Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Najtańsze studia w Katowicach

Najtańsze studia w KatowicachNajtańsze studia w Katowicach

 

1. Kosmetologia - 1 088 zł

 

Tryb studiów: stacjonarneniestacjonarne 
Poziom studiów: studia I stopnia

Kierunek Kosmetologia w Katowicach to program edukacyjny skupiający się na pielęgnacji skóry, makijażu, i technikach kosmetycznych.

Studenci zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności w dziedzinie kosmetologii. Program łączy teorię z praktyką, umożliwiając praktyki w salonach kosmetycznych i placówkach medycznych.

Uczelnia oferuje nowoczesne laboratoria, wykwalifikowaną kadrę i możliwość rozwoju kariery w dziedzinie kosmetologii.

To doskonałe miejsce dla przyszłych kosmetologów i specjalistów ds. urody.

 

2. Nauki o rodzinie - 1 350 zł

 

Tryb studiów: niestacjonarne 
Poziom studiów: studia I stopnia
 

Podczas nauki na tym kierunku, studenci zdobywają kompleksową wiedzę z zakresu funkcjonowania rodziny. W dużej mierze, program tych zajęć opiera się a antropologi chrześcijańskiej. To kompleksowa widza z tematyki psychologii, socjologii, pedagogiki, a także prawa. Do wyboru są dwie specjalizacje: poradnictwo małżeńskie i rodzinne, opiekun osoby starszej i osoby niepełnosprawnej.

Po ukończeniu tego kierunku z powodzeniem można pracować w poradniach rodzinnych, jako opiekun osób starszych, w placówkach pomocy społecznej. 

 

3. Teologia - 1 350 zł

 

Tryb studiów: niestacjonarne 
Poziom studiów: jednolite magisterskie

Ten kierunek opiera się na naukach związanych z chrześcijaństwem, antropologią, filozofią i innymi. To bardzo szczegółowe zagłębienie się w biblię i nauki teologiczne, które pozwalają na poznanie tematyki praca kanonicznego, liturgii i wielu innych.

Do wyboru są dwie specjalizacje: nauczycielska, która pozwala na wykonywanie zawodu nauczyciela w szkołach różnego szczebla oraz teologia w kulturze. Ta druga to możliwość pracy w licznych instytucjach czy mediach.

 

4. Bezpieczeństwa wewnętrzne - 1 560 zł - 1 650 zł
 

Tryb studiów: niestacjonarne - 1 560 zł; stacjonarne - 1 650 zł
Poziom studiów: jednolite magisterskie

Podczas studiów na tym kierunku, przyszli absolwenci są przygotowywani do przeciwdziałaniu sytuacji zagrożenie publicznego. Zajęcia praktyczne obejmują między innymi praktyki na strzelnicy, zajęcia z samoobrony czy środków przymusu bezpośredniego.

Kilka specjalizacji do wyboru pozwala na bardziej szczegółowej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa pożarowego, detektywistyki, technik interwencji. To zawód zaufania publicznego, a zapotrzebowanie na dobrych specjalistów jest spore.

 

5. Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo - 1 650 zł
 

Tryb studiów: niestacjonarne 
Poziom studiów: studia I stopnia, studia II stopnia

Nauka na tym kierunku to poznanie wiedzy i procesów, jakie są konieczne do prawidłowej komunikacji, a także wspomagania potrzeb edukacyjnych, artystycznych, rozrywkowych oraz innych. To nie tylko studium nad materiałami piśmienniczymi, ale także takimi jak dźwięki, grafiki, formy audiowizualne.

Wykorzystanie nowoczesnych technik informatycznych sprawia, że samo katalogowanie materiałów ich obieg i udostępnianie może podnosić kompetencje społeczeństwa.

 

6. Zarządzanie - 1 680 zł

Tryb studiów: niestacjonarne 
Poziom studiów: jednolite magisterskie

Studia z zarządzania to coś, co z pewnością przyda się tym, którzy marzą o karierze managerskiej, lub chcę doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie. To nie tylko elementy zarządzania i funkcjonowania organizacji, ale także komunikacji z innymi, zarządzanie zasobami ludzkimi.

Ta wiedza i umiejętności pozwalają na analizę wielu procesów, a także wdrażanie rozwiązań dla danego obszaru, który umożliwia rozwój. Podstawienie na praktyczne przygotowanie, jest dobrym startem na rynku pracy.


Data publikacji: 06.02.2023

Z ostatniej chwili Iknoka ARTYKUŁY Z OSTATNIEJ CHWILI w Katowicach

ikonka kierunki studiów

Dodatkowe informacje o studiach - Katowice