia


Studia I stopnia


Akademia Ignatianum w przypadku studiów I stopnia bierze pod uwagę trzy przedmioty. Dwa podstawowe to: język polski i język obcy. Dodatkowo kandydaci mogą zdawać na poziomie podstawowym matematykę lub na poziomie rozszerzonym: biologię, chemię, geografię, informatykę, historię, fizykę, wiedzę o społeczeństwie.

W przypadku trzeciego przedmiotu brany pod uwagę jest ten, z którego udało się uzyskać najwyższy wynik.


Opinie o Akademii Ignatianum


Pod adresem Akademia Ignatianum – opinie zgromadzone są oceny uczelni wystawione przez studentów oraz absolwentów. Odnoszące się do kierunku zarządzanie opinie dają kandydatom sporą wiedzę na temat samego kierunku i pozwalają dokładnie zapoznać się z poziomem kształcenia.

Jeszcze przed złożeniem dokumentów wymaganych w procesie rekrutacyjnym warto zapoznać się z opiniami dotyczącymi uczelni.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Opis studiów na kierunku Zarządzanie na Akademii Ignatianum


Studia na kierunku Zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej pozwala na zdobycie szerokiej wiedzy z różnych dziedzin. Program nauczania pozwala na zdobycie wiedzy związane z nowymi technologiami, prawem, zarządzaniem, ekonomią i finansami.

Studia kompleksowo przygotowują do pracy w jednostkach samorządowych i administracji gospodarczej. Absolwenci posiadają wszystkie niezbędne kompetencje do pracy w sektorze publicznym i będą w stanie poradzić sobie ze wszystkimi czekającymi na nich wyzwaniami.

zarządzanie
biznes


Program studiów/Czego się nauczysz?


Program studiów nastawiony jest na zdobycie praktycznych kompetencji, które następnie będzie można wykorzystać w praktyce. Studenci poznają najważniejsze zagadnienia związane z funkcjonowaniem jednostek sektora publicznego.

Kształcą się również w zakresie prawa, które jest bardzo przydatne podczas pracy w jednostkach publicznych. Dodatkowo studenci poznają nowoczesne technologie wykorzystywane w zarządzaniu. Absolwenci są dzięki temu cenionymi specjalistami, którzy mogą wnieść powiew świeżości do jednostek publicznych.

Zobacz więcej: Program studiów na kierunku Zarządzanie na Akademii Ignatianum.


Sprawdź również:

Informacje o kierunku Zarządzanie na 17 uczelniach w Krakowie

Informacje o kierunku Biznes na 11 uczelniach w Krakowie


Data publikacji: 10.07.2023
ikonka kierunki studiów

Opinie o uczelniach w Krakowie - Zarządzanie

ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Zarządzanie w Krakowie

Inne uczelnie z kierunkiem Zarządzanie w innych miastach