Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na AFiB Vistula – zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na AFiB Vistula – zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku Dziennikarstwo na Akademii Biznesu i Finansów Vistula na rok 2023/2024

 

Akademia Vistula prowadzi kierunek dziennikarstwo i każdego roku prowadzi nabór na studia. Dokładne informacje z tym związane są dostępne na stronie zasady rekrutacji Akademia Biznesu i Finansów Vistula.

Zasady rekrutacji na studia na kierunku Dziennikarstwo
AFiB Vistula


Zmieniające się zasady przyjmowania na kierunek sprawiają, że warto regularnie odwiedzać stronę uczelni i sprawdzać dokładne wytyczne związane z rekrutacją. W ten sposób można zdobyć kompleksową wiedzę na temat uczelni i dowiedzieć się o najważniejszych terminach składania dokumentów.

Akademia Vistula podczas rekrutacji bierze pod uwagę świadectwo maturalne.

 

Studia I stopnia - Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na AFiB Vistula

 

Poziom studiów: studia licencjackie I stopnia

Czas trwania: 3 lata

Forma studiów: stacjonarne, niestacjonarne

Akademia Vistula działa w formie uczelni prywatnej. W związku z tym nie wprowadza progów rekrutacyjnych i podstawowym warunkiem przyjęcia na studia jest legitymowanie się świadectwem maturalnym.

 

Opinie o Akademii Biznesu i Finansów Vistula

 

Przed przystąpieniem do procesu rekrutacyjnego na Akademii Vistula warto zapoznać się z opiniami dotyczącymi uczelni. Na stronie Akademia Biznesu i Finansów Vistula – opinie zgromadzone są oceny, które pozwalają na dokładne poznanie uczelni jeszcze przed rozpoczęciem na niej studiowania.

Opinie o AFiB Vistula
Studenci AFiB Vistula


Kandydaci na kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna powinni poszukać ocen odnoszących się przede wszystkim do tego kierunku studiów.

 

Opis studiów na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Akademii Finansów i Biznesu Vistula

 

Dziennikarstwo to niezwykle przyszłościowy kierunek studiów. Stale rośnie znaczenie ekspertów z obszaru komunikacji. Kierunek skierowany jest do wszystkich osób, które uwielbiają pracę z ludźmi i stale szukają nowych wyzwań. Praca dziennikarza jak najbardziej to umożliwia.

Na Akademii Vistula nacisk położony jest w głównej mierze na zdobywanie praktycznych kompetencji. Każdy ze studentów ma również możliwość odbycia praktyk zawodowych w przedsiębiorstwach z branży medialnej.

 

Program studiów na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna 

 

Akademia Biznesu i Finansów Vistula to uczelnia koncentrująca się w głównej mierze na przekazywaniu praktycznych kompetencji. Program studiów został opracowany w taki sposób, aby absolwenci znakomicie posługiwali się nowoczesnymi środkami przekazu i posiadali wiedzę z rozwiązań, które pojawią się w przyszłości.

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
Media


W trakcie edukacji zdobędziesz wiedzę na temat działania poszczególnych mediów i tworzenia skutecznych przekazów reklamowych.

Program studiów na kierunku: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna - AFiB Vistula.

 

Zobacz również:

Dziennikarstwo w Warszawie - 11 uczelni

Politologia w Warszawie - 5 uczelni


Data publikacji: 28.06.2023
ikonka kierunki studiów

Opinie o uczelniach w Warszawie - Dziennikarstwo

ikonka kierunki studiów

Opinie o innych uczelniach w Warszawie

ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Dziennikarstwo w Warszawie

Inne uczelnie z kierunkiem Dziennikarstwo w innych miastach