Uczelnia Metropolitalna(Niepublliczna)

palceholder

40-952 Katowice

ul. Zygmunta Krasińskiego 2

tel.:

+48 887 733 722

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uczelnia Metropolitalna. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Hubert
  Zarządzanie

  Jeśli chodzi o ilość nauki, to jest jej mniej niż w liceum, a wolnego czasu mam więcej. Większość wykładowców jest bardzo przyjazna i stara się wspierać studentów. Zaliczenia i kolokwia nie są przesadnie trudne, a wykładowcy dołożyli wszelkich starań, aby materiał był przekazany w zrozumiały sposób. Nie żałuję wyboru tej uczelni, a mieszkanie w akademiku również okazało się świetną decyzją. Poznałem fantastyczne osoby, które zapewne pozostaną ważną częścią mojego życia. Co do samego kierunku studiów, uważam, że jest on bardzo dobry i jakość kształcenia jest wysoka, mimo że nie wszystko jest idealne, ale rzadko kiedy tak bywa. Generalnie, serdecznie polecam.

  02-01-2024
 • Kacper Wyp.
  Logistyka

  W mojej ocenie, jedynymi przedmiotami, które rzeczywiście wymagają intensywnej nauki, są statystyka i matematyka. Przez całe studia licencjackie nie poświęciłem zbyt wiele czasu na naukę pozostałych przedmiotów. Wykładowcy są niezwykle przyjaźni, pomocni, podchodzą do studentów z szacunkiem i chętnie z nimi rozmawiają. Z entuzjazmem odpowiadają na pytania studentów i lubią prowadzić dyskusje na tematy omawiane na wykładach. Klimat studencki jest fantastyczny, pełen spotkań i imprez. Bardzo mi się tutaj podoba, a sam kierunek studiów również oceniam pozytywnie.

  15-11-2023
 • Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (UE)