Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Najdroższe studia w Katowicach

Najdroższe studia w KatowicachNajdroższe studia w Katowicach

 

1. Kierunek lekarski - 24 000 - 30 000 zł za semestr
 

Tryb studiów: stacjonarne - 24 000 zł, niestacjonarne - 30 000 zł
Poziom studiów: jednolite magisterskie

Kierunek lekarski prowadzony w Katowicach to kompleksowe kształcenie przyszłych lekarzy. Studenci zdobywają wiedzę medyczną, umiejętności kliniczne i etyczne zasady praktyki medycznej.

Uczelnia oferuje dostęp do nowoczesnych placówek szkoleniowych i doświadczoną kadrę naukową. Program przygotowuje do pracy w różnych dziedzinach medycyny, od diagnostyki po leczenie i badania naukowe. To doskonałe przygotowanie do zawodu lekarza.

 

  2. Kierunek lekarsko-dentystyczny - 23 000- 27 000 zł
   

  Tryb studiów: stacjonarne - 23 000 zł, niestacjonarne - 27 000 zł
  Poziom studiów: jednolite magisterskie


  Bycie dobrym stomatologiem to nie tylko zawód wiązany z prestiżem, ale także łatwość znalezienia pracy czy możliwość prowadzenia własnego gabinetu. Te studia łączą w sobie zagadnienia związane z stomatologią, protetyką, ortodoncją. To nie tylko diagnozowanie i leczenia, ale także szeroko pojęta profilaktyka.
   

  Studia na tym kierunku nie są proste, ogólna wiedza medyczne jest mocno rozszerzona w specjalizacji dentystycznej. Mocny nacisk na praktykę jest tu bardzo ważny.

  • Studia lekarsko-dentystyczne: Kierunek lekarsko-dentystyczny w Katowicach.


   3. Kosmetologia - 7 500 zł
    

   Tryb studiów: niestacjonarne 
   Poziom studiów: jednolite magisterskie

   Już od kilku lat kosmetologia jest w top wybieranych kierunków. Jednak to co oferują szkoły policealne, nijak się ma do wiedzy jaka jest przekazywana na studiach. To dział medycyny, który zajmuje się dermatologią, wpływem składów kosmetyków na skórę, włosy, paznokcie. To nauka z zakresu chemii, medycyny, immunologii, alergologii.

   Po ukończeniu tego kierunku można pracować w firmach kosmetycznych, laboratoriach, gabinetach odnowy biologicznej i innych.


   4. Psychologia - 4 915 zł

   Tryb studiów: niestacjonarne 

   Poziom studiów: jednolite magisterskie

   Studia psychologiczne to nie tylko gwarancja znalezienia pracy po ich ukończeniu, ale też praca z misją. Podczas nauki poznawane są zachowania, uwarunkowania socjologiczne bytowe oraz szereg innych czynników, składających się złożone studium ludzkich reakcji. To często praca z bardzo młodymi osobami, co wymaga także umiejętności analitycznych i oceny sytuacji.
    

   Po ukończeniu tych studiów można pracować w ośrodkach opiekuńczych, placówkach dydaktycznych, prywatnych gabinetach.

   5. Psychokryminalistyka - 4 915 zł
    

   Tryb studiów: niestacjonarne 
   Poziom studiów: jednolite magisterskie

   Studium motywacji i ludzkich zachowań to dziedzina, która od lat cieszy się zainteresowaniem. Te studia to połączenie kryminalistyki, psychologii, socjologii, prawa. Pozwala na badanie zarówno sylwetki sprawcy jak i ofiary biorąc pod uwagę wiele czynników.
    

   To nie tylko metody profilowania, ale także umiejętność komunikacja podczas negocjacji, mediacji, ale także elementy mocno związane z resocjalizacją. To praca odpowiedzialna, jednak przynosząca dużą satysfakcję.

   6. Architektura - 4 400 zł
    


   Tryb studiów: niestacjonarne 
   Poziom studiów: jednolite magisterskie

   Podczas nauki na tym kierunku, studenci poznają wiedzę z zakresu architektury, sztuki, a także wiąże się to z technologia i ochroną środowiska. Architekci zajmują się projektowaniem i zagospodarowaniem przestrzeni prywatnych i publicznych. To także wiedza z zakresu prac konserwatorskich, ochrony zabytków.

   W zależności od wybranej specjalizacji pogłębiana jest wiedza kierunkowa. To kierunek dla osób kreatywnych, którzy nie boją się często wizjonerskich projektów, które są zgodne z przepisami i wymogami

  7. International Business - 4 200 zł
   


  Tryb studiów: stacjonarneniestacjonarne 
  Poziom studiów: I, II stopnia

  Kierunek International Business to program kształcenia w zakresie międzynarodowego biznesu. Studenci zdobywają wiedzę z zakresu handlu międzynarodowego, marketingu globalnego, zarządzania międzynarodowego i finansów międzynarodowych.


  Program kładzie nacisk na aspekty międzykulturowe i globalne wyzwania biznesowe. Uczelnia oferuje interdyscyplinarny charakter, doświadczoną kadrę i praktyki w międzynarodowych firmach. To doskonałe przygotowanie do kariery w międzynarodowym świecie biznesu.


  Data publikacji: 07.12.2023

  Z ostatniej chwili Iknoka ARTYKUŁY Z OSTATNIEJ CHWILI w Katowicach

  ikonka kierunki studiów

  Dodatkowe informacje o studiach - Katowice