Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Sztuk Pięknych (ASP) w Katowicach. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Marcelina
  Edukacja medialna z projektowaniem graficznym

  Zacznę od tego, że uczelnia ma od kilku lat nową siedzibę, także pod względem bazy edukacyjnej jest bardzo fajnie. Kolejnym plusem uczelni jest atmosfera, którą tworzą zarówno wykładowcy jak i studenci. Ta szkoła na pewno poszerza horyzonty, można tutaj poznać wiele nietuzinkowych postaci. Jeśli chodzi o minusy to uczelnia nie chciał obniżyć czesnego za okres zdalnego nauczani. To nie chodziło o jakąś znaczącą obniżkę, ale bardziej o jakiś gest. Poziom zdalnego nauczania jest jednak niższy niż klasycznego, uczelnia w tym czasie ponosi trochę niższe koszty. Z wyboru samego kierunku też jestem zadowolona. Zdobywamy tu dobry fundament do wykonywania tego rzemiosła.

  20-04-2022
 • Marcel
  Edukacja medialna z projektowaniem graficznym

  Nie mam porównania do innych ASP związku z tym nie mogę się wypowiedzieć gdzie studiuje się lepiej. Powiem tak, nie jestem zawiedziony jeśli chodzi o poziom. Uważam, że szkoła jest zgodna z moim wyobrażeniem o tej uczelni. Podejście jest indywidualne, nikt nikomu nic nie narzuca, nie czuje aby ktoś zabijał moja kreatywność. Ludzie są mili, kulturalni i kompetentni. Minusem jest oczywiście cena, nie sa to tanie studia niestety, ale sporo można się nauczyć. Mam wrażenie że uczelnia w standardzie nauczanie nie odbiega od Warszawy, czy od Krakowa, ale żeby móc to stwierdzić konkretnie to musiałbym i tam postudiować. Ja jestem zdecydowanie na tak i mogę ta uczelnie polecić.

  10-03-2021
 • Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (UE)