Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)Politechnika Warszawska (PW) (Publiczna)

palceholder

00-661 Warszawa

Plac Politechniki 1

tel.:

(22) 234 7412,
(22) 629 6070,
(22) 234 7211

KOLEGIUM NAUK EKONOMICZNYCH I SPOŁECZNYCH (FILIA W PŁOCKU)
Wydział ADMINISTRACJI NAUK SPOŁECZNYCH
Wydział ARCHITEKTURY
WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, MECHANIKI I PETROCHEMII (FILIA W PŁOCKU)
Wydział CHEMICZNY
Wydział ELEKTRONIKI I NAUK INFORMACYJNYCH
Wydział ELEKTRYCZNY
Wydział FIZYKI
Wydział GEODEZJI I KARTOGRAFII
WYDZIAŁ INSTALACJI BUDOWLANYCH, HYDROTECHNIKI I INŻYNIERII ŚRODOWISKA
Wydział INŻ. CHEMICZNEJ I PROCESOWEJ
Wydział INŻYNIERII LĄDOWEJ
Wydział INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ
Wydział MATEMATYKI I NAUK INFORMACYJNYCH
Wydział MECHANICZNY ENERGRTYKI I LOTNICTWA
WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY
Wydział MECHATRONIKI
Wydział SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH
Wydział TRANSPORTU
Wydział ZARZĄDZANIA

Opis Uczelni

POLITECHNIKA WARSZAWSKA (PW)


 Znakomite historyczne osiągnięcia i nowoczesne podejście do nauki - to cechy charakterystyczne Politechniki Warszawskiej. Mająca swoją siedzibę w sercu stolicy Polski, ta renomowana instytucja edukacyjna jest jednym z czołowych środków naukowych w kraju.

Utworzona w 1826 roku, Politechnika Warszawska jest jednym z najstarszych technicznych uniwersytetów w Polsce i cieszy się międzynarodową reputacją jako centrum naukowe. Zaoferowanie studentom najlepszego możliwego doświadczenia z nauki jest priorytetem tego miejsca.

Wykorzystując mnogość różnych podejść naukowych oraz praktycznych, Politechnika Warszawska dostarcza wszechstronnej edukacji, przygotowującej absolwentów do sukcesu w dynamicznie zmieniającym się świecie. Znakomite wyposażenie uczelni, w tym najnowocześniejsze laboratoria, pracownie oraz biblioteka, nie tylko prowadzą do naukowego odkrycia, ale także tworzą innowacyjne rozwiązania, które wpływają na życie ludzi na całym świecie.

Z ponad 36,000 studentów i blisko 2,100 członków kadry naukowej, Politechnika Warszawska jest zdecydowanie miejscem gdzie nauka spotyka innowacje. Idealne miejsce dla studentów pragnących zdobyć praktyczne doświadczenie podczas pobierania nauki.

 

Misja Uczelni

Politechnika Warszawska (PW) - jedno z wiodących i najstarszych technicznych uczelni wyższych w Polsce. Zlokalizowana w samym sercu stolicy, Warszawie, od ponad dwóch stuleci jest kołem zamachowym rozwoju nauki i technologii.

Misją PW jest wychowywanie wybitnych specjalistów oraz liderów przemysłu i biznesu, gotowych dla kraju i świata. Uczelnia stawia na twórczy rozwój nauki oraz wprowadzanie nauki surowej i inżynierii w praktykę gospodarczą. Jest to miejsce, gdzie nauka służy ludziom i środowisku.

Politechnika Warszawska w swoim dążeniu do doskonałości zdobyła wiele międzynarodowych rankingów i akredytacji. Jest ta aktywna na arenie międzynarodowej, współpracująca z wieloma uczelniami i instytucjami z całego świata. Dba o interdyscyplinarność oraz otwartość na innowacje. Wiedza, doświadczenie i pasja tworzą tu unikalny mikroklimat, gwarantując studentom najwyższe standardy edukacyjne i doskonałą atmosferę.

PW jest siłą napędową postępu, zarówno na poziomie kraju, jak i poszczególnych ludzi. Nowoczesność, tradycja, otwartość, kompetencje - to wszystko w jednym miejscu, na Politechnice Warszawskiej.

 

Studia podyplomowe

Politechnika Warszawska (PW) to jedna z najwyżej cenionych uczelni technicznych w Polsce, zlokalizowana w stolicy kraju - Warszawie. Jest to miejsce, które przyciąga najbardziej ambitnych i zdolnych studentów z całej Polski z zamiarem dalszego poszerzania swojego wykształcenia i poszukiwania nowych możliwości. PW jest na czele innowacji i nowoczesnego podejścia do nauki, stale dbając o jakość oferowanego wykształcenia.

Studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej to doskonała możliwość dla osób, które chcą pogłębić swoje umiejętności i kompetencje, a także zdobyć nową wiedzę w specjalistycznym obszarze. Przykładowe kierunki studiów podyplomowych na PW obejmują:

  • Zarządzanie Projektami,
  • Inżynieria Środowiska,
  • Automatyka i Robotyka,
  • Bezpieczeństwo Informacyjne, Energetyka.
Dzięki szerokiemu zakresowi oferowanych kierunków, kandydaci mogą dostosować swoje wykształcenie do indywidualnych potrzeb i celów kariery.

Absolwenci studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej są niezwykle cenieni na rynku pracy, nie tylko ze względu na prestiż uczelni, ale przede wszystkim dzięki praktycznej wiedzy i kompetencjom, które zdobywają podczas tych specjalistycznych studiów.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Politechnika Warszawska (PW) stanowi czołówkę placówek technicznych w Polsce. Jest to miejscem, gdzie innowacyjność, doświadczenie oraz wysoki standard nauczania ściśle współpracują z praktyką gospodarczą.

Jednakże, Warszawa to miasto z wieloma perspektywami edukacyjnymi. Na przykład, Politechnika Łódzka jest także znakomitą opcją. Ta uczelnia oferuje podobne kierunki studiów zorientowane na inżynierię i technologię, z silnym naciskiem na badania i rozwój. W bliskiej odległości od PW znajduje się również Warszawski Uniwersytet Technologiczny. Prowadzi kierunki podszyte innowacyjnością w obszarach nauki, techniki i inżynierii, starając się dostarczać absolwentów gotowych na wyzwania przyszłości. 

Ponadto, na północy kraju mieści się Politechnika Gdańska, która jest uznawana za jedną z najlepszych uczelni technicznych, zdolną do prowadzenia zaawansowanych badań i stawiająca na internacjonalizację. Ta instytucja jest niezwykłym wyborem dla tych, którzy szukają różnorodności i kreatywnego podejścia w nauce.

Zatem, chociaż Politechnika Warszawska jest wiodącą instytucją w swojej dziedzinie, istnieją również inne opcje dla tych, którzy chcą zdobyć solidne wykształcenie techniczne w Polsce.

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Administracja2150-2250
Automatyka i Robotyka3200
Informatyka3200
Elektronika3200
Inżynieria Biomedyczna3200
Telekomunikacja3200
Computer Science2000
Automatyka i Robotyka Stosowana2700
Elektrotechnika2700
Informatyka Stosowana2700
Geodezja i Kartografia 2600
Gospodarka Przestrzenna2600
Budownictwo3100-3600
Civil Engineering (studia w języku angielskim)2900-3500
Environmental Engineering (studia w języku angielskim)2000-2500
Informatyka I Systemy Informacyjne3200
Matematyka3200
Computer Science and Information Systems2000-2500
Mechanika i Projektowanie Maszyn3200-2500
Automatyka, Robotyka i Informatyka Przemysłowa2900
Electric and Hybrid Vehicles Engineering (studia w języku angielskim)2400
Mechanika Pojazdów i Maszyn Roboczych 2700
Mechatronika Pojazdów i Maszyn Roboczych 2700
Transport2700
Zarządzanie2400
Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej2600
Architecture4990
Wydział ADMINISTRACJI NAUK SPOŁECZNYCH2250
Wydział ARCHITEKTURY4990
Wydział CHEMICZNY0
Wydział ELEKTRONIKI I NAUK INFORMACYJNYCH32003200
Wydział ELEKTRYCZNY2700
Wydział FIZYKI0
Wydział GEODEZJI I KARTOGRAFII2600
Wydział INŻ. CHEMICZNEJ I PROCESOWEJ0
Wydział INŻYNIERII LĄDOWEJ35003600
Wydział INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ0
WYDZIAŁ INSTALACJI BUDOWLANYCH, HYDROTECHNIKI I INŻYNIERII ŚRODOWISKA2500
Wydział MATEMATYKI I NAUK INFORMACYJNYCH3200
Wydział MECHANICZNY ENERGRTYKI I LOTNICTWA3200
Wydział MECHATRONIKI2900
Wydział SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH2700
Wydział TRANSPORTU 2700
Wydział ZARZĄDZANIA10002600

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Studiuj w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie
WIT Dzień otwarty 2019
Informatyka na PJWSTK

Politechnika Warszawska (PW) - Aktualności